Buffalo – Vancouver 6:3 (kon.) | NY Rangers – Arizona 4:3 (kon.) | Columbus – Montreal 2:5 (kon.)
Toronto – Philadelphia 3:2 (kon.) | Florida – Chicago 0:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.)
Nashville – Minnesota 2:4 (kon.) | Los Angeles – Ottawa 0:1 (kon.) | San Jose – Detroit 2:3 (kon.)

Tomáš Jurčo (DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 09:51
    Jakub Kindl (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:35 (07:23:33)

Tři hvězdy utkání

1. Luke Glendening (DET) 1+0
    2. Pavel Dacjuk (DET) 1+0
    3. Antti NIEMI (SJS) 35 zák., 3 góly, 91,4%
    Obrovská radost hráčů Detroitu Red Wings, kteří dokázali v samotném závěru zápasu otočit vývoj střetnutí se San Jose Sharks a SAP Center opouštějí s výhrou 3:2. Skvělý zápas!

Detroit dvakrát prohrával a v závěru druhé třetiny mohl stav utkání otočit, jenže všechny jeho obrovské šance dokázal zneškodnit fantastický Antti Niemi. Brankář Sharks ale v poslední části hry přece jen kapituloval, když ho nejprve propálil Pavel Dacjuk a v čase 58:45 Luke Glendening, který dokonal dílo zkázy a vystřelil svému týmu vítězství. Konečné skóre. San Jose Sharks 2 Detroit Red Wings 3.

60:00

59:56
    Hráči Red Wings dvakrát minuli opuštěnou klec, ale vadit jim to nemusí, protože o vítězství u je nikdo nepřipraví.

59:20
    San Jose Sharks se vyžádalo oddechový čas.

59:20
    Joakim Andersson (DET) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.

59:00
    Brána Sharks je opuštěna a Antti Niemi je na střídačce!
    Luke GLENDENING - 2:3

58:45
    Detroit právě vstřelil branku!
    LUKE GLENDENING střílí krásný gól a v samotném závěru otáčí stav utkání na stranu Detroitu Red Wings!! Gustav Nyquist si sjel za bránu na přihrávku Dannyho DeKeysera a poté našel u pravé tyče Luka Glendeninga, který bekhendem uklidil puk přesně do vzdálenějšího levého horního rohu. Krásná střela a Detroit vede 3:2. Asistence: Gustav Nyquist, Danny DeKeyser.

58:05
    Zápas se chýlí ke svému konci a vypadá to, že o osudu utkání bude muset rozhodnout prodloužení nebo případně samostatné nájezdy.

57:26
    Přestože Antti Niemi dnes inkasoval dva góly, tak si troufám říci, že po závěru druhé třetině, v níž předvedl neuvěřitelné zákroky, bude vyhlášen první hvězdou zápasu.

56:47
    Jakub Kindl napřáhl od modré čáry ke tvrdě střele, která letěla těsně nad ledem a směřovala přesně ke vzdálenější pravé tyči, Antti Niemi ji ale levým betonem dokázal vykopnout!

56:03
    Logan Couture (SJS) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

56:03
    Stephen Weiss (DET) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

56:03
    Logan Couture poslal k zemi před bránou Detroitu k zemi Brendana Smitha, který zůstal ležet na ledové ploše.

55:00
    Sharks jakoby spoléhali na zákroky Anttiho Niemiho a nepřipouštěli si, že mohou inkasovat, což se jim před pár okamžiky vymstilo.

53:42
    Gustav Nyquist nahodil puk na bránu a Antti Niemi si připsal po inkasovaném gólu rychle další úspěšný zákrok.
    Pavel DACJUK - 2:2

53:31
    PAVEL DACJUK vyrovnává na 2:2 a nutno říci, že je to vyrovnání více než zasloužené!! Pavel Dacjuk se ocitl sám mezi kruhy pro vhazování a bekhendem nahodil puk na bránu. Jeho následné nahození nebylo prudké, přesto si ale našlo mezi rukou a tělem Anttiho Niemiho cestu do brány. Asistence: Tomáš Tatar, Danny DeKeyser.

53:06
    Darren Helm vypálil, jeho střela ale skončila pouze ve výstroji Anttiho Niemiho, který se během druhé třetiny rozchytal k neskutečnému výkonu.

52:35
    Sharks přežili čtyřminutovou hru v oslabení a fanoušci v SAP Center to patřičně ocenili!

