Magnitogorsk – Novosibirsk 2:3 (po pr.) | Omsk – Kazaň 1:3 (kon.) | Jokerit – CSKA Moskva 0:3 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Úterý 17.03.2015, 14:30 • Metallurg Ice Arena • Play-off KHL

Vítáme vás u on-line přenosu ze čtvrtfinále Playoff KHL. Utkání začíná v 14:30.

Základní část
    Magnitka si v základní části KHL 2014/15 vedle opravdu dobře. Obhájce Gagarinova poháru nasbíral celkem 117 bodů a v tabulce Východní konferenci skončil na třetí místě. Bodově by byl Magnitogorsk sice druhý, ale Novosibirsk se jako vítěz Černyševovy divize dostal před něj i s menším počtem bodů. Celkově pak Metallurg vyhrál 32 zápasů v základní hrací době, 8 vítězství nasbíral po prodloužení či nájezdech, pětkrát prohrál v prodloužení či nájezdech a k tomu přidal pouhých 15 proher v řádné hrací době.

HK Sibir Novosibirsk
    I Sibir patřil možná trochu překvapivě k nejlepším celkům. Tým Alexandera Saláka zvítězil svou, Černyševovu divizi a se ziskem 111 bodů zakončil základní část na druhém místě Východní konference. Z šedesáti zápasů Sibir vyhrál v 37-mi případech (3x v prodloužení) a třiadvacetkrát prohrál (3x v prodloužení).

28.2.2015 SIB-CLJ 1:4 (1:2,0:1,0:1)
    1.3.2015 SIB-CLJ 5:2 (1:0,1:1,3:1)
    3.3.2015 CLJ-SIB 3:7 (2:1,0:5,1:1)
    4.3.2015 CLJ-SIB 2:1 pp. (1:0,0:0,0:1-1:0)
    6.3.2015 SIB-CLJ 3:1 (1:0,2:1,0:0)
    8.3.2015 CLJ-SIB 1:2 (0:1,1:0,0:1)

Konečný stav série: SIB-CLJ 4:2

Vzájemné zápasy v základní části
    12.11.2014 SIB-MET 4:1 (14.Monja, 38.Koskiranta, 52.Ignatovič, 59.Gubin – 60.Osala)

23.9.2014 MET-SIB 2:1 (19. a 52.Kovář – 25.Butuzov)

Čtvrtfinálová série
    13.3.2015 SIB-MET 2:0 (38.Ullström, 51.Kopejkin)
    Střely na bránu: 24:38
    Trestné minuty: 11:8
    Stav série: 1:0

14.3.2015 SIB-MET 3:2 (12.Bobrov, 30.Sannikov, 55.Hersley – 28.Kovář, 57.Zaripov)
    Střely na bránu: 32:32
    Trestné minuty: 12:10
    Stav série: 2:0

16.3.2015 MET-SIB 5:2 (2.Stapleton, 9. a 16.Mozjakin, 23.Brent, 54. Kovář – 22. Ullström, 54. Monja)

Alexander Salák (SIB) 8 záp., 1.80 g/záp, 93.3%

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Příjemné úterní odpoledne. Vítejte u čtvrtfinálového zápasu playoff KHL, ve kterém Metallurg Magnitogorsk přivítá na svém ledě HK Sibir Novosibirsk.

Domácí jdou do tohoto utkání za nepříznivého stavu série, když prohrávají 1:2, ale Sibiru dnes bude hodně chybět Alexander Salák. Česká brankářská jednička totiž byla včera vyloučena do konce utkání a dnes tak bude v bráně Novosibirsku Nikita Bespalov.

Utkání začne za pár minut.

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Murygin) – Antipin, Birjukov, Lee, Batyršin, Maleňkich, Chabarov, Bereglazov, Těreščenko – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Platonov, Kameněv, Osala – Brent, Stapleton, Timkin – Kosov, Junkov, Jakucenja

HK Sibir Novosibirsk: Bespalov (Čubukin) – Mamašev, Alexejev, Hersley, Ožiganov, Menšikov, Vereščagin, Ignatovič, Gimajev – Šalunov, Enlund, Ullström – Kugryšev, Koskiranta, Jefimenko – Sannikov, Gubin, Voroshilo – Butuzov, Šumakov, Bobrov

Rozhodčí: Sergej Gusev, Viktor Gašilov – Alexander Otmachov, Sergej Misjur.

