Zenit – Turín 2:0 (kon.) | Wolfsburg – Inter 3:1 (kon.) | Dněpropetrovsk – Ajax 1:0 (kon.)
Club Bruggy – Besiktas 2:1 (kon.) | Fiorentina – AS Řím 1:1 (kon.) | Everton – Dynamo Kyjev 2:1 (kon.)
Villarreal – Sevilla 1:3 (kon.) | Neapol – Dynamo 3:1 (kon.)

90+3
    Domácí se tlačí do zakončení, už toho ale moc asi nestihnou.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Hraje se stále ve velkém tempu, zápas spěje ke svému konci.

88
    Zpoza vápna vystřelil Frei, gólman Ryan si připsal dobrý zákrok.

87
    Střídání v týmu Club Brugge KV: ze hřiště odchází Tom De Sutter, přichází Tuur Dierckx.

86
    Čas se rychle krátí a do konce normální hrací doby chybí něco málo přes pět minut.

85
    Oularé to nyní přehnal s agresivitou při skluzu a dostal žlutou kartu.

84
    Zpoza vápna vypálil Töre, jeho ránu v pohodě lapil brankář Ryan.

84
    Hosté chtějí hrát přeci jen obezřetněji. Nechtějí dostat další gól, který by byl v tuto chvíli hodně nepříjemný.

83
    Střídání v týmu Besiktas Istanbul: ze hřiště odchází Olcay Şahan, přichází Mustafa Pektemek.

83
    Přímo do nosu dostal míčem nyní pomezní rozhodčí Connor, bude ale v pořádku a může se pokračovat ve hře.

82
    Ani hosté nehrají ale žádného zanďoura a nadále sledujeme zajímavou podívanou.

80
    Do konce zápasu chybí deset minut, domácí budou zkoušet samozřejmě nadále útočit. Jejich situace je nyní sice lepší, avšak stále stav 2:1 není pro odvetu nejlepší.
    Lior REFAELOV - 2:1

79
    Bruggy právě vstřelily branku!
    LIOR REFAELOV poslal penaltu ze svého pohledu k pravé tyči, a přestože Gönen vystihl směr střely, na míč zasáhnout nedokázal.