NY Rangers – Nashville 4:1 (kon.) | Chicago – Carolina 5:2 (kon.) | San Jose – Montreal 4:0 (kon.)
HC Motor České Budějovice
5:4 (3:0, 2:2, 0:2)
HC Litvínov
Úterý 03.03.2015, 18:00Play-out DHL extraligy juniorů

59:05
    Další vyloučený hráč. Marek Baránek(LIT) – 2 minuty – hrubost- 4/3.

58:42
    Jan Trübenekr(LIT) – 2 minuty -držení hole – 4/4.

57:56
    Josef Žaček(CEB) – 2 minuty – zdržování hry – 4/5. Domácí bek zbytečně vyhodil puk na vlastní střídačku.

52:30
    Opět se vylučuje, v hlavní roli jsou rozhodčí. Jan Bárta (CEB) – hrubost – 5 minut + do konce zápasu.Divákům se rozhodnutí rozhodčích nelíbí.

49:15
    Marek Baránek (LIT) – 2 minuty – krosček – 4/3.

48:46
    Josef Matoušek (CEB) – 2 minuty – sekání.
    Jan Trübenekr(LIT) – 2 minuty – vysoká hůl – 4/4.

44:24
    Petr Škopek (CEB) – 2 minuty – sekání – 4/5.

42:55
    Emil Švec (CEB) – 2 minuty – nedovolené bránění – 4/5.

36:42
    Tentokrát už rozhodčí opět zvedají ruce a bude se vylučovat. Jindřich Sklenička (LIT) – 2 minuty – faul loktem – 5/4.

28:31
    Petr Ujfaluši (LIT)- minuty – podražení – 5/4.

26:40
    Luboš Rob (CEB) – 2 minuty – hákování – 4/5.

23:25
    Martin Koupal(CEB ) – 2 minuty – podražen – í4/5.

22:00
    Milan Břečka(CEB) – 2 minuty – držení – 1:09 -3/5.

21:09
    Petr Panáček(CEB) – 2 minuty – vysoká hůl – 4/5.

18:20
    Marek Baránek (LIT) – 2 minuty- nedovolené bránění – 5/4.

13:31
    Petr Škopek dostává 10 minut za řečnění.

10:15
    Milan Břečka(CEB) – 2 minuty – podražení – 4/5.

06:41
    Jakub Šuhaj (CEB) – 2 minuty – držení – 4/5.

04:37
    Milan Břečka (CEB) a Martin Mical (LIT) – 2 minuty- hrubost- 4/4.

02:37
    První přesilovka domácích. Petr Ujfaluši (LIT) – 2 minuty- hákování – 5/4.

Miroslav Mayer

Branky a nahrávky: 5. Švec (Guman, Rob), 5. Matoušek, 17. Šuhaj (Bárta, Ruda), 26. Bárta (Ruda, Žáček), 33. Rob (Švec) – 23. Štěpka (Trübenekr), 23. Ujfaluši (Stříbrný), 45. Ujfaluši (Kokeš, Cvrk), 55. Štěpka (Šefl)

HC Motor České Budějovice: Mazúch (Kváča) – Hanus, Žáček, Břečka, Kutiš, Matoušek, Škopek, Malovec, Křikava – Švec, Rob, Guman – Samohejl, Bílek, Panáček – Šuhaj, J. Bárta, Ruda – Vostřák, Koupal, Doktor
    HC Litvínov: Spěšný (Sroka) – Beránek, Šesták, Cvrk, Kokeš, Sklenička, Vostárek, Šefl – Trübenekr, Weitz, Čapek, Stříbrný, Ujfaluši, Mical, Štěpka

Rozhodčí: Talpa, Lacina – Kreuzer, Zíka