Do plánovaného začátku utkání zbývají zhruba dvě minuty, na ledě již jsou oba celky a čeká nás hymna Ruské federace.

Hymna byla velmi stylově zahrána na elektrickou kytaru a utkání může každou chvílí začít!

00:01

00:18
    Birjukov se pokusil vyvést puk z vlastního pásma, ale u modré čáry ho ztratil a kotouč míří zpět za bránu domácího celku.

00:56
    Ve dvou dobrých střeleckých pozicích se zjevil hned při prvním střídání Denis Zaripov, avšak ani jeden pokus nedokázal rozvlnit síť Bespalovovy brány.

01:46
    Sibir právě vstřelil branku!
    Hosté se z první vážnější akce prosazují a jdou do vedení! Gubin střelou trefil jen hokejku Maleňkicha, ale poté dokázal před bránou najít DMITRIJE KUGRYŠEVA a ten poslal kotouč do odkryté brány. To je opravdu šok pro domácí! Asistence: Oleg Gubin
    Dmitrij KUGRYŠEV - 0:1

02:21
    Sibir se dostal do další šance. Šumakov našel najíždějícího Bobrova, ale ten v tísni z první nedokázal nasměřovat puk do brány.

03:15
    Další akci hostujícího celku zastavil ofsajd.

03:39
    Domácí jsou nyní opravdu v problémech! Stěpan Sannikov se po Gubinově obkroužení brány dostal k volnému kotouči, ale z bezprostřední blízkosti netrefil bránu!

04:41
    Šumakov byl zastaven již ve středním pásmu, ale domácí Platonov dopadl naprosto stejně a kotouč zůstává na holích hostujících borců.

05:24
    Stěpan Sannikov se tentokrát nedostal ke střele, ztratil puk za bránou, ale domácím se vůbec nedaří projít přes střední pásmo.

05:55
    Po výměně puku s Ullströmem pálil vedle Šalunov. Košečkin však musí zůstat v pozoru.

06:09
    A Šalunov se nakonec dostal do šance. Pravé křídlo první pětky Sibiru si nabruslilo až před Košečkina, ale ten dokázal zasáhnout a opět podržel svůj celek.

06:28
    Komerční přestávka.

06:42
    Koskiranta nejdřív neúspěšně bekhendem zkoušel ohrozit bránu domácího týmu, ale poté našel přesnou přihrávkou volného Ožiganova a ten z dobré pozice nechal vyniknout Košečkina, který výborně zmenšil úhel hostujícímu útočníkovi.

07:19
    Domácí se po hodně dlouhé době dostali do útočného pásma, ale ze všeho nakonec vyplynul protiútok Sibiru, který zastavil ofsajd. Následně se za bránou Košečkina strhla šarvátka, po které se zřejmě bude vylučovat.

07:19
    Chris Lee (MET) dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění, Maxim Ignatovič (SIB) stejný trest za hrubost a pokračuje se ve čtyřech na obou stranách.

07:54
    Košečkin bez problémů zachytil nahození od modré čáry a rychle rozehrává na své spoluhráče.

08:01
    Elitní pětka domácích se konečně dostala k Bespalovovi, avšak Mozjakinovu střílenou přihrávku do brankoviště stačil gólman Sibiru vytěsnit tak, aby se Zaripov nedostal k dorážce do odkryté brány.

09:19
    Oba týmy hrají v plném počtu.

09:38
    Domácí si vyzkouší první přesilovou hru. David Ullström (SIB) nešťastně vyhodil puk přes mantinel do hlediště a dostává dvouminutový trest za zdržování hry.

10:06
    Magnitka svírá čtveřici Sibiru, ale ke střele zatím nedošlo.

10:24
    Zaripov prováhal dobrou střeleckou pozici a kotouč letí do středního pásma.

10:49
    Mezi kruhy přihrával Jan Kovář, avšak jeho přihrávka byla příliš prudká a puk skončil opět až v prostoru mezi dvěma modrými čarami.

11:02
    Teď už ale domácí mohli vyrovnat! Po střele od modré čáry se k dorážce dostal Denis Zaripov, avšak Bespalov vytáhl vynikající zákrok a udržel vedení Sibiru!