51:34
    Střela Brendana Smithe od modré čáry skončila mimo a San Jose hraje v plném počtu!

51:09
    Antti Niemi vytáhl další fantastický zákrok! Pavel Dacjuk předvedl drzí průnik a poté se snažil nadvakrát překonat brankáře Sharks, obě jeho střely ale skončily na jeho pravém betonu.

50:38
    Red Wings se dostali během čtyřminutové početní výhody pouze ke dvěma střelám na bránu.

50:29
    Teemu Pulkkinen se tentokrát dostal ke střele v levém kruhu pro vhazování, Antti Niemi byl však připraven a u své pravé tyče jeho střelu zastavil.

49:41
    Justin Braun vyhodil puk za bránu Detroitu a okamžitě odjel střídat.

49:12
    San Jose se podařilo vyhodit a Jimmy Howard vyjel z brány proti puku, aby rychle rozehrál.

48:50
    Hra byla přerušena kvůli přihrávce rukou v podání Red Wings.

48:35
    Teemu Pulkkinen zavezl puk do útočného pásma a z pravého křídla napřáhl k dělové střele, kterou dokázal Antti Niemi zastavit.

48:24
    Další vyhození San Jose. Red Wings se nedaří přejít do útočného pásma.

48:00
    Sharks se podařilo vyhodit a ukrojili cenné sekundy ze čtyřminutového vyloučení Matta Nieta.

47:40
    Detroit má nyní obrovskou šanci na to, aby vyrovnal stav dnešního utkání.

47:33
    Matt Nieto (SJS) dostal větší trest, 2+2 minuty vysoká hůl.

47:01
    Před bránu San Jose směřovala nebezpečná přihrávka z rohu kluziště, do které pro jistotu Antti Niemi zasáhl.

46:35
    Sharks se osvobodili nahozením na Jimmyho Howarda, který puk vyrazil do rohu kluziště.

46:23
    Red Wings se nepodařilo přejít do útočného pásma a jejich útok zastavilo postavení mimo hru.

46:08
    Teemu Pulkkinen tvrdě vypálil od modré čáry a Antti Niemi si připsal u své levé tyče těžký zákrok!

45:06
    Hráči Detroitu Red Wings nyní byli opět hodně blízko ke vstřelení vyrovnávacího gólu, jejich střela ale tentokrát skončila na horní tyči brány Anttiho Niemiho!

44:51
    Justin Braun (SJS) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

44:43
    Za nepříznivého stavu 2:1 hostům ani nic jiného nezbývá.

44:06
    Red Wings během druhé třetiny svého soupeře přestříleli a také v úvodu třetí třetiny jsou velice aktivní.

43:51
    STŘELY NA BRÁNU: San Jose 20 Detroit 24

43:42
    Niklas Kronwall vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho následná střela ale byla zablokována.

43:07
    Hráči Detroitu Red Wings by potřebovali dynamit, aby dobyli bránu San Jose Sharks.

42:38
    Joakim Andersson nahodil puk na bránu, s jeho nahozením si ale rozchytaný Antti Niemi hravě poradil.

42:05
    Jakub Kindl vypálil od modré čáry, jeho střela ale byla zablokována.

41:03
    Joe Thornton nebezpečně vypálil z levého křídla a jeho následná střela se odrazila od vzdálenější spojnice břevna a tyče zpět do hry!

40:27
    Sharks vyhodili puk na zakázané uvolnění, kterého hráči Detroitu využili k rychlému střídání. San Jose střídat nemůže.

40:01

Podruhé a naposledy se dnes vracíme k zápasu v SAP Center, abychom sledovali závěrečnou část dramatického a velmi pohledného utkání mezi San Jose Sharks a Detroitem Red Wings.
    Brankář Antti Niemi předvedl v závěru druhé třetiny několik neuvěřitelných zákroků a podržel San Jose Sharks, které vede nad Detroitem Red Wings po druhé třetině 2:1.

