Letohrad – Třinec 1:4 (kon.) | Kovo Praha – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 1:2 (0:1 po s.s.)
Most – Kert Park Praha 1:0 (kon.) | Plzeň – Kladno 0:4 (kon.)
TJ Kovo Praha
2:5 (1:0, 0:3, 1:2)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 21.03.2015, 14:00 • Palmovka • CROSSDOCK Extraliga

Zítra jede Kovo do Kladna, Ústí doma v severočeském derby hostí Most. To je pro dnešek z pražské Palmovky vše. Přeji hezký zbytek dne. (15:59:06)

Ve třetí třetině se Kovo snažilo o obrat, snížilo na rozdíl jednoho gólu, ovšem dvě trefy Langthalera zmařily naděje na zvrat. Hostující reprezentační útočník se dnes trefil do sítě celkem čtyřikrát.

Ve druhé části ovšem ústečtí přeředili na pátý rychlostní stupeň a ukázali, proč měli před zápasem o 11 bodů více než Kovo. Třemi brankami otočili zápas a zasadili domácím rozhodující ránu.

Kovo nastoupilo do zápasu ve velkém stylu a Ústí mu mohlo za neproměněné šance děkovat, protože Severočeši prohrávali po 15 minutách jen 0:1.

Je tu konec utkání, ve kterém jiskřily emoce, s přibývajícím časem po sobě lavičky stále více pokřikovaly nelichotivá slova. Vše vyvrcholilo náznakem bitky v závěru, boj hned na začátku utnuli rozhodčí.

45:00

44:59
    Před závěrečným hvizdem se do sebe pustili domácí Košely a hostující Kváš, oba dostávají dvě minuty za hrubost.

44:05
    Bek Kučera z Ústí dostal čtyři minuty za podražení a následné nedovolené bránění.

44:00
    Poslední minuta zápasu začíná.

42:53
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Pár decimetrů před Miklem stál JAN LANGTHALER, který vyraženou střelu v doklepl do brány. Asistence Lukáš Soukup a Jan Štěpánek.

42:48
    Štěpánka ve slibné šanci před poloprázdnou bránou v poslední chvíli odstavila obrana Kova.

42:25
    Kosina (Kovo) jde na dvě minuty na trestnou lavici.

40:41
    Střela jednoho z beků Kova trefila ústeckého Soukupa, ten se s bolestivou grimasou zvedá a jde střídat.

40:22
    Ústí v pěti, přesilovka Kova končí bez nebezpečnější střely.

39:22
    Kovo nepouští soupeře ze třetiny, ale nedokáže si vypracovat šanci.

38:22
    Nedovolené bránění posílá Miroslava Kváše z Ústí na úzkou lavičku vedle střídačky.

37:50
    Domácí nastřelilii míček do útočné třetiny a snaží se dostat před bránu, míček se ale už několik desítek vteřin potuluje po skrumážích v obou rozích za Bandou.

36:41
    Do šance se teď dostal domácí Strejček, jeho střela se odrazila od boční sítě.

36:10
    Ústí zase řádí! Soukup se dral sám do zakončení, pražský Fabián ho však v poslední chvíli zastavil.

Jan Švestka

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Drak (Strejček), 31. Strejček (Košely) – 20. Langthaler, 24. Langthaler (Poláček), 27. Horáček (Štěpánek, Prášek), 36. Langthaler (TS), 43. Langthaler (Štěpánek, Soukup)

TJ Kovo Praha: Mikl (Balík) – Kosina, Bernard, Zeman Ma., Adam P., Mainzer, Fabián, Drak, Marušinec – Ruda, Svoboda (C), Strejček, Košely, Zeman Mi., Bravenec, Franěk, Čížek, Winter, Krištof.
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda – Zákon, Poláček, Kučera, Růžička, Obdržálek, Kváš – Soukup, Gottfried, Prášek, Štěpáník, Langthaler, Šilínek, Horáček, Pilař, Hubený (C).

Rozhodčí: Michalidis, Laczko