11:38

12:45
    Domácí mají nyní více ze hry, ale obrana Sibiru je zatím velmi pozorná a nepouští Magnitku do větších šancí.

13:18
    Velmi aktivní Denis Zaripov tentokrát hledal na brankovišti některého ze svých spoluhráčů, avšak puk projel opět zpátky do středního pásma.

13:52
    Košečkin se jen ohlédl za nepřesnou střelou z vrcholu levého kruhu a domácí tak mohou zase zaútočit.

15:07
    Magnitce se daří operovat v útočném pásmu. Střela Denise Platonova však nemířila mezi tři tyče.

15:49
    Hostující Novosibirsk se v posledních minutách osvobozuje jen vyhozením puku z vlastního pásma. Teď se ke střele dostal jeden z domácích a jeho dělovku zastavil dobrým zákrokem Nikita Bespalov.

16:06
    Jaroslav Kosov (MET) nebezpečně kolenem fauloval Šumakova a míří po zásluze na trestnou lavici.

16:38
    Hostům se daří využít přesilovou hru a Sibir vede již 0:2! Igor Ožiganov na modré čáře nabil PATRIKU HERSLEYMU a ten tvrdou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Igor Ožiganov, Jonas Enlund
    Patrik HERSLEY - 0:2

17:04
    Zdánlivě slabou střelu od modré čáry dokázal před Košečkinem jemně tečovat Ullström a domácí brankář raději přerušil hru.

17:36
    Střelu z velkého úhlu bez větších problémů zlikvidoval Košečkin, ale domácí jsou nyní ve velkém útlumu a nemohou se prosadit do útočného pásma.

18:25
    Až nyní se do zakončení tlačil Antipin, Igor Ožiganov (SIB) ho zasáhl vysokou holí a jde na trestnou lavici.

18:48
    Metallurg právě vstřelil branku!
    I domácím se daří využít přesilovou hru a přichází snížení! Sergej Mozjakin se v rohu kluziště dostal k puku, najel si před bránu, ale nedokázal zakončit. Puk se však odrazil přesně k holi DENISE ZARIPOVA a ten tvrdou střelou propálil ležícího Bespalova. Asistence: Sergej Mozjakin, Jan Kovář
    Denis ZARIPOV - 1:2

19:42
    Je tady další šance pro Magnitku. Za sekání je vyloučen Jarno Koskiranta (SIB).

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První třetina tohoto atraktivního střetnutí je za námi a hosté jdou do kabin za vedení 1:2. Po trefách Kugryševa a Hersleyho sice hosté vedli dokonce 0:2, ale v přesilové hře se podařilo snížit Zaripovovi a do druhé třetiny tak Magnitka vstoupí jen s jednogólovým mankem.

Další třetina začne přibližně v 15:26.

20:01

20:22
    Domácí druhou třetinu začínají přesilovou hrou a hned se usazují v útočném pásmu.

20:45
    Jan Kovář byl výborně postaven na brankovišti, ale nakonec se mu nadvakrát nepodařilo po Mozjakinově přihrávce prostrkat kotouč za Bespalova.

21:14
    Rychlou kombinaci zakončoval po ose Těreščenkově přihrávce Osala, ale Bespalov se včas přesunul ke své tyči a zasáhl. Puk sice ještě byl ve hře, ale rozhodčí ho neviděl a přerušil proto hru. Osala je s tímto rozhodnutím sice nespokojen, ale nic již nezmůže.

21:42

22:08
    Nikita Bespalov opět neudržel puk ve své výstroji, avšak poté dokázal zastavit Kovářovu snahu dorazit puk. značně mu také vypomohli obránci SIbiru, kteří si klekli do brankoviště a znemožnili českému útočníkovi pořádné zakončení.

22:42
    Vůbec první střelu Sibiru v druhé třetině lapil i přes clonícího Sannikova Vasilij Košečkin.

23:01
    Jonas Enlund sice dokázal natlačit puk do brankoviště, ale zde skvěle zapracoval a obrana Magnitky, která odpravila kotouč do bezpečí.

23:36
    Elitní pětka Sibiru se opět dostala do útočného pásma, dělovku od modré čáry vyráží Košečkin.

24:24
    Batyršin důležitým obranným zákrokem zastavil Koskirantu, který se už už natahoval po volném puku. Z pravé strany hostujícímu útočníkovi navíc najížděl spoluhráč a tak z toho mohla být velmi nepříjemná situace pro brankáře Magnitky.

24:51
    Viktor Antipin byl sice během svého sóla poslán k ledu, ale vylučovat se nebude.

25:28
    Zpoza Bespalovovy brány přišla výborná přihrávka na hůl volného Chrise Lee, ale ani on ani další hráč Magnitky z hranice brankoviště nedostali puk za ležícího brankáře Sibiru Novosibirsk.

26:28
    Kovář opět velmi nepříjemně dotíral na Nikitu Bespalova, avšak ten je dnes zatím výborný a drží počet inkasovaných branek na čísle jedna. Následně se v brankovišti strhla menší pošťuchovaná, kterou rychle vyřešila trojice sudích.

26:54
    Již podruhé je dnes potrestán hostující hráč za vyhození puku, tentokrát se provinil Maxim Ignatovič (SIB).

27:33
    Magnitce se zatím nepodařilo dostat do útočného pásma. Puk se již potřetí vrátil do neutrální zóny.

28:04
    Již možná trochu zbytečnou nahrávku Zaripova nezachytil Lee a Vorošilo rybičkou vypíchl kotouč do středního pásma.

28:38
    Mozjakina již nebavily přihrávky, zkusil přízemní střelu, ale Bespalov byl pozorný.

28:58
    Další dvě velmi nebezpečné rány neprošly do brány Nikity Bespalova a kotouč nakonec končí až v ochranné síti.

29:23
    Hosté již jsou samozřejmě v plném počtu a Jefimenko bojuje o kotouč u mantinelu za bránou Košečkina.

29:45
    Přesilovou hru si pro změnu zahrají hosté. Za sekání je potrestán Oskar Osala (MET).

30:04
    Košečkin neudržel zdánlivě slabé nahození od modré čáry, ale obránci Magnitky dokázali dostat puk aspoň do rohu kluziště.

31:09
    Hned třikrát mohli hráči Sibiru střílet do poloprázdné brány, ale ani jednou pořádně netrefili puk a minuli Košečkinovu svatyni!

31:45
    Domácí vyhazují puk a hrají v plném počtu.

32:24
    Důrazný Vorošilo se sice nedostal k puku, ale obránce Magnitky otravoval tak hodně, že bek domácího celku vyhodil kotouč o mantinel mimo ledovou plochu.

32:49
    U střídaček se do sebe nyní pustilo hned několik hráčů a bude se opět vylučovat. S největší pravděpodobností však budou tresty stejné a nikdo nebude hrát přesilovku.

32:49
    Tak beru zpět. Na lavici hanby nakonec usedá jen Jevgenj Timkin (MET), který je potrestán za nedovolené bránění a je z toho přesilová hra Sibiru Novosibirsk.

33:26
    Igor Ožiganov dostal puk na modrou čáru, ale jeho dělovku zablokoval a následně vyhodil puk jeden z bránících hráčů Magnitky.

34:03
    Domácí výborným napadáním ušetřili několik cenných vteřin pobytem v útočném pásmu a Sibir se zpět před Košečkina dostává až nyní.

34:36
    Přesilovka Sibiru je předčasně u konce. Patrik Hersley (SIB) dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

34:49
    Domácí v plném počtu a začíná zkrácená přesilová hra Metallurgu Magnitogorsk.

35:31
    Novosibirsk se opravdu skvěle brání a ještě nepustil domácí do svého pásma.

36:12
    Nyní už se však Magnitka dostala do útočného pásma a je vyrovnáno! Sergej Mozjakin naservíroval puk přihrávkou přes celou šíři pásma DENISI ZARIPOVOVI a ten z první propálil Nikitu Bespalova. Asistence: Sergej Mozjakin
    Denis ZARIPOV - 2:2

36:50
    Domácí jsou v laufu a po několika tvrdých soubojích opět donutili Bespalova k zákroku.

38:14
    Díky skvělé obranné práci ve středním pásmu se domácí dostali opět ke střele. Tentokrát sice Bespalov nemusel zasahovat, ale i tak je nucen být permanentně připraven.

