Chodov – Vítkovice 6:7 (2:3 po s.n.) | Bulldogs – Bohemians 7:3 (kon.)
Bulldogs Brno
7:3 (2:1, 1:0, 4:2)
FbŠ Bohemians
Čtvrtek 19.03.2015, 20:00 • MSH Vodova, Brno • Play-off Livesport Superligy florbalu

Já se s Vámi pro dnešek loučím a těším se u dalších florbalových přenosů. (21:58:04)

Je dobojováno. Buldoci se po deseti letech zase dočkali a postupují do semifinále play-off nejvyšší florbalové ligy u nás. Nutno říct, že v dnešním utkání si šli jasně za svým cílem a od jeho začátku s výjimkou některých krátkých pasáží byli lepším týmem. Základ svému vítězství dali hned v první třetině a vše dokonali v té třetí. Bohemians sice totiž dokázali během prvních tří minut srovnat, jenže to Brno nepoložilo a domácí okamžitě odpověděli dvěma brankami. Následně do prázdné brány už pouze upravili skóre Mendrek s Coufalem a Buldoci postupují.

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni domácí brankář Filip Kejík a hostující kapitán Vojtěch Bagin.

Střely na bránu ve třetí třetině: 6:6.

60:00

59:40
    Coufal ještě znovu šetří čas a utkání se už za potlesku diváků spíše jen dohrává.

59:19
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    A moje slova asi definitivně potvrzuje DAVID COUFAL. Ten společně s Martinem Koutným získal míček, vyběhl si s ním do volného prostoru a poté už to měl jednoduché. Asistence: Martin Koutný.

59:01
    Je tu poslední minuta třetí třetiny a jak to vypadá, tak také i zápasu a koneckonců i celé série.

58:46
    Balónek mimo hrací plochu a moc času už nezbývá.

58:23
    Bagin pálil a před bránou se dralo několik jeho spoluhráčů k dorážce. Ani jeden z nich se k ní ovšem nedostal.

57:50
    Koráb je opět venku z brány. Pražané teď už nemají co ztratit.

57:37
    Místo snížení ovšem přichází pojišťovací gól ze strany Brna. JAKUB MENDREK vybojoval míček a přes půl hřiště ho poslal do odkryté klece. Bez asistence.

57:00
    Koráb jde ven z brány a hosté to zkoušejí v šesti hráčích v poli.

56:28
    Coufal zavezl balónek do útoku, ale do zakončení se netlačí. Naopak se svými spoluhráči šetří čas za bránou soupeře.

55:55
    Na střídačce Pražanů to teď hodně vře a rozhodčí si k sobě volají oba kapitány, aby situaci uklidnili.

55:42
    Martin Šimek to zkusil hned po rozehrání, jenže ani tato rána nedoletěla až k brankáři. Domácí obránci svému gólmanovi nyní hodně pomáhají.

55:05
    Baginova jedovka mířila do dobrého místa, ale před bránou ji stačil srazit jeden z obránců .

54:17
    Buldoci drží míček na svých florbalkách a šetří cenný čas.

53:49
    Možnost pro Bohemians, jak se ještě vrátit do hry. Na trestnou lavici odchází domácí Komenda za zdržování hry.

Daniel Havel

Branky a nahrávky: 9. Mendrek (Fuchs), 9. Bauer (Jakůbek), 25. M. Koutný (Coufal), 44. J. Koutný (Komenda), 46. Hrubý (Ondráček), 58. Mendrek, 60. Coufal (M. Koutný) – 19. Komenda (vla.), 42. Čihák (Bagin), 43. Šárka

Bulldogs Brno: Kejík (Kuhn) – Kadlec, Jalový, Fuchs, Coufal, Juhaňák, Hrubý, Jeski, J. Koutný, Komenda, Hrazdíra, M. Koutný, Mendrek, Sládeček, Bauer, Žižka, Ondráček, Jakůbek "C"

Trenéři: Rostislav Kohút, Jan Kadlec

FbŠ Bohemians: Koráb (Cimbálek) – Kisugite, M. Šimek, Bagin "C", Jedlička, D. Šimek, Poláček, Kuncman, Čihák, Chlumský, Tůma, Kieler, Mandík, Höffer, Kindl, Růžek, Šárka, Kopecký, Musil

Trenéři: Roman Kieler, Michal Jedlička

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula