Buffalo – Vancouver 6:3 (kon.) | NY Rangers – Arizona 4:3 (kon.) | Columbus – Montreal 2:5 (kon.)
Toronto – Philadelphia 3:2 (kon.) | Florida – Chicago 0:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Minnesota 2:4 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 0:1 (kon.) | San Jose – Detroit 2:3 (kon.)
New York Rangers
4:3 (1:3, 2:0, 1:0)
Arizona Coyotes
Pátek 27.02.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York (kapacita 18006 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:03:34)

Největší čas na ledě: McDonagh 23:13 – Ekman-Larsson 26:59

Branky a nahrávky: 9. Kreider (Hayes, Zuccarello), 26. Stempniak (J. Moore), 40. Kreider, 58. Stempniak (Hayes) – 1. Arcobello (Moss, Stone), 18. Gagner (Ekman-Larsson), 20. Gagner (Stone, Erat). Diváci: 18006 (vyprodáno). Rozhodčí: Kimmerly, Kozari – Cherrey, Barton.

Nezaujatý fanoušek musel být z dnešního pohledného utkání nadšen. Ani bych neřekl, jak může být zápas jednoho z nejlepších týmů celé ligy proti jednomu z otloukánků tak vyrovnaný, Arizona do poslední chvíle sahala po zisku nějakých bodů.

Skóre dnešního zápasu otevřel již po 41 vteřinách Mark Arcobello, kterému se po přesunu do Arizony gólově daří, zaznamenal již pátou trefu v sedmém utkání za Coyotes. Krátce před polovinou první části hry ale v početní výhodě srovnal Chris Kreider.

V závěru první třetiny měli ale hosté možnost dlouhé přesilové hry 5 na 3, kterou beze zbytku využili, dvakrát se střelecky prosadil Sam Gagner. Ve druhé třetině ale Rangers převzali otěže zápasu na svou stranu.

Nejdříve se povedenou tečí prosadil ve 26. minutě Lee Stempniak. Pouhých 11 vteřin před koncem druhé části hry se pak trefil podruhé v zápase Chris Kreider. Nutno ale dodat, že krátce před vyrovnáním měl být vyloučen domácí Brassard.

Ve třetí třetině to bylo doslova čekání na gól, které ukončil až v 58. minutě úspěšnou dorážkou Lee Stempniak, který se tak stal již třetím dvougólovým střelcem dnešního večera. Rangers tak vítězí nad Arizonou 4:3!

60:00

59:43
    Doan se snažil protlačit kotouč do brankoviště, přes McDonagha neuspěl. Další pokus Yandlea končí těsně vedle Talbotovy branky!

59:25
    Sam Gagner si ještě vylepšil pozici, střelou zápěstím ale neuspěl.

59:01
    Domácí hráči se zatím v oslabení brání výborně, už navíc probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:39
    Trenér hostů Dave Tippett si samozřejmě vybírá oddechový čas, Mike Smith už zůstane na střídačce, Coyotes to zkusí v šesti hráčích v poli!

58:39
    Martin St. Louis zbytečně fauloval v útočném pásmu a míří na trestnou lavici za podražení. Coyotes tak mají ještě obrovskou příležitost na srovnání skóre v podobě přesilové hry!

58:15
    Rick Nash mohl přidat další gól, dnes mu ale není přáno, jeho střela zápěstím končí vedle pravé tyče.
    Lee STEMPNIAK - 4:3

57:46
    Rangers právě vstřelili branku!
    Obrovský tlak Rangers nakonec končí brankou! Ihned po vhazování se do šance dostal Stempniak, který ještě Smithe nepřekonal. Akce ale pokračovala, Hayes rychle z otočky poslal puk zpátky před branku, kde nehlídaný LEE STEMPNIAK už napodruhé proti Smithovi uspěl! Asistence: Kevin Hayes.

57:38
    Mike Smith zastavuje i střelu McDonagha od modré čáry.

57:23
    Stonovo vyhození mířilo přesně do míst, které hájí Cam Talbot, a tak se naštěstí pro hosty zakázané uvolnění nepíská.