38:58
    Nebezpečná přihrávka do Košečkina brankoviště jen tak proletěla až k mantinelu. Následný souboj dvou hráčů u tyče skončil posunutou bránu Vasilije Košečkina.

39:49
    Domácí poslali na závěr třetiny opět svou elitní formaci vedenou dnešním dvougólovým střelcem Zaripovem, ale tentokrát to byl Sergej Mozjakin, kdo se tlačil do zakončení. Bespalov skvěle vystihl Mozjakinovův záměr a vypíchl mu kotouč hokejkou.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Čtyřicet minut utkání je fuč a Magnitce se v druhé třetině podařilo zásluhou Denise Zaripova vyrovnat na 2:2. Střelec první branky domácího celku přidal v přesilovce ve 37.minutě i druhý zásah a do třetí třetiny se tak půjde za vyrovnaného stavu.

Další třetina začne přibližně v 16:21.

40:01

40:41
    Domácím se zatím nedaří projít do útočného pásma. Hru však zatím kontrolují.

41:26
    Tvrdý souboj u střídačky Sibiru neustál jeden z domácích borců a puk letí do středního pásma. Oba celky rychle střídají.

42:15
    Vladimir Butzov sice vybojoval kotouč za bránou, avšak poté o něj velmi záhy v souboji přišel a domácí otáčí hru.

42:38
    Zarputilý Oskar Osala se protlačil přes dva hráče Sibiru ke střele, ale ta šla mimo.

43:03
    Neuvěřitelné! David Ullström (SIB) podruhé a hostující hráč již dnes celkově potřetí dostává trest za vyhození puku mimo ledovou plochu.

44:04
    Přesilová hra Magnitky je zatím hodně špatná.Puk již podruhé letí až ke Košečkinovi.

44:34
    Sergej Mozjakin vyzkoušel střelou z levé strany pozornost Bespalova, ale ten i přes teč Kováře kryje kotouč.

44:54
    Kapitán domácích tentokrát nestřílel, nahrál mezi kruhy Zaripovovi, ale ten trefil jen přesně prostor, kde stál připravený Bespalov. Předchozí Kovářova střela z velkého úhlu skončila na tyči.

45:03

45:24
    Sannikovova přihrávka před bránu sražena za Košečkinovu svatyni a tímto akce Novosibirsku končí.

45:47
    Teď se však velmi elegantně uvolnil Sergej Šumakov, který poté předložil puk Bobrovovi, ale ten pořádně netrefil puk a minul bránu.

46:07
    Přihrávka na najíždějícího hráče Magnitky skončila až ve středním pásmu a domácí tak musí vyklidit prostor před Bespalovem.

46:41
    Šalunov vejl do ofsajdu a po přerušení hry následuje komerční přestávka.

47:46
    Nezištnou zadovku Kugryševa převzal vedle brány Jefimenko, ale ten byl v příliš velkém úhlu a rozhodl se nestřílet na rozhozeného Košečkina.

48:26
    Po ubráněném ataku domácích Kugryšev nahodil ze středního pásma puk na bránu a Vasilij Košečkin přerušuje hru.

48:58
    Stěpan Sannikov je dnes hodně vidět, Útočník Sibiru se nyní kolem Leeho protáhl až před Košečkina, ale toho jednoruč nedokázal překvapit.

50:16
    Domácím se zase po nějaké té chvíli podařilo zaútočit, avšak Kovářova střela neměla gólové parametry a Nikita Bespalov bez problémů chytá.

50:55
    Ožiganov se zpoza vlastní brány projel až do útočného pásma a Košečkin i díky tomu musel po Vorošilově střele na led. Sannikov ani Gubin se k dorážce nedostali.

51:19
    Průnik Denise Platonova zastaven obranou Sibiru, vhazovat se však bude po levici Nikity Bespalova.

51:34
    Po rychlé výměně puku s Bobrovem velmi tvrdě vypálil Sergej Šumakov, ale domácí brankář vytáhl jeho dělovku ramenem nad bránu.

52:39
    S blížícím se koncem třetí třetiny se začínají hromadit nepřesnosti. Po jedné takové je pískáno zakázané uvolnění Metallurgu Magnitigorsk.

