Michalovce – Poruba 29:23 (kon.) | Partizánske – Šaľa 23:23 (kon.) | Prešov – Zlín 16:27 (kon.)
Most – Olomouc 32:20 (kon.)
Iuventa Michalovce
29:23 (14:12)
DHC Sokol Poruba
Sobota 21.02.2015, 17:30 • Chemkostav Aréna Michalovce • Interliga ženy

58
    Gerič takmer zborila bránu svojou delovkou do žrde. (28:21)

57
    Rechtorisová premieňa nariadený trestný hod. (28:21)

57
    Holešová si po góle oddýchne za svoj faul. (28:20)

49
    Jednu sedmičku už dnes zahodila, takmer to zopakovala. Táňa Trehubová trafila len brankárku, no od nej sa so šťastím lopta odbila do brány. (25:19)

48
    Geci vychytaná bravúrnou Dolákovou. (24:18)

42
    Táňa Trehubová vzlietla do vzduchu a krásnou strelou konečne preráža streleckú smolu z posledných minút. (20:16)

40
    Geci zoči-voči brankárke neuspela a bránu trestuhodne prestrelila. (19:14)

38
    Ďalší zákrok Zykovej, no Trehubová je vylúčená za faul. (19:13)

36
    Perfektný zákrok Zykovej! (17:13)

34
    Nasťa Zyková vytiahla dôležitý zákrok a loptu vybila na tyč. (15:13)

33
    Nagyová vylúčená na dve minúty. (15:13)

29
    Rechtorisová je vylúčená za faul na dve minúty. (13:12)

26
    Tréner Poruby Ján Beňadik vidí za svoje vášne žltú kartu. (10:11)

25
    Žlutou kartu dostává Tomašechová (DHC Sokol Poruba). (10:11)

24
    Marčíková poslala loptu zo sedmičky pod brvno. (10:11)

23
    Nasťa Zyková podržala svoj tím famóznym zákrokom. (9:10)

17
    Žlutou kartu dostává Trehubová (Iuventa Michalovce). (6:6)

16
    Levchenko mala pri sedmičke presnú streleckú mušku a vyrovnala na 6:6. (6:6)

16
    Žlutou kartu dostává Revajová (DHC Sokol Poruba). (5:6)

15
    Trehubová trafila len tyč pri sedemmetrovom hode.. To sa nestáva často. Z dorážky neuspela. (5:6)

13
    Trehubová tiež vychytaná Dolákovou, no pripravená Horňáková využila dorážky a konečne dáva gól. (5:6)

13
    Mylková potrestaná dvoma minútami za faul na Krasko. (4:6)

13
    Szollosiovej nádejná strela skončila len na nohe skvelej Dolákovej, ktorá podržala svoj tím. (4:6)

9
    Prvú sedmičku zápasu Poruba premieňa a znižuje na rozdiel jedného gólu. (4:3)

9
    Žlutou kartu dostává Szollosiová (Iuventa Michalovce). (4:2)

6
    Barbora Mylková je prvou vylúčenou. Posedí si na dve minúty. Rozhodcom chvíľu trvalo kým sa rozhodli, ale nakoniec to zvládli. (3:1)