Letohrad – Třinec 1:4 (kon.) | Kovo Praha – Ústí n/L 2:5 (kon.) | Hr. Králové – Pardubice 1:2 (0:1 po s.s.)
Most – Kert Park Praha 1:0 (kon.) | Plzeň – Kladno 0:4 (kon.)
TJ Kovo Praha
2:5 (1:0, 0:3, 1:2)
Elba DDM Ústí nad Labem
Sobota 21.03.2015, 14:00 • Palmovka • CROSSDOCK Extraliga

44:59
    Před závěrečným hvizdem se do sebe pustili domácí Košely a hostující Kváš, oba dostávají dvě minuty za hrubost.

44:05
    Bek Kučera z Ústí dostal čtyři minuty za podražení a následné nedovolené bránění.

42:53
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Pár decimetrů před Miklem stál JAN LANGTHALER, který vyraženou střelu v doklepl do brány. Asistence Lukáš Soukup a Jan Štěpánek.

42:48
    Štěpánka ve slibné šanci před poloprázdnou bránou v poslední chvíli odstavila obrana Kova.

42:25
    Kosina (Kovo) jde na dvě minuty na trestnou lavici.

38:22
    Nedovolené bránění posílá Miroslava Kváše z Ústí na úzkou lavičku vedle střídačky.

36:41
    Do šance se teď dostal domácí Strejček, jeho střela se odrazila od boční sítě.

36:10
    Ústí zase řádí! Soukup se dral sám do zakončení, pražský Fabián ho však v poslední chvíli zastavil.

35:04
    JAN LANGTHALER si najel zprava a po rychlé kličce zakončil k levé tyči. Bez asistence.

35:04
    A pojede se nájezd, zhostí se ho hostující Jan Langthaler.

35:04
    Domácí Martin Kosina jde na trestnou za nedovolené bránění.

33:34
    Hubený (Ústí) dostává dvě minuty.

32:49
    Bandovu vyrážečku právě prověřil Ruda! Byla na správném místě.

30:39
    Tlak Kova zastavuje Gottfried faulem.

30:08
    Kovo Praha právě vstřelilo branku!
    To bylo rychlé! Domácí vyhráli buly, MIROSLAV STREJČEK vystřelil, Banda vyrazil přímo k němu a domácí útočník napodruhé dal. Asistence Juraj Košely.

28:40
    Franěk (Kovo) se dlouhým rychlým během dostal do šance a trefil tyč Bandovy brány.

28:08
    Nebezpečná akce hostů, obránce Martin Zeman a Mikl ji vlaže likvidují!

27:46
    Dělovku Jakuba Marušince vyráží Banda za sebe.

26:03
    MARTIN HORÁČEK střílel, Mikl vykryl, o chvíli později už ale na střelu ústeckého útočníka nestačil. Asistence Jan Štěpánek a Daniel Prášek.

24:40
    Teď nebezpečnou střelu kryje domácí Mikl.

24:15
    Míček se kutálel pod Bandou, ale domácí Krištof a Martin Zeman ho do brány nestačili dopravit!

23:46
    Akci hostů zakončuje JAN LANGTHALER. Asistence Ondřej Poláček.

23:02
    Ruda sám před Bandou nedává, vzápětí pálí Winter, ale také jen do gólmana Bandy. První střela Kova ve druhé třetině je na světě.

21:59
    Růžička (Ústí) pálí těsně vedle tyče!

21:35
    Obdržálek (Ústí) střílí k tyči, Mikl chytá do lapačky.

20:05
    Tlak ústí si vynutil faul. Za podražení sedí na trestné Michal Zeman.

19:41
    Po závaru před bránou Kova k levé tyči střílí JAN LANGTHALER. Bez asistence.

16:02
    Mikl vyráží další pokus hostů.

14:41
    V 5 na 5 se dlouho nehraje. Za nedovolené bránění jde pykat domácí Tomáš Ruda.

14:26
    Petr Adam (Kovo) pálí, Banda vytěsňuje betonem.

12:36
    Ústí jde do tří! Sednout si jde Prášek.

11:20
    Kovo trefuje tyč!

10:46
    Na trestnou lavici jde hostující Růžička.

10:23
    Tomáš Ruda dostal krásnou přihrávku a šel sám na ústeckého Bandu. Blafák se zakončením mezi nohy Banda vykryl betonem.

05:04
    Po buly v útočném pásmu se Kovo dostalo do šance, úspěšně pálil JIŘÍ DRAK. Asistence Miroslav Strejček.

04:50
    Potrestány fauly na obou stranách. Sednout si jde domácí Bravenec a hostující Gottfried.

Jan Švestka

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Drak (Strejček), 31. Strejček (Košely) – 20. Langthaler, 24. Langthaler (Poláček), 27. Horáček (Štěpánek, Prášek), 36. Langthaler (TS), 43. Langthaler (Štěpánek, Soukup)

TJ Kovo Praha: Mikl (Balík) – Kosina, Bernard, Zeman Ma., Adam P., Mainzer, Fabián, Drak, Marušinec – Ruda, Svoboda (C), Strejček, Košely, Zeman Mi., Bravenec, Franěk, Čížek, Winter, Krištof.
    Elba DDM Ústí nad Labem: Banda – Zákon, Poláček, Kučera, Růžička, Obdržálek, Kváš – Soukup, Gottfried, Prášek, Štěpáník, Langthaler, Šilínek, Horáček, Pilař, Hubený (C).

Rozhodčí: Michalidis, Laczko