53:04
    Elitní pětka Novosibirsku vedená Enlundem sice dokázala operovat v útočném pásmu, nicméně puk putoval převážně podél mantinelu a nakonec skončil až v neutrální zóně mezi dvěma modrými čarami.

53:56
    Ani jednomu z celků se nyní nedaří dostávat do šancí. Pobyt v útočném pásmu soupeře je většinou ukončen nepřesnou přihrávkou.

54:38
    Nikita Bespalov nyní podržel Sibir! Hodně velký tlak do svého brankoviště hostující brankář po střele Stapletona ustál a nepustil ani jednu z mnoha dorážek za brankovou čáru.

54:58
    Domácí jsou v posledních sekundách jednoznačně nebezpečnějším týmem. Maxim Jakucenja si vybruslil zpoza brány před Bespalova, ale ten zlikvidoval i jeho dobrou střelu.

55:23
    Hráči začínají být nervóznější. Po tvrdém ataku dvou hráčů na Sannikova se na ledě strhla další mela. zřejmě se bude vylučovat.

55:30
    Je to tak. Po dlouhých debatách usedá na trestnou lavici Vladimir Maleňkich (MET), který je potrestán za hrubost a stejný + desetiminutový osobní trest dostává Maxim Ignatovič (SIB).

56:02
    Střelu od modré čáry bez větších potíží likviduje Nikita Bespalov. Vhazovat se bude v útočném pásmu Magnitky.

57:20
    Hra ve čtyřech je téměř za námi a žádný z týmů se nedostal k větší šanci.

57:30

58:10
    Arťom Vorošilo selhal v obrovské šanci tváří v tvář Košečkinovi, který včas zacelil mezeru mezi svými betony. Následnou ránu také lapil domácí brankář.

58:44
    Střelu od modré čáry zastavila obrana Metallurgu Magnitogorsk a po rychlém protiútok zasahuje Nikita Bespalov, který přerušil hru.

59:10
    Jevgenij Birjukov mohl rozhodnout! DOmácí obránce dostal dobrou přihrávku do volného prostoru, sjel si mezi kruhy, ale poté střelou nepřekonal skvělého Bespalova.

59:51
    Puk je ve středním pásmu, o vítězí určitě rozhodně až prodloužení.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Třetí třetina nabídla opět spoustu šancí, ale gól jsme neviděli a o vítězí čtvrtého čtvrtfinálového zápasu mezi Magnitkou a Sibirem rozhodne až prodloužení.

Prodloužení začne přibližně v 17:17.

60:01

60:05
    Hosté začali prodloužení nepovedenou rozehrávkou. Píská se zakázané uvolnění.

60:22
    Je rozhodnuto! 22 sekund po začátku prodloužení se Birjukovovi nepodařilo zachytit puk u mantinelu ve vlastním pásmu, kotouč se dostal k RENATU MAMAŠEVOVI a hostující obránce dělovkou propálil Košečkina. Bez asistence.
    Renat MAMAŠEV - 2:3

Dnešní utkání je tedy u konce a Sibir Novosibirsk má díky vítězství 2:3 mečbol! Mamaševova dělovka z 22 sekundy prodloužení rozhodla o to, že stav série je 1:3 a obhájce Gagarinova poháru z Magnitogorsku je před pátým zápasem v Novosibirsku na pokraji vyřazení.

Jan Kovář (MET) 0+1, 5 střel, čas na ledě 24:10

Ode mě je to tedy vše a u dalších zápasů z Kontinentální hokejové ligy nashledanou. (17:31:41)

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 19. Zaripov (Mozjakin, Kovář), 37. Zaripov (Mozjakin) – 2. Kugryšev (Gubin), 17. Hersley (Ožiganov, Enlund), 61. Mamašev

HC Sibir Novosibirsk: Bespalov (Čubukin) – Mamašev, Alexejev, Hersley, Ožiganov, Menšikov, Vereščagin, Ignatovič, Gimajev – Šalunov, Enlund, Ullström – Kugryšev, Koskiranta, Jefimenko – Sannikov, Gubin, Voroshilo – Butuzov, Šumakov, Bobrov

Rozhodčí: Sergej Gusev, Viktor Gašilov – Alexander Otmachov, Sergej Misjur

Diváci: 7 130