Buffalo – New Jersey 1:3 (kon.) | Tampa – Detroit 3:1 (kon.) | Anaheim – Colorado 3:2 (po pr.)
Minnesota – St. Louis 6:3 (kon.) | Calgary – Columbus 2:3 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 1:4 (kon.)
Buffalo Sabres
1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
New Jersey Devils
Sobota 21.03.2015, 00:05 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

58:16
    Na trestnou lavici míří domácí Rasmus Ristolainen na dvě minuty za držení.

54:50
    Jacob Josefson vyloučen na dvě minuty za držení.

53:20
    Sabres špatně střídali, hráli v šesti, a tak na trestnou jde Johan Larsson.

50:43
    Dainius Zubrus vyloučen na dvě minuty za hákování. Šance pro domácí.

33:28
    Do brejku se dostal Stephen Giona, který střelou do protipohybu brankáře neuspěl, ale vynutil si faul soupeře, který sudí nechávají bez povšimnutí.

19:35
    Nejprve vystřelil Travis Zajac, po jeho střele získali puk domácí v útočném pásmu, a tak hosté zatáhli za ruční brzdu. Na trestnou se pakuje Andy Greene na dvě minuty za hákování.

03:11
    Do brejku se dostal hráč Buffala, právě Marcus Foligno, který si vykoledoval faul soupeře. Damon Severson odchází na trestnou lavici na dvě minuty za držení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 52. Moulson (Ennis, Gionta) – 30. Bernier (Gomez), 34. Bernier (Henrique), 49. Tootoo

Buffalo Sabres: Lindback (Hackett) – Ristolainen, Weber, Meszároš, Zadorov, Strachan, Benoit – Ennis, Larsson, Moulson – Gionta, Varone, Foligno – Hudgson, Schaller, Deslauriers, Dalpe, Ellis, D'Amigo
    New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Larsson, Greene, Severson, Merrill, Gelinas, Fraser – Bernier, Gomez, Henrique – Tootoo, Zajac, Cammalleri – Havlát, Gionta, Zubrus – Harrold, Josefson, Ruutu

Rozhodčí: Kimmerly, Walsh- Morin, Murphy