CSKA Moskva – Soči 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Jokerit – Minsk 2:3 (po pr.)

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Minsk otáčí skóre! Chybu v rozehrávce hosté využili a usadili se v pásmu, Bailen posunul na Lingleta a ten na MATTA ELLISONA, který ranou z předbrankového prostoru rozhoduje zápas! Asistence: Charles Linglet, Nick Bailen.

66:36
    Pozor, Jokerit má přesilovku 5 na 3! Lukáš Krajíček (MIN) je vyloučen za nedovolené bránění na dvě minuty.

66:13
    Ilja Šinkevič (MIN) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
    Charles LINGLET - 2:2

58:33
    Tak tohle domácí hodně zamrzí, Bailen vyslal od modré pohotovou ránu, kterou ve zmatku v brankovišti doklepl do sítě CHARLES LINGLET. Asistence: Nick Bailen, Jonathan Cheechoo

55:54
    Máme zde přesilovku pro domácí. Jonathan Cheechoo (MIN) nepomohl moc svým spoluhráčům, jelikož podrazil protihráče.
    Ryan VESCE - 2:1

51:08
    Máme sníženo a schyluje se nám na drama! Ellison vyslal pěknou střelu, kterou stihl tečovat RYAN VESCE. Asistence: Matt Ellison

50:30
    Petr Koukal (JOK) je vyloučen na dvě minuty za sekání. Jak si s touto početní výhodou poradí běloruský Minsk?

41:33
    Máme zde přesilovku Jokeritu, za vysokou hůl si jde sednout Sergej Drozd (MIN).

37:23
    Z ničeho nic mohl Daine Todd přidat další fík! Ovšem se mu se situací nepodařilo vynaložit dobře a trefil pouze beton Haugena.

34:34
    Minsk si zahraje další přesilovku, na 2 minuty si jde sednout Tomi Maki (JOK), jelikož vyhodil hůl mimo hlediště.

31:57
    Za podražení poputuje na trestnou Juhamatti Aaltonen (JOK).
    Petr KOUKAL - 2:0

29:56
    Jokerit právě vstřelil branku!
    Domácí odskakují na dvoubrankové vedení. Linus Omark si skvěle objel branku a přihrál před před klec Haugena, kde se puku zmocnil PETR KOUKAL. Bývalý hráč Pardubic tak upravuje skóre na 2:0. Asistence: Linus Omark

20:42
    Nick Bailen (MIN) je vyloučen na dvě minuty za držení.

16:02
    Máme zde první vyloučení tohoto utkání. Ossi Vaananen (JOK) je vyloučen na dvě minutky za krosček. Na druhé straně si zase jde odpočinout na dvě minuty za naražení Jonathan Cheechoo (MIN).
    Atte OHTAMAA - 1:0

08:30
    Z původně nenápadného útoku je nakonec branka! ATTE OHTAMAA se zmocnil na modré čáře kotouče a přízemní dělovkou propálil naprosto vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence

07:51
    Jokerit předvedl chybu v rozehrávce a u branky se ocitl Sergej Drozd! Kotouč však do klece nestihl dopravit.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 9. Ohtamaa, 30. Koukal (Omark) – 52. Vesce (Ellison), 59. Linglet (Bailen, Cheechoo), 73. Ellison (Linglet, Bailen)

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Gunderson, Jaakola, Vaananen, Ohtamaa, Todd – Hagman, Huhtala, Kapanen – Sallinen, Aaltonen, Wirtanen – Omark, Koukal, Moses – Poysti, Hahl, Maki
    HC Dinamo Minsk: Haugen (Milčakov) – Goroško, Krajíček, Šinkevič, Bailen, Švarný, Lisovec, Bujnickij, Badun – Szczechura, Cheechoo, Kaljužnyj – Vesce, Ellison, Linglet – Matěruchin, Meleško, Kulakov – Pavlovič, Stepanov, Drozd

Rozhodčí: Alexej Anisimov, Roman Gofman – Pjotr Aljošin, Jurij Ivanov

Diváci: 11 728