Zatímco v první třetině se oběma týmům přesilové hry nepodařilo využít, ve druhé části hry svou početní převahu rychle zužitkovaly. Teemu Pulkkinen krátce po začátku prostředního dějství vyrovnal na 1:1, za necelé tři minuty ale skóroval v přesilové hře na opačné straně Patrick Marleau a vrátil San Jose zpět jednobrankové vedení. V samotném závěru druhé dvacetiminutovky poté hráči Red Wings dostali San Jose pod obrovský tlak a vytvořili si obrovské šance, ty ale dokázal neuvěřitelnými zákroky zneškodnit Antti Niemi. Skóre po 40 minutách. San Jose Sharks 2 Detroit Red Wings 1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:55
    Tomáš Tatar spálil další obrovskou příležitost, když si u pravé tyče sjel na volný puk a poté se ho snažil dorazit do brány, Antti Niemi ale i v leže dokázal jeho střelu lapačkou vyrazit! Další spektakulární zákrok brankáře San Jose, který se stal hrdinou předchozích okamžiků.

39:36
    Detroit si vytvořil v závěru druhé třetiny obrovský tlak.

38:31
    Red Wings se dostali ke střele, která se od levé tyče po pokusu Stephena Weisse z pravého kruhu pro vhazování odrazila na brankovou čáru a Antti Niemi puk stáhl hokejkou puk rychle pod sebe! Úžasná reakce a další zákrok, na který můžete v NHL klidně čekat 10 let, než se ho dočkáte znovu.

38:25
    Niklas Kronwall byl blízko vstřelení vyrovnávacího gólu, když se dostal ke střele z bezprostřední blízkosti, tváří v tvář Anttimu Niemimu ale neuspěl a brankář San Jose si následně poradil i s jeho bekhendovou dorážkou z pravého křídla!

37:34
    Joakim Andersson zavezl středem hrací plochy puk do útočného pásma a poté ho rozdal do pravé strany Tomášovi Jurčovi, jehož následná střela bez přípravy minula vzdálenější pravou tyč.

36:39
    Do konce prostředního dějství zbývá odehrát něco málo přes 3 minuty. San Jose vede nad Detroitem po gólu Patricka Marleaua 2:1.

35:43
    Luke Glendening se s tím nepáral a z pravého křídla napřáhl k prudké střele s příklepem, Antti Niemi byl však u své levé tyče připraven a připsal si další úspěšný zákrok.

34:15
    Danny Dekeyser vypálil od modré čáry, jeho střela ale zamířila pouze do hrudi připraveného Anttiho Niemiho.

33:58
    A znovu Joakim Andersson, jehož střela nad ledem z identického místa jako před pár sekundami byla tentokrát přesnější a směřovala přesně ke vzdálenější levé tyči, Antti Niemi ji ale pravým betonem dokázal vykopnout!

33:45
    Joakim Andersson v pravém kruhu pro vhazování vypálil skvěle z otočky a jeho následná střela letící jen několik centimetrů nad ledem zamířila těsně vedle vzdálenější levé tyče!

33:17
    STŘELY NA BRÁNU: San Jose 20 Detroit 14

32:11
    Darren Helm po vhazování po pravici Anttiho Niemiho skvěle objel bránu a u pravé tyče se puk snažil zasunout za záda brankáře San Jose, ten ale dokázal včas zareagovat a levým betonem jeho pokus zastavil!

31:55
    Tomáš Jurčo vyslal na domácí bránu z levého kruhu pro vhazování střelu zápěstím, která byla sražena do ochranné sítě.

31:23
    Luke Glendening vyhodil puk na zakázané uvolnění a hra se vrátila zpět před Jimmyho Howarda.

31:16
    Jimmy Howard musí být během posledních minut pořádně na pozoru, což se mu nyní podařilo a po dobrém zákroku přerušil hru.

30:50
    Justin Braun vzápětí zkoušel štěstí střelou od modré čáry, jeho pokus ale skončil mimo.

30:08
    Sharks vypálili ihned po vhazování od modré čáry, následná střela domácích hokejistů letící těsně nad ledem byla sražena vedle levé tyče.

30:02
    Jimmy Howard zastavil nahození Sharks a po přerušení hry následuje krátká reklamní přestávka.

29:30
    Brenden Dillon poslal krásnou přihrávkou mezi kruhy pro vhazování do samostatného úniku Justina Brauna, který předvedl povedený blafák do bekhendu, puk z jeho hokejky ale nakonec skončil na levé tyči, od které se odrazil zpět do hry!

29:10
    Pokračujeme ve hře 4 na 4 a vhazovat se bude po pravici Anttiho Niemiho.

28:54
    Patrick Marleau zakončil skvěle sehraný protiútok San Jose Sharks a jeho střela z pravého kruhu pro vhazování směřovala přesně k pravé tyči, Jimmy Howard ale vytáhl neopakovatelný zákrok a puk ukryl v lapačce!