56:50
    Domácí hráči ale v posledních minutách mačkají své soupeře, Girardimu teď ovšem utekl kotouč do středního pásma.

56:27
    St. Louis našel před brankou připraveného Kreidera, proti jehož střele stál Smithův beton.

56:03
    Mike Smith si připisuje další povedený zákrok, lapačkou zastavil tvrdou ránu Dominica Moora.

55:43
    Střelecký pokus Keitha Yandlea končí sražen mimo tři tyče.

55:19
    Brassard už neměl sílu na útok, a tak pouze nahodil puk do útočného pásma, elitní formace Rangers míří střídat.

54:55
    Rick Nash střílel rychle po otočce, Smith puk vyrazil, Zuccarello mohl dorážet, ale raději podržel kotouč.

54:16
    Rozhodčí si nevšimli posunuté branky domácích, a tak Chris Kreider mohl zaútočit na hattrick, svou střelou z levé strany ale nastřelil pouze Mika Smithe.

53:48
    Střela Lauriho Korpikoskiho končí sražena v rohu, kde puk sbírají hráči Rangers.

53:05
    Druhá lajna Arizony se sice usadila s pukem v útočném pásmu, z přihrávek kolem mantinelu ale málo kdy pramení gól.

52:38
    Tanner Glass se svou střelou ztroskotal na Smithovi, stejně tak si na druhé straně vedl Shane Doan proti Talbotovi.

52:13
    Střela Ekman-Larssona je sražena do ochranné sítě, vhazovat se bude v útočném pásmu Coyotes.

51:43
    Derick Brassard sice zajímavě zamíchal s pukem na své holi, o kus černé pryže ale přišel a Ekman-Larsson jej fotbalovým způsobem dostal do středního pásma.

51:18
    Gagner poslal po mantinelu kotouč pouze na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Smithem.

50:32
    Mark Arcobello další rychlou střelou otestoval Talbota, který si připisuje další úspěšný zákrok v dnešním zápase.

50:11
    Domácí hráči se v útočném pásmu neprosadili, na druhou stranu už pádí Henrik Samuelsson.

49:38
    Puk sražen na střídačku Rangers, vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.

49:14
    Lessio si tělem udělal prostor a předložil šanci Ekman-Larssonovi, jehož střela nebyla přesná.

48:40
    Předpokládaný tlak Rangers ve třetí třetině zatím nepřichází na pořad dne, třetí část hry se za malou chvíli přehoupne do své druhé poloviny.

47:54
    Další ofsajd na straně Coyotes, kteří tak opět nemohou pokračovat s pukem do útočné třetiny.

47:22
    Kreider v souboji s Eratem ztratil kotouč a na druhé straně se ke slibné střele dostal Mark Arcobello, Talbot s menšími problémy opět zasáhl.

46:55
    Keith Yandle otestoval Talbotovu připravenost tvrdou ranou ze středního pásma, domácí brankář puk zachytil do své lapačky.

46:34
    Smith ustál jak dvě nepříjemné střely Ryana McDonagha od modré čáry, tak následnou dorážku Matse Zuccarella z bezprostřední blízkosti.

46:07
    V úvodu třetí části hry mají více ze hry zatím hosté z Arizony, jejich další útok byl ale zastaven pro postavení mimo hru.

45:37
    Chipchura našel před brankou Gagnera, který útočil na hattrick, Talbot ale zasáhl svým betonem.

45:02
    Martin Erat šikovně tečoval střelu Gormleyho od modré čáry, Talbot se jen ohlédl, aby zjistil, že puk o kousek minul jeho brankou!

44:40
    Tentokrát už hostující kapitán Doan mířil přesněji, gólu ale zabránila pohotová lapačka Cama Talbota.

44:27
    Lucas Lessio přenechal v útočném pásmu kotouč pro Shana Doana, jehož tvrdá rána orazítkovala pouze plexisklo za Talbotovou brankou.

44:09
    Carl Hagelin bídnou přihrávkou našel přesně hůl Samuelssona, který už ale neměl sílu na protiútok.

43:30
    Joe Vitale šikovnou zadovkou hledal spoluhráče v mezikruží, přihrávka ale prošla až do obranného pásma Coyotes.

