Olomouc – Slavia 22:25 (kon.) | Veselí n/M – Most 22:29 (kon.)
DHK Zora Olomouc
22:25 (12:10)
DHC Slavia Praha
Středa 25.03.2015, 17:30 • DHK Zora Olomouc • Český pohár žen

Slávie potvrdila roli favorita a vyhrála nakonec o tři branky, které vsítila v samotném závěru. Rozhodují moment přišel necelé dvě minuty před samotným závěrem, kdy v ložence minula klec Salašová. Ta mohla svou trefu vyrovnat skóre. Hosté pak přidali další dvě rychlé branky, čímž zlomili veškerý odpor domácích. Olomouc i přes prohru předvedla sympatický výkon.

Já se s Vámi, milý přátelé kvalitní házené, loučím a zase někdy nashledanou. (18:57:35)

60
    Konec zápasu. (22:25)

60
    Definitivním tečku za dnešním utkáním udělala Chlupová, která tak pohřbila naděje domácí celku na postup. (22:25)

59
    Keclíková nikým neohrožená propálila Raškovou. (22:24)

59
    Hlasatel upozornil všechny přítomné, že probíhají poslední dvě minuty dněšního duelu. (22:23)

58
    Anna Franková se opět zapisuje do historie zápasu. (22:23)

57
    Zaplněná tribuna žene domácí dopředu, házenkářky Zory ale chybují a dávají možnost rychlého brejku Slávii. (22:22)

57
    Olomoučanky se brání zuby nehty, několik povedených zákroků teď musela předvést Rašková. (22:22)

56
    A Rašková už opět operuje v brankovišti Zory. (22:22)

55
    A je opět vyrovnáno. Napínavý zápas. Z trestného hodu přidává dnes svou další branku Salčáková. (22:22)

54
    Salčáková K. se prosadila mezi třemi házenkářkami Slávie. (21:22)

53
    Kordovská ještě v pádu dokázala přesně umístit míč. (20:22)

53
    Gebre Selassieová skóruje. (20:21)

52
    Obě tyče teď zazvonily na domácí straně. (19:21)

52
    Výstavní ranou překonala Derzsiovou Pešková. (19:21)

50
    Domácí lékař rychle spěchá na palubovku. Za kotník se drží Jansová, která za jeho pomoci a potlesku diváků, opouští palubovku. (19:20)

49
    Hvostalová odpovídá na druhé straně trochu šťastnou střelou k pravé tyči. (19:20)

49
    A hned vzápětí využila nepřipravené obrany Olomouce Jonášová. Slávie ve dvoubrankovém vedení. (18:20)

Adam Baštinec

DHK Zora Olomouc: Rašková (Derzsiová) – Růžičková, Berová, Jansová, Sovová, Hvostalová, Salčáková M., Salčáková K., Fryčáková, Dostálová, Kubáčková, Salašová, Kalová, Ždánská, Gebre Selassieová.
    DHC Slavia Praha: Satrapová (Kudláčková) – Chmelařová, Rezlerová, Franková, Pešková, Rajnohová, Jonášová, Kordovská, Pokorná, Jedličková, Keclíková, Chlupová