1.FC Slovácko
3:1 (1:1)
FK Dukla Praha
Čtvrtek 12.03.2015, 14:00 • Širuch, Staré Město • Juniorská liga

Slovácko díky hattricku Lukáše Michny porazilo Duklu Praha 3:1. Ve druhé půli byli o trochu lepším celkem hosté, ale byli to domácí, kteří si vypracovali šance Vaďurou, Jelečkem a v poslední minutě ještě Groulikem. Dukla zahrozila nebezpečnou střelou Bezdičky. (16:20:13)

90

90
    Slovácko mohlo vstřelit ještě čtvrtou branku, když šlo ve třech mužích proti jednomu. Vaďura ve vápnň přihrál Groulikovi, ten zasekl a položil si Steinbauera, ale poté trefil tyč.

90
    Hra se v posledních minutě zápasu odehrává ve středu hrací plochy, vypadá to, že sudí nenastaví ani minutu.

88
    Po rychlé kombinaci z pravé strany centroval Groulík a našel Jelečka, jeho střela bodlem šla těsně vedle levé tyče.

86
    Fotbalisté v bílých dresech nikam nepospíchají a rozvážně rozehrali, míč udrželi na polovině Dukly.

85
    Holek vyjel s balonem a byl faulovaný na polovině Dukly.

81
    Hosté měli další přímý kop k dispozici. Schindler mířil tentokrát nad branku.

80
    Standardní situaci Schindlera vyřešil brankář Nemrava.

79
    Vaďura dostal přesnou přihrávku na levou stranu a snažil se stříleným centrem překvapit brankáře Steinbauera, ten vyškrábl míč nad břevno.

75
    Domácí obrana přežila standardní situaci bez úhony.

74
    Kapitán Dukly Bezpalec obstřelil hradbu těl bránících hráčů Slovácka a jeho rána byla nakonec tečovaná.

71
    Brankář Nemrava s zaskvěl proti střele Bezdička, kterou s velkou námahou kryl.

69
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    LUKÁŠ MICHNA je autorem hattricku, když vtipným lobem překonal brankáře Dukly z malého vápna.