43:08
    Lee Stempniak zakončoval po vyjetí zpoza branky slušně, puk ale potřeboval zvednout ještě o něco výše.

42:47
    Keith Yandle pálil od modré čáry velmi tvrdě, puk ale před Talbotem trefil Arcobella.

42:03
    Kyle Chipchura se po objetí branky dostal až do zakončení, Talbot si jeho pokus pohlídal.

41:49
    Moss je na ledě, Arizona hraje v plném počtu.

41:14
    Mike Smith vychytal v dobrých šancích Stepana i následně Brassarda a nadále tak drží naděje Coyotes na bodový zisk z Madison Square Garden!

40:52
    Derek Stepan už mohl pálit, střelu si ale ještě rozmyslel a ještě rozehrál na St. Louise.

40:30
    Rangers na začátku třetí třetiny pokračují v přesilové hře, Nashova teč St. Louisovy střely nebyla úspěšná.

Největší čas na ledě: McDonagh 15:43 – Ekman-Larsson 18:23

Ve druhé třetině se domácím Rangers podařilo srovnat stav zápasu na 3:3. Nejdříve se povedenou tečí prosadil ve 26. minutě Lee Stempniak, pouhých 11 vteřin před sirénou se pak trefil z úniku podruhé v zápase Chris Kreider.

Krátce před vyrovnávací brankou ale Brassard zcela jasně zasáhl Campbella vysokou holí do obličeje, obránci Coyotes dokonce tekla krev ze rtu. Rozhodčí ale celou situaci vyhodnotili jako v pořádku a Rangers krátce na to skórovali, což se hráčům a členům realizačního týmu Coyotes značně nelíbilo.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:49
    Trenér hostů Dave Tippett se nadále hlasitě rozčiluje v diskuzi s hlavním rozhodčím. Není se čemu divit, Brassardův faul vysokou hokejkou byl zcela jasný!

39:49
    Mike Smith po inkasované brance rozštípal svou hokejku o branku, za což inkasuje trest za nesportovní chování. Trest za svého brankáře odsedí David Moss.
    Chris KREIDER - 3:3

39:49
    Neuvěřitelné! Rangers měli být zcela jasně potrestáni čtyřminutovým trestem, místo toho ale ještě v závěru druhé části hry vyrovnávají! CHRIS KREIDER se dostal do rychlého úniku, který zakončil úspěšnou dorážkou své vlastní střely! Bez asistence.

39:42
    Hra je přerušena, protože na ledě zůstal s krvavou ranou v obličeji ležet Andrew Campbell, který byl evidentně zasažen vysokou hokejkou do obličeje, vylučovat se ale nebude!

39:33
    Vitale opět vytlačil Dana Boyla s pukem do středního pásma, Rangers musí vyklidit útočnou třetinu.

39:17
    Perfektní práce Vitaleho a Korpikoskiho při vlastním oslabení, v útočném pásmu ušetřili několik cenných vteřin.

38:54
    Michael Stone míří na trestnou lavici, inkasuje dvouminutový trest za držení protihráče.

38:20
    Stone fauloval za Smithovou brankou, Rangers je zatím poskytnuta výhoda.

37:48
    S blížícím se závěrem druhé třetiny se Arizona více a více usazuje před Talbotem, elitní formace Coyotes nyní motá hlavy svým soupeřům.

37:01
    Shane Doan šikovně tečoval střelu Murphyho od pravého mantinelu, Talbot ale puk za svá záda nepustil.

36:44
    Lauri Korpikoski se po dlouhé přihrávce od Yandlea dostal do slibné šance, střelou mezi Talbotovy nohy ale neuspěl.

36:20
    Domácí se snaží uklidnit hru ve vlastním pásmu. Jezdci dobře vědí, že mají před sebou ještě hodně času na smazání jednogólového manka.

35:44
    Kyle Chipchura vjel do útočného pásma příliš brzy, hosté se dostali do postavení mimo hru.

35:13
    Derick Brassard přihrávkou od mantinelu našel opět Dana Boyla, jehož další střelu, tentokrát zápěstím, likviduje pohotovým zákrokem lapačkou Mike Smith.