28:17
    Joakim Andersson (DET) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

28:17
    Matt Irwin (SJS) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

28:17
    Matt Irwin zalehl v rohu kluziště Joakima Anderssona.

27:35
    Vzápětí Antti Niemi musel zasahovat znovu, když střelu od modré čáry Red Wings ukryl v lapačce! Skvělý zákrok.

27:28
    Danny Dekeyser vypálil z pravého křídla na přední pravou tyč, kde puk zastavil pozorný Antti Niemi.
    Patrick MARLEAU - 2:1

26:51
    San Jose právě vstřelilo branku!
    PATRICK MARLEAU střílí gól v přesilové hře a vrací San Jose Sharks zpět ztracené vedení!! Joe Pavelski vypálil z pravého křídla a jeho následnou střelu těsně před brankovištěm skvěle tečoval mezi betony Jimmy Howarda zkušený Patrick Marleau. Asistence: Joe Pavelski, Logan Couture.

26:42
    Jonathan Ericsson (DET) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

25:29
    Detroit Red Wings se sice osvobodil, ale pouze za cenu zakázaného uvolnění.

24:54
    Logan Couture tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho prudká střela zápěstním však zamířila vedle levé tyče.

24:19
    Detroit Red Wings dnes hrál dvě přesilové hry, z nichž druhou dokázal využít, a v SAP Center je stav utkání vyrovnaný 1:1.
    Teemu PULKKINEN - 1:1

23:53
    TEEMU PULKKINEN využívá přesilovou hru a vyrovnává na 1:1!! Riley Sheahan využil toho, že Marc-Edouard Vlasic ztratil hůl, a přesnou přihrávkou doleva našel volného Teemu Pulkinnena, který puk zametl do prázdné brány. Asistence: Riley Sheahan, Stephen Weiss.

23:25
    Antti Niemi byl na zemi a Darren Helm mohl dorážet puk u pravé tyče do prázdné brány, brankář San Jose ale vytáhl spektakulární zákrok!

23:10
    Brent Burns (SJS) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

22:50
    Hra byla přerušena, s největší pravděpodobností kvůli ofsajdu San Jose.

22:40
    STŘELY NA BRÁNU: San Jose 14 Detroit 8

22:07
    Detroit vstoupil do druhé třetiny jako vyměněný.

21:55
    Tomáš Hertl vyhodil puk na zakázané uvolnění a Red Wings dostává San Jose Sharks pod tlak.

21:25
    Puk skončil po teči v tunelu SAP Center a hra byla přerušena.

21:09
    Justin Abdelkader vypálil z levého křídla, jeho střela ale našla u levé tyče pouze připraveného Anttiho Niemiho.

20:49
    Ostrý vstup Red Wings do druhé třetiny.

20:14
    Darren Helm se dostal do samostatného úniku, z blízkosti ale nedokázal skvělého Anttiho Niemiho u pravé tyče překonat! Niemi nejprve jeho střelu zastavil levým betonem, na kterém skončila i jeho následná dorážka.

20:01

San Jose hrálo ve druhé polovině úvodní dvacetiminutovky dvě přesilové hry, z nichž nedokázalo ani jednu využít a po první třetině vede nad Detroitem 1:0, když se v osmé minutě prosadil Matt Irwin a vstřelil svůj šestý gól v letošní sezóně NHL. Věřme, že další góly jsou ještě před námi a dnešní duel neskončí jako ten, v němž Red Wings ve středu ráno podlehli fotbalovým výsledkem 1:0 LA.
    Statistiky po první třetině, kterou ovládli hráči San Jose.

Detroit Red Wings vstoupil do dnešního zápasu velmi špatně a během úvodních 15 minut se dostal pouze k jedné střele na bránu. Red Wings byli za svou pasivitu v čase 7:06 potrestáni, když se střelou od modré čáry prosadil Matt Irwin. Skóre po první třetině. San Jose Sharks 1 Detroit Red Wings 0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:40
    Antti Niemi si během závěrečných 60 sekund prvního dějství připsal úspěšný zákrok a v SAP Center už se zřejmě nic nestane.

19:00
    Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

17:57
    Sharks sehráli skvěle další kombinaci v útočném pásmu Detroitu a Joe Pavelski se natahoval po střele Joea Thorntona z pravého kruhu pro vhazování po dorážce, Jimmy Howard ale včas našel puk pod sebou a přikryl ho!

