Tampa – Dallas 5:4 (kon.) | Florida – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.) | Columbus – Colorado 0:4 (kon.)
Nashville – Winnipeg 1:3 (kon.) | Arizona – Montreal 0:2 (kon.) | Washington – Buffalo 6:1 (kon.)
Toronto – St. Louis 1:6 (kon.) | Los Angeles – Pittsburgh 0:1 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:3 (kon.)
Boston – Detroit 5:3 (kon.) | Carolina – Edmonton 7:4 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 5:2 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.)
New Jersey Devils
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Philadelphia Flyers
Neděle 08.03.2015, 22:30 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mě vše. Přeji vám krásnou dobrou noc a povedený vstup do nového týdne. (01:12:20)

1+1, 3 střely, čas na ledě 16:36

Domácí hráči i fanoušci se radují. Ďáblové v důležitém utkání totiž vyzráli na svého tabulkového souseda a po zásluze vyhráli o tři branky poměrem 5:2. Na vítězství domácího celku se podílel jednou asistencí i Patrik Eliáš. Jakub Voráček na druhé straně byl prakticky po celých šedesát minut prakticky neviditelný.

60:00

59:38
    Závěr utkání se dohrává už bez větších emocí i aktivity...

59:08
    Harrold vyvezl puk z vlastního pásma, bleskurychle o něj ovšem přišel.

58:58
    Flyers okupují i nadále pásmo domácího výběru.

58:29
    MacConaldův pokus z hloubi třetiny ke Kinkaidovy nedoputoval. Byl totiž zblokovaný.

57:53
    Devils na druhé straně přišli za Masonovou bránou o kotouč.

57:17
    Voráček dostal slušnou přihrávku mezi kruhy. Kinkaida ovšem ránou do prostředku brány nemohl v žádném případě překvapit.

56:44
    Menší strkanice u střídačky Ďáblů mezi Vandeveldem a Fraserem. Oba hráči tak ještě před závěrečnou sirénou stráví na lavici hanby dvě minuty.

56:21
    Couturier nahazoval z otočky kotouč do ohně. Na brankovišti ovšem nikdo z jeho spoluhráčů hůl do kotouče nevložil.

55:27
    Umberger pronikl do pásma Ďáblu a pokusil se Kinkaida překvapit ránou z nulového úhlu. Jeho projektil se ale nakonec na bránu nedostal.

54:58
    Na druhé straně byla střela Ruutua zblokována do ochranné sítě. Následuje poslední komerční pauza v dnešním pohledném a na góly poměrně bohatém střetnutí.

54:37
    Jakub Voráček rozjel útočnou akci, na jejímž konci stála nepovedená Readova střela.
    Stephen GIONTA - 5:2

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 5. Henrique (Bernier, Gomez), 24. Josefson (Gionta, Greene), 39. Gelinas (Gomez, Bernier), 46. Henrique (Bernier), 54. Gionta (Eliáš, Greene) – 8. White (Schenn), 52. Raffl (White, Mason)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Greene, Larsson, Merrill, Severson, Fraser, Gelinas – Cammalleri, Zajac, Tootoo – Henrique, Gomez, Bernier – Zubrus, Eliáš, Gionta – Ruutu, Josefson, Harrold
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Streit, Schultz, Luke Schenn, Manning MacDonald, Colaiacovo – Simmonds, Giroux, Raffl – Voráček, Couturier, Read – Umberger, Brayden Schenn, White – Rinaldo, Bellemare, VandeVelde

Rozhodčí: Peel, Morton – Brisebois, Kovachik

Diváci: 16 592