34:50
    Dan Boyle měl před sebou hodně prostoru, tvrdou ránu poslal ale nad branku.

34:22
    Kevin Klein je na ledě, Rangers ustáli oba jeho tresty a hrají v plném počtu.

34:06
    Závěr početní výhody Coyotes se blíží, Kevin Hayes opět vyváží kotouč z vlastního pásma do bezpečí.

33:34
    Hosté se už ani nemohou dostat s pukem do útočného pásma, Nash šetří drahocenné vteřinky s pukem u Smithovy branky.

33:00
    Hrozně složité přihrávky si hráči Coyotes předkládají v útočném pásmu, Erat opět ztratil puk a Rangers vyhazují.

32:23
    První Kleinův trest je u konce, začíná druhá část přesilové hry Coyotes.

32:09
    Martin Erat opět špatnou přihrávkou nabídl domácím snadné vyhození přes všechny čáry.

31:48
    Brassard opět osvobozuje svůj tým, Rangers se zatím brání velmi dobře.

31:25
    Rick Nash se v oslabení dostal ke střele, branku ale minul, a to výrazně.

31:02
    Ofsajdové postavení Arizony hostům také nepomůže, vhazovat se bude ve středním pásmu.

30:47
    Ekman-Larsson sice ještě udržel puk v útočném pásmu, špatnou přihrávkou ale o něj následně Coyotes přišli.

30:22
    Kevin Klein v přerušené hře zasáhl Mosse vysokou holí do obličeje a dokonce mu přivodil krvavé zranění, je tak potrestán hned dvojnásobným trestem za hru vysokou holí.

30:22
    Po Eratově přihrávce střílel od modré čáry Connor Murphy, Cam Talbot jeho střelu zastavil, na dorážku číhající David Moss se puku nedočkal.

29:58
    Puk se ocitl v ochranné síti za brankou Rangers, vhazovat se bude ve středním pásmu.

29:40
    Lucas Lessio se skvělým způsobem dostal přes Girardiho do úniku, závěr akce už mu ale nevyšel podle představ, puk mu sjel z hokejky, nicméně orazítkoval obě tyče Talbotovy branky!

29:17
    Keith Yandle uklidňuje hru za vlastní brankou, čeká na dostřídání svých spoluhráčů.

28:41
    Brandon Gormley si sjel do šance až před branku, mezi tři tyče ale svou střelu nevtěsnal. Následně Rangers zahráli puk na icing.

28:13
    Nyní se hraje trochu neurovnaná pasáž hry, šance střídá šanci na obou stranách kluziště.

27:44
    Michael Stone nahazoval od modré čáry a jeho střela se zastavila až na pravé tyči Talbotovy branky!

27:30
    Zakázané uvolnění Coyotes, vhazovat se bude před Smithovou brankou.

27:08
    Rick Nash nemohl dokončit svůj mohutný nápřah, akce domácích je totiž zastavena kvůli postavení mimo hru.

26:39
    Talbot v klidu sbírá nahození Keitha Yandlea od modré čáry, po reklamní pauze se bude vhazovat před jeho brankou.

26:20
    Debutující Samuelsson se dnes poprvé trochu představuje divákům, v rohu zamotává hlavy svým protihráčům.
    Lee STEMPNIAK - 2:3

25:33
    Z ničeho nic se ale domácí prosazují! Gagner se obloukem snažil vyhodit puk do středního pásma, John Moore ale kotouč ještě rukou zachytil a po sklepnutí na led rychle vypálil, Smith téměř nic neviděl, kotouč ještě navíc tečoval clonící LEE STEMPNIAK! Asistence: John Moore.

25:26
    Lee Stempniak nahazoval puk na Smithe z velkého úhlu, brankář Coyotes v klidu vyráží.

24:50
    Connor Murphy zvládl zapeklitou situaci, kdy ho při rozehrávce napadali hned dva protihráči zvládl a v akci může pokračovat Martin Erat, jediný český zástupce v dnešním zápase.

24:13
    Rick Nash měl na levé straně trochu prostoru a při nadšeně hulákajícím newyorským fanouškům vystřelil, Smith jeho pokus sráží do ochranné sítě.

