sk Pátek 13.03.2015, 17:00 • DOXXbet Aréna, Žilina • Tipsport extraliga baráž
    DREVENÁK - 5:6

59:33
    Žilina dala gól!
    Neuveriteľné, Žilina v power-play dáva gól a znižuje na 5:6! Volentiera prekonáva kapitán Vlkov MILAN DREVENÁK. Asistencie: Tomáš Demel, Tomáš Nádašdi
    PETRO - 4:6

58:44
    Detva dala gól!
    Obrane Žiliny unikol JIURAJ PETRO, ktorý prestrelil i so šťastím Karola Križana. Zdá sa, že je rozhodnuté. Asistnecia: Jakub Žilka.

58:25
    Hudec od modrej páli tesne vedľa!
    KRAJČI - 4:5

57:30
    A Žilina znižuje na rozdiel jediného gólu, budeme ešte svedkami drámy. Po zmätku sa pred bránkou hostí dostal k puku RÓBERT KRAJČI a prestrelil Volentiera. Asistencie: Stanislav Hudec, Milan Procházka.

56:48
    Domáci v pásme pred Volentierom, Križan vonku z bránky!

56:35
    Vylúčenie Detva, 2 minúty dostáva Patrik Fekiač za hákovanie.

52:35
    Obrovská šanca Žiliny, Krajči ostal sám pred prázdnou bránkou hostí, no triafa len ľavú tyč!

52:21
    Vylúčenie Detva, 2 minúty dostáva Branislav Srnka za podrazenie.
    KRAJČI - 3:5

49:22
    Ale pozor, Žilina zápas rozhodne nevzdáva. Grman pálil od modrej a RÓBERT KRAJČI z dorážky poslal puk za Volentiera. Asistencie: Michal Grman, Tomáš Demel.
    THEMÁR - 2:5

45:38
    Žilina však chybuje v obrannom pásme, čo využíva ANDREJ THEMÁR, ktorý doslova prepálil Karola Križana. Asistencia: Lukáš Říha.
    ĎURKECH - 2:4

44:30
    Útočníci Žiliny zakryli výhľad Volentierovi a JURAJ ĎURKECH od modrej čiary prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. Asistencie: Stanislav Hudec, Jakub Drábek.

41:38
    Vylúčenie Detva, 2 minúty dostáva za nedovolené bránenie v hre Adrián Mačkovič.
    FEKIAČ - 1:4

39:08
    Žilina je totálne nesústredená. Andrej Themár našiel dobre postaveného PATRIKA FEKIAČA, ktorý zvyšuje vedenie Detvy na 4:1! Asistencie: Andrej Themár, Lukáš Říha.
    PARKHOUSE - 1:3

38:54
    Žilina po skončení presilovej hry pokračovala v tlaku, no chybovala na útočnej modrej, do úniku sa dostal BRANDEN PARKHOUSE a rutinérsky svoj nájazd premenil. Asistencie: David Graham, Dominik Kanaet.

36:08
    Vylúčenie Detva, 2 minúty za hákovanie dostáva Ivan Zorvan.

31:03
    Vylúčenie Detva, 2 minúty dostáva Themár za držanie hokejky.
    FEKIAČ - 1:2

30:33
    Prvú strelu Zorvana ešte vlastným telom zblokoval Drevenák, no následná už prešla až k bránke Žiliny, kde ju za Križana tečoval PATRIK FEKIAČ. Asistencia: Zorvan.

30:25
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Tomáš Demel, ktorý nechápe začo a vôbec sa mu verdikt rozhodcu nepáči.

28:20
    Parádny únik Róberta Krajčiho v oslabení, Krajči si potiahol puk do blafáku a trafil odkrytú bránku hostí, no v poslednom momente mu do strely vložil hokejku brankár hostí Volentier. Skvelý zákrok.

27:36
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Juraj Ďurkech za nedovolené bránenie v hre.

22:24
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Jakub Drábek za sekanie.

21:22
    Veľká šanca hostí, pretože strelu od modrej čiary vyrážal Križan len pred seba, no David Graham v dorážke ani na dvakrát puk nepretlačil za bránkovú čiaru.
    THEMÁR - 1:1

13:25
    Hostia však z ničoho nič vyrovnávajú, pretože Petro našiel ANDREJA THEMÁRA a ten sa nemýlil. Asistencie: Juraj Petro, Jakub Predajniansky.

11:52
    Nuž, hostia zjavne nezvládajú svoje emócie, 2 minúty dostáva David Graham za nedovolené bránenie v hre.