Kladno – Sparta 5:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 2:7 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 1:11 (kon.)
Mladá Boleslav – Zlín 5:1 (kon.) | Liberec – Slavia 3:1 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 3:9 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Berani Zlín
Sobota 21.02.2015, 14:15DHL Extraliga juniorů

59:53
    Sonnek mířil už do prázdné brány, ale byl seknut do ruky soupeřem a branku minul. David Peška (ZLN) – 2 minuty za sekání.

59:33
    Jiří Velčovský (ZLN) – 2 minuty za sekání.

54:21
    David Bernad (MBL) – 2 minuty za vysokou hůl.

45:29
    Stíhací jízdu Patrika Dalajky utnul Dominik Tůma (MBL), jenž ho nepustil do zakončení v brejku, ale provedl to nedovoleným způsobem. Na dvě minuty si odpočine za držení protihráče.

40:33
    Jan Sonnek (MBL) – dvě minuty za nedovolené bránění. Znovu se hraje 4 na 4.

38:51
    Domácí s obtížemi dostali puk za modrou čáru, ale hosté při tom faulovali. Na trestnou šel Jakub Sirota (ZLN) – 2 minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

38:00
    Jiří Kurka (MBL) – 2 minuty za nedovolené bránění.

24:52
    Radek Pořízek (MBL) a Martin Haničinec (ZLN) – oba 2 minuty za napadení.

08:48
    Ondřej Šťáva (MBL) byl vyloučen na 2 minuty za sekání.

06:13
    Přesilovka domácích končí. Na trestnou jde Jan Sonnek (MBL) – 2 minuty za hákování.

05:48
    Žabčík trefil Němce do brusle a Boleslav mohla založit brejk. To domácím překazil Dominik Matula (ZLN) svým nedovoleným zákrokem – 2 minuty za hákování.

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 7. Kurka (Bernad), 14. Průšek (Pätoprstý, Ďurač), 32. Motloch (Pořízek, Volf), 37. Ďurač, 52. Kotala (Bernad) – 57. Hladiš (Hořanský)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Příhonský ) – Mašek, Tůma, Kurka, Hes, Žalud, Bernad, Šťáva, Červinský – Průšek, Němec, Kotala, Klečka, Pätoprstý, Brzák, Pořízek, Volf, Ďurač, Sedmík, Sonnek, Motloch
    Berani Zlín: Čáp (Haloda ) – Velčovský, Žabčík, Sirota, Řezníček, Talán – Hořanský, Hlaváč, Haničinec, Dalajka, Pavlůsek, Vyoral, Matula, Hladiš, Peška

Rozhodčí: Battěk – Laczko, Charvát