23:45
    Shane Doan se po další chybě v obraně Rangers dostával do šance, střelu si ale rozmyslel a ještě přihrával na Vermetta.

23:09
    St. Louis uvolnil na modré čáře Johna Moorea, který ale ztratil rovnováhu a dopředu tak již může postupovat Joe Vitale.

22:44
    Na druhé straně se jako tank probil do šance Tanner Glass, jeho zakončení bekhendem ale Smithe nepřekvapilo.

22:28
    Po nedorozumění v obraně Rangers se do šance dostal Tobias Rieder, střelou z úhlu se ale neprosadil.

21:59
    Lee Stempniak ještě před tím, než inkasoval tvrdý hit, dokázal prostrčit puk na Carla Hagelina, který se ale daleko neprobil.

21:36
    Po zakázaném uvolnění Coyotes se bude vhazovat před brankou Mika Smithe.

21:19
    Rána Johna Moorea od modré čáry byla sice tvrdá, leč hodně nepřesná, kotouč končí až na zadním mantinelu.

20:57
    Ve druhé třetině se očekává drtivý tlak Rangers, hosté z Arizony se ale zatím dokáží držet více na kotouči.

20:34
    Michael Stone zaváhal na útočné modré čáře a mohl být rád, že se Stepan neřítil do rychlého protiútoku, v další akci se neprosadil Shane Doan.

Největší čas na ledě: McDonagh 9:39 – Ekman-Larsson 9:52

První třetina nabídla velmi zajímavou podívanou, po které mohou být šťastnější překvapivě hosté z Arizony, kteří vedou 3:1. Skóre zápasu otevřel již po 41 vteřinách hry v posledních zápasech produktivní Mark Arcobello.

Domácím se ale podařilo odpovědět v přesilové hře, v 9. minutě srovnával stav zápasu Chris Kreider. Coyotes měli v závěru první části hry k dispozici přesilovku 5 na 3, kterou dokázali využít beze zbytku, dvakrát se prosadil Sam Gagner.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00
    Sam GAGNER - 1:3

19:21
    Arizona právě vstřelila branku!
    Coyotes dokázali využít i další přesilovou hru, z trestu Kleina zbývaly pouhé 2 vteřiny! Martin Erat z rohu poslal puk na modrou čáru odkud střílenou přihrávku vyslal Stone, před brankou se k puku dostal opět SAM GAGNER a střelou po rychlé otočce překvapil Talbota! Asistence: Michael Stone a Martin Erat.

18:50
    Campbell nedokázal udržet puk po prudké přihrávce ještě v útočném pásmu, Coyotes se tak sami připravili o pásmo a domácí hokejisté mohou vystřídat.

18:32
    Carl Hagelin se při vlastním oslabení dostal do úniku, vystřelit už ale nedokázal.

18:15
    Coyotes navíc pokračují ještě v normální přesilovce, která bude trvat ještě přes minutu.
    Sam GAGNER - 1:2

17:54
    Hosté dvojnásobnou přesilovku využívají! Po několika střelách Yandlea a Ekman-Larssona od modré čáry se v rohu dostal k puku SAM GAGNER, nabruslil si blíže na střed a parádní střelou poslal puk přesně do šibenice! Asistence: Oliver Ekman-Larsson.

17:47
    Talbot si poradil se střelou Yandlea i s následnou dorážkou Gagnera!

17:23
    Kevin Klein poslal kotouč z obranného pásma až do ochranné sítě na druhé straně kluziště, Coyotes tak mají k dispozici přesilovku 5 na 3, která může trvat až 58 vteřin!

17:12
    Martin Erat z otočky posílal puk zpátky před branku, kde ale puk získali hráči Rangers.

16:47
    Hosté se už dokázali usadit v útočné třetině, Talbot pokryl ránu Yandlea od modré čáry.

16:20
    S blížícím se závěrem první třetiny si Coyotes zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici za podražení míří Martin St. Louis.

16:10
    Kreider přesprintoval Murphyho, Dan Girardi se už ale ke střele nepropracoval.

