Mountfield HK – Třebíč 8:1 (kon.) | PZ Kladno – Karlovy Vary B 3:4 (0:1 po s.n.) | Havířov – Vsetín 6:2 (kon.)
AZ Havířov
6:2 (0:0, 3:1, 3:1)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 27.02.2015, 19:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Liga juniorů

52:48
    Martin Caruk (HAV), dvě minuty za podražení.

49:08
    Radomír Churý (HAV), 2 + 10 minut za vražení zezadu.

42:31
    Už to vypadalo, že se do sebe pustí Graca a Surý, ale k bitce nakonec nedošlo. K vyloučení ale ano. Na trestnou jde pouze Tomáš Surý (VSE), dvě minuty za pád pod nohy.

41:40
    Vzájemné vyloučení. Josef Zuzaník (VSE) a Jakub Hendrych (HAV), oba dvě minuty za hrubost.

32:36
    A další šance pro Havířov. Filip Stanislav (VSE), vyhodil puk mimo hrací plochu a odsedí si tak dvě minuty.

30:05
    Aby jsme byli objektivní i nyní je vyloučení poměrně přísné. Na trestnou měli jít asi oba hráči. Filip Valter (VSE), dvě minuty za nedovolené bránění.

24:35
    A další hodně přísný trest na stranu Havířova. Havířovský hráč lehl do střely, ale na ledě uklouzl a smetl střílejícího hráče. Robin Regoš (HAV), dvě minuty za pád po nohy.

22:22
    Tak to bylo hodně přísné vyloučení pro domácí hráče! To se jen tak nevidí. Z vhazování byli postupně vykázáni dva hráči po sobě. Dvě minuty za zdržování hry patří hráčské lavici Havířova.

21:29
    Vojtěch Vašíček (VSE), dvě minuty za podražení.

13:59
    A vyloučení také na druhé straně. Robin Regoš (HAV), dvě minuty za hákování.

11:14
    Filip Valter (VSE), dvě minuty za hákování.

06:21
    Josef Mikula (VSE), dvě minuty za podražení.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 34. Křibík (Vyčesaný, Graca), 35. Lejčko (Macuh), 37. Vyčesaný (Graca, Churý), 41. Vyčesaný (Churý, Graca), 59. Křibík, 60. Macuh (Chroboček) – 27. Stanislav (Surý, Vašíček), 52. Surý (Stanislav, Bumbál)

AZ Havířov: Kostka – Gawlas, Graca, Chroboček, Bahounek, Heinzl, Regoš, Trombík – Křibík, Churý, Vyčesaný, Taras, Fejko, Caruk, Macuh, Hendrych, Stružík, Lejčko
    VHK ROBE Vsetín: Stojar (Bůbela) – Svozílek, Vašíček, Konopka, Červínek, Zuzaník, Štědrý – Surý, Bumbál, Mikula, Kuchařík, Grygar, Stanislav, Valter, Jochýmek