17:08
    San Jose roztáhli hru doleva, odkud přišla tvrdá rána, Jimmy Howard ji ale dokázal vyrazit a připsal si důležitý zákrok!

16:45
    Sharks hrají svou druhou přesilovou hru v dnešním zápase.

16:11
    Sharks nahodili puk na bránu a Jimmy Howard si připsal další úspěšný a tentokrát snadný zákrok.

16:05
    Darren Helm (DET) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění brankáře.

15:55
    Red Wings vypálili od modré čáry, střela letící těsně nad ledem ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl Antti Niemi připravený.

15:20
    Patrick Marleau napřáhl ihned po vhazování z levého křídla ke tvrdé střele, kterou Jimmy Howard dokázal skvělým zákrokem vyrazit!

15:15
    Puk byl sražen mimo mantinely a hra byla přerušena.

14:27
    Ani San Jose Sharks nedokázalo svou úvodní přesilovou hru využít a pokračujeme za stavu 1:0.

13:39
    Tommy Winkels se dostal do zakončení, Jimmy Howard ale dokázal jeho střelu lapačkou vyrazit!

13:16
    Sharks zkusili vypálit z opačné strany, střela z levého kruhu pro vhazování ale byla pro změnu zablokována.

12:17
    Patrick Marleau nedokázal přihrát mezi kruhy pro vhazování a Brendan Smith vyhodil puk z obranného pásma.

12:07
    Obránce Brent Burns vypálil z pravého kruhu pro vhazování střelou zápěstím, která skončila na hrudi připraveného Jimmy Howarda. Brankář Red Wings po úspěšném zákroku puk podržel a přerušil hru.

11:47
    Joe Pavelski od modré čáry napřáhl ke tvrdé střele, která skončila vedle pravé tyče.

11:19
    Tomáš Jurčo (DET) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

11:13
    STŘELY NA BRÁNU: San Jose 7 Detroit 1

10:51
    Detroit svou úvodní přesilovou hru nevyužil a navíc se během ní ani nedostal ke střele na bránu.

10:51
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.

09:55
    Teemu Pulkkinen napřáhl na pravém křídle od modré čáry k jedovaté ráně s příklepem, která byla těsně před Antti Niemim zablokována hloučkem hráčů San Jose.

09:26
    Sharks zatím skvěle brání a nepouštějí Detroit do útočného pásma.

08:59
    Red Wings mají k dispozici přesilovou hru a šanci vrátit se rychle zpět do zápasu.

08:51
    Tommy Wingels (SJS) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

08:22
    Detroit Red Wings ještě nevystřelil na bránu, zatímco San Jose vystřelilo na bránu sedmkrát, přičemž poslední střela skončila gólem.
    Matt IRWIN - 1:0

07:06
    MATT IRWIN střílí svůj šestý gól v letošní sezóně NHL a posílá San Jose Sharks do zaslouženého vedení!! Matt Irwin napřáhl od modré čáry ke střele zápěstím, která zapadla přesně k pravé tyči. Jimmy Howard měl ztížený výhled a vůbec nic neviděl. Asistence: Joe Thornton, Scott Hannan.

06:50
    Red Wings se ale opět nepodařilo udržet útočné pásmo a Logan Couture z dálky nahodil puk na bránu Detroitu, kde puk ukryl ve výstroji pozorný Jimmy Howard.

06:35
    Detroit Red Wings nahodil puk za bránu Anttiho Niemiho.

06:08
    Detroit Red Wings sáhl k oddechovému času poté, co se v úvodu zápasu ocitl pod velkým tlakem.

06:08
    Red Wings podruhé během pár sekund vyhodili puk na zakázané uvolnění.

05:50
    Joe Thornton nahodil puk do útočného pásma.

04:42
    Tomáš Hertl tvrdě vypálil z blízkosti, Jimmy Howard byl ale opět u své pravé tyče včas a jeho střelu vyrazil! Sharks poté vytvořili před bránou Detroitu velký závar, k úspěšné dorážce se ale nedostali.

04:20
    Joe Pavelski nahodil puk na bránu a Jimmy Howard si u své pravé tyče připsal první úspěšný zákrok.

03:59
    Jimmy Howard ani Antti Niemi zatím nemuseli řešit žádnou vážnější příležitost.

03:20
    Alexej Marčenko napřáhl z pravého kruhu pro vhazování ke tvrdé ráně bez přípravy, jeho pokus ale zamířil vedle pravé tyče.