15:38
    Aktivní Lessio zkusil překvapit Talbota střelou z úhlu, domácí brankář je ale ve střehu.

15:04
    Brassard hledal před brankou Zuccarella, norský šikula se k puku ale nedostal.

14:39
    Kyle Chipchura se pustil do menší pěstní potyčky s Johnem Moorem, nakonec nepadlo moc ran, oba hráči jsou ale vyloučeni na 5 minut za bitku.

14:10
    Ekman-Larsson nemohl pokračovat dále v akci, ocitl se totiž v postavení mimo hru.

13:29
    Ránu Dana Boyla od modré čáry srazil Korpikoski do bezpečí, Rangers ale nadále pokračují v tlaku.

13:03
    Hraje se opět dlouho bez přerušení, Smith zlikvidoval střelu Brassarda od levého mantinelu.

12:36
    Jako by předchozí šance vlila Kojotům novou krev do žil, hosté se stále drží s pukem v útočném pásmu.

12:00
    Velká šance Coyotes, kteří se dostali do situace 3 na 1! Erat dobře našel Ekman-Larssona, který ale nedokázal Talbota prostřelit!

11:44
    Klein rozjel akci přihrávkou na Millera, kterému ale utekl kotouč do rohu.

11:11
    Kyle Chipchura šikovně hledal před branku sjíždějícího Campbella, do přihrávky ale vložil svou hokejku Cam Talbot.

10:33
    S probíhajícím vývojem první třetiny Rangers pomalu, ale jistě začínají přebírat otěže utkání na svou stranu.

10:05
    Oliver Ekman-Larsson pouze nahodil puk do útočného pásma a míří společně se svými spoluhráči střídat.

09:38
    Ryan McDonagh se pokusil překvapit Smithe střelou z nulového úhlu, brankář Coyotes ale u své bližší tyče nenechal žádnou mezírku.

09:02
    St. Louis vložil hůl do nahození od modré čáry, Smith vyráží do ochranné sítě.

08:40
    Hosty ale inkasovaná branka nijak neodradila a opět se snaží vytvořit tlak před Talbotem.
    Chris KREIDER - 1:1

08:11
    Nakonec se ale domácí v přesilové hře prosazují. Po sérii rychlých přihrávek uvolnil Zuccarello Hayese, který s pukem nabruslil blíže k brance a přes bránícího Murphyho naservíroval parádní přihrávku téměř do prázdné branky pro CHRISE KREIDERA, který se už nemýlil! Asistence: Kevin Hayes a Mats Zuccarello.

07:54
    Početní výhodě Rangers zatím chybí jiskra, Lauri Korpikoski opět osvobozuje svůj tým vyhozením přes všechny čáry.

07:30
    Smithovi se po mantinelu nepodařilo vyhodit, domácí hráči se tak s pukem usazují v útočném pásmu.

07:11
    Shane Doan získal kotouč v útočném pásmu a i v oslabení dokázal vybojovat vhazování v útočném pásmu, Talbot totiž jeho střelu muset podržet na svých chráničích.

06:53
    Smith lapí střelu Dericka Brassarda od modré čáry, tentokrát žádnou dorážku nedovolil.

06:29
    V pokračujícím tlaku Rangers navíc hostující obránce Brandon Gormley fauluje, uvidíme tak první přesilovou hru v dnešním zápase. Gormley inkasuje menší trest za držení protihráče.

06:18
    Brandon Gormley opět dlouho váhal s pukem v obranném pásmu až o něj přišel.

05:45
    Lucas Lessio šikovně tečoval nahození Campbella od modré čáry, Talbot ale zasáhl betonem.

05:19
    Opět skvělý Mike Smith! Brankář hostů nejdříve vyrazil tvrdou ránu Dereka Stepana od modré čáry a pak si poradil i s další dorážkou Martina St. Louise!

04:47
    Po zakázaném uvolnění Arizony se bude vhazovat před brankou Mika Smithe.

04:30
    Další velká šance Rangers! J. T. Miller ovšem z dorážky ztroskotal opět na vynikajícím zákroku Mika Smithe!

04:06
    Už delší dobu se nepřerušilo, což pouze nahrává zatím velmi svižnému pojetí hokeje.

