MsHK Žilina
5:6 (1:1, 0:3, 4:2)
HK Detva
sk Pátek 13.03.2015, 17:00 • DOXXbet Aréna, Žilina • Tipsport extraliga baráž

To je odo mňa na dnes všetko, verím, že nášmu portálu Onlajny.eu i naďalej zachováte svoju priazeň. Krásny zvyšok víkendu, v pondelok pokračujeme zápasom barážovej série v Detve. (19:50:06)

Peter Mikula (tréner Žilina): „My sme dnes doplatili na našu nepripravenosť na prvé dve tretiny. Tie boli strašné a v tretej tretine to bolo naháňanie zajaca. Samozrejme, séria je stále 50 na 50, Detva vyhrala u nás, my musíme u nich. Musíme si však uvedomiť, že zápasy barážovej série sú o ďaleko väčšej zodpovednosti. Znovu sa potvrdilo, že máme problém s tým, čo nás tlačilo počas celej sezóny a to je zakončenie.“

Dušan Kapusta (tréner Detva): „Sme radi, že sme zvládli hlavne záver zápasu a dnes sa potvrdilo, že každý zápas baráže je o inom. My sme si dnes veľa povedali najmä k prvej tretine včerajšieho zápasu, chlapci hrali tak ako mali a s trochou šťastia v zakončení sme súperovi odskočili na rozdiel 3 gólov. Tretia tretina bola hektická, ale som rád, že sme ju dotiahli do víťazného konca.“

Je koniec, Detva víťazí v Žiline po dramatickom priebehu 5:6 a vyrovnáva stav série na 1:1. O chvíľu vám prinesieme dojmy trénerov z tlačovej konferencie.

60:00
    DREVENÁK - 5:6

59:33
    Žilina dala gól!
    Neuveriteľné, Žilina v power-play dáva gól a znižuje na 5:6! Volentiera prekonáva kapitán Vlkov MILAN DREVENÁK. Asistencie: Tomáš Demel, Tomáš Nádašdi

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny, Križan ide von z brány.
    PETRO - 4:6

58:44
    Detva dala gól!
    Obrane Žiliny unikol JIURAJ PETRO, ktorý prestrelil i so šťastím Karola Križana. Zdá sa, že je rozhodnuté. Asistnecia: Jakub Žilka.

58:25
    Hudec od modrej páli tesne vedľa!

58:13
    Obrovský tlak Žiliny, vhadzuje sa po pravej ruke Volentiera.
    KRAJČI - 4:5

57:30
    A Žilina znižuje na rozdiel jediného gólu, budeme ešte svedkami drámy. Po zmätku sa pred bránkou hostí dostal k puku RÓBERT KRAJČI a prestrelil Volentiera. Asistencie: Stanislav Hudec, Milan Procházka.

57:16
    Koniec oddychového času hostí.

57:16
    Oddychový čas hostí.

57:12
    Domáci hrajú so 6 hráčmi a zvierajú štvoricu hráčov spod Poľany ako v kliešťach, ale Volentier všetko rieši s prehľadom a chladnou hlavou.