Buffalo – NY Rangers 0:2 (kon.) | Tampa – Winnipeg 1:2 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Carolina – Florida 0:2 (kon.) | Vancouver – Toronto 4:1 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.)
Arizona – New Jersey 1:4 (kon.) | Colorado – Calgary 3:2 (kon.) | Los Angeles – Nashville 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Detroit 1:5 (kon.) | Columbus – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Florida 2:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 0:3 (kon.)
Buffalo Sabres
0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
New York Rangers
Neděle 15.03.2015, 00:05 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

55:33
    Zadorov dostává dvě minuty za hákování a je tu šance navýšit vedení Rangers v přesilové hře.

44:59
    Miller hákoval a putuje na dvě minuty na trestnou lavici. Početní výhodu tak mají hráči domácího celku.

40:26
    Varone dostává dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Rangers.

37:20
    Glass s Deslauriesem nyní svádějí mezi sebou bitku. Oba kohouti putují na trestnou lavici na pět minut za bitku.

28:12
    Hunwick obdržel dvě minuty za hákování. Buffalo si tak ze svého tlaku vynutilo další přesilovou hru.