03:35
    Další střelecký pokus kanonýra Ricka Nashe končí nad brankou, hrát už mohou zase Coyotes.

03:13
    Derick Brassard sebral puk váhajícímu Gormleymu a přihrávkou našel Ricka Nashe, jehož střela končí sražena v rohu.

02:45
    Doan vyslal do útočného pásma Lucase Lessia, který si ale s protihráči neporadil a kotouč přišel.

02:07
    Mike Smith se uvedl vynikajícím zákrokem! Nejdříve vyrazil střelu Johna Moora a pak úžasným přesunem zastavil i dorážku Tannera Glasse!

01:49
    Rangers jsou na samém úvodu zápasu překvapivě pod tlakem hostů z Arizony, Talbot musí krýt další střelu Murphyho od modré čáry.

01:17
    Cam Talbot si připisuje první zákrok v dnešním zápase, pokryl nahození Yandlea ze středního pásma, na rozehrávku si už ale netroufl.
    Mark ARCOBELLO - 0:1

00:41
    Šokující úvodu zápasu vidí zatím pouze z poloviny zaplněná MSG! David Moss prostrčil kotouč do útočného pásma na MARKA ARCOBELLA, který se prosadil rychlou střelou zápěstím na zadní tyč! Asistence: David Moss a Michael Stone.

00:29
    Coyotes začali utkání o něco aktivněji, Lessio inkasoval ovšem velmi tvrdý hit od Girardiho.

00:01

Zajímavostí ohledně debutu mladého Samuelssona v dresu Coyotes je také fakt, že asistentem trenéra Vigenaulta u Rangers je jeho otec Ulf, který v NHL za svou kariéru odehrál více jak 1000 utkání!

New York Rangers: Talbot (Skapski) – McDonagh (C), Girardi, Staal, Klein, J. Moore, Boyle – Nash, Brassard, Zuccarello – Kreider, Stepan, St. Louis – Hagelin, Hayes, Miller – Glass, D. Moore, Stempniak. Trenér: Alain Vigneault.

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Campbell, Gormley, Murphy – Lessio, Vermette, Doan (C) – Rieder, Chipchura, Gagner – Erat, Arcobello, Moss – Korpikoski, Vitale, Samuelsson. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Kimmerly, Kozari – Cherrey, Barton.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!

Martin ERAT (ARI) – 59 zápasů, 27 bodů (8+19)
    Martin HANZAL (ARI) – 37 zápasů, 24 bodů (8+16)
    Zbyněk MICHÁLEK (ARI) – 53 zápasů, 8 bodů (2+6)

ARIZONA COYOTES

Poslední 3 zápasy:
    NY Islanders – ARIZONA 5:1
    New Jersey – ARIZONA 3:0
    ARIZONA – Tampa Bay 2:4

Nejproduktivnější hráč: Keith Yandle – 40 bodů (4+36)
    Nejlepší střelec: Oliver Ekman-Larsson – 17 gólů
    Nejproduktivnější obránce: Keith Yandle – 40 bodů (4+36)
    Brankářská jednička: Mike Smith – 44 zápasů, 10 výher, úspěšnost zásahů 89,5%, průměr obdržených branek na zápas 3,27, žádné čisté konto

NEW YORK RANGERS

NY RANGERS – Calgary 1:0
    NY RANGERS – Columbus 4:3 po náj.
    Buffalo – NY RANGERS 1:3

Nejproduktivnější hráč: Rick Nash – 58 bodů (37+21)
    Nejlepší střelec: Rick Nash – 37 gólů
    Nejproduktivnější obránce: Kevin Klein – 25 bodů (9+16)
    Brankářská jednička: Henrik Lundqvist – 39 zápasů, 25 výher, úspěšnost zásahů 92,2%, průměr obdržených branek na zápas 2,25, 5 čistých kont

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky nejlepšího hokeje, který již po několik let představuje zámořská NHL. Ta letos odstartovala svůj 98. ročník, dnes je na programu hned řada zápasů, v jednom z nich budeme sledovat souboj mezi New York Rangers a Arizona Coyotes, zápas začíná v 1:00!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.