Olomouc – Slavia 22:25 (kon.) | Veselí n/M – Most 22:29 (kon.)

Domácí kouč si bere oddechový čas. (20:27)

53
    Šustková zamířila vedle mostecké brány. (20:25)

51
    Omlouváme se za velmi stručný komentář, ale internet v hale dnes opravdu hodně zlobí. (20:25)

51
    Zachová nyní může být ráda, že po zákroku na Jandáskovou dostala jen dvouminutový trest. (20:25)

46
    V útoku se zranila Štetáková. (16:22)

45
    Veselí má v útoku velké problémy a působí bezradně. (16:21)

44
    Most výrazně zlepšil svou hru a na hřišti jasně dominuje. (16:21)

41
    Súkenníková trestá z dalšího rychlého útoku Mostu. (15:19)

39
    Úspěšný zákrok Nejezchlebové. (14:18)

37
    Veselanky vůbec nezvládly nástup do 2, když za 7 minut dostaly 7 branek (14:18)

37
    Hostující hráčky během posledních několika minut kompletně otočily průběh utkání a momentálně o tři trefy vedou. (14:17)

31
    Rozhodčí se zdrželi v šatně, a tak úvod odpískala Súkenníková, která pobavila diváky. (13:11)

31
    Začal druhý poločas. (13:11)

První poločas zatím přinesl velmi překvapivé dění na palubovce. Domácí hráčky, které hrají bez několika hráček (Eliášová, Vargová, Lekešová) jsou zatím lepším týmem.
    Most doplácel na příliš tvrdou hru v obraně, za kterou pykal třemi vyloučeními a dvěma sedmimetrovými hody.
    Ve druhém poločase se ovšem dá očekávat, že Most potvrdí roli favorita.

Vypadá to ale, že se domácí brankářka při posledním zákroku prvního poločasu zranila, leží nyní s bolestivou grimasou na palubovce

30
    První poločas skončil. (13:11)

30
    Tři sekundy před koncem poločasu zahrával Most devítimetrový hod, ale Nejezchlebová byla připravená (13:11)