02:57
    Jakub Kindl nahodil puk do útočného pásma, kde ho Pavel Dacjuk nedokázal udržet.

02:24
    Sharks se vzápětí k ničemu nedostali a Detroit se dostal ke střele z pravého kruhu pro vhazování, následný pokus ale mezi tři tyče nezamířil.

01:57
    Scott Hannan nahodil puk do útočného pásma za bránu Jimmyho Howarda.

01:52
    San Jose v úvodu zápasu skvěle bruslí a donutilo hráče Red Wings k vyhození na zakázané uvolnění.

00:46
    Joe Pavelski se snažil prosadit na pravém křídle, jenže podklouzl a skončil na ledové ploše.

00:01

V bráně San Jose Sharks začne Antti Niemi, zatímco do brány Detroitu Red Wings se vrací Jimmy Howard.
    Pohled do SAP Center, kde už se vše připravuje k úvodnímu vhazování střetnutí mezi San Jose Sharks a Red Wings.

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Irwin, Hannan – Dillon, Braun – Vlasic (A), Burns – Goodrow, Tierney, Kennedy – Hertl, Sheppard, Nieto – Marleau (A), Couture, Wingels – Karlsson, Thornton, Pavelski (A).

Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) – Smith, Marčenko – Kindl, Dekeyser – Kronwall (A), Ericsson – Miller, Andersson, Jurčo – Weiss, Glendening, Pulkkinen – Abdelkader, Sheahan, Nyquist – Helm, Dacjuk (A), Tatar.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Chris Rooney – Steve Miller, Trent Knorr.

22.10.13 Detroit – San Jose 0:1
    Pavel Dacjuk jako první z týmu Detroitu Red Wings vyšel z útrob SAP Center na ledovou plochu, aby společně se svými spoluhráči absolvoval předzápasové rozbruslení.

Detroit Red Wings zahájil trip po Kalifornii bez kapitána Henrika Zetterberga dvěma porážkami. Kapitán Detroitu byl v neděli nepříjemně zasažen pukem z hokejky kapitána Dallasu Jamieho Benna do hlavy. Vedení sice vyvrátilo zvěsti o otřesu mozku, ale sám Zetterberg prohlásil, že ještě není na sto procent připraven a stále ještě cítí příznaky otřesu mozku. Red Wings ve středu ráno podlehli nejtěsnějším rozdílem 1:0 obhájcům Stanley Cupu Los Angeles Kings, v jehož bráně předvedl 26 zákroků Jonas Gustavsson.
    San Jose Sharks se střetlo v zápase pod otevřeným nebem s Los Angeles Kings a střetnutí na Levis Stadium sledovalo 70 205 diváků, což je 3. největší návštěva v historii NHL.

San Jose Sharks má v únoru lehce negativní bilanci, když z devíti zápasů pětkrát zvítězilo a šeskrát odešlo ze střetnutí v roli poraženého. Sharks prohráli tři ze čtyř posledních zápasů a v současné chvíli se nachází v západní konferenci mimo postupovou osmičku. San Jose svádí nadálku boj o účast ve Stanley Cupu s Calgary Flames, na které ztrácí dva body. Hokejisty San Jose nyní čekají během šesti dnů čtyři zápasy, které mohou mnohé napovědět.
    San Jose Sharks vyzve na svém ledě Detroit Red Wings, který se opět musí obejít bez kapitána Henrika Zetterberga.

San Jose Sharks během loňské sezóny sehrálo s Detroitem Red Wings dvě vzájemná utkání, během nichž se dvakrát radovalo z výhry San Jose. Brankáři Antti Niemi a Jimmy Howard každý vychytali čisté konto, Howard však inkasoval gól v samostatných nájezdech, na které došlo 22. října 2013 v Joe Louis Areně. Ve druhém zápase 10. ledna 2014 v SAP Center zazářil Joe Pavelski, který dvěma góly přispěl k výhře Sharks 4:1. Prvním střetnutím mezi oběma týmy v letošní sezóně NHL Vás provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 8. Irwin (Thornton, Hannan), 27. Marleau (Pavelski, Couture) – 24. Pulkkinen (Sheahan, Weiss), 54. Dacjuk (Tatar, DeKeyser), 59. Glendening (Nyquist, DeKeyser)

Rozhodčí: Kyle Rehman, Chris Rooney – Steve Miller, Trent Knorr