2:0 (0:0)
Tunisko
Pátek 27.03.2015, 11:30 • Oita Stadium, Oita, Japonsko • Reprezentační zápasy

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:29:45)

Utkání mezi Japonskem a Tuniskem končí zaslouženou výhrou domácího týmu, který po zlepšeném výkonu ve druhé půli slaví vítězství 2:0. O to se zasloužili hlavně hvězdní reprezentanti, kteří se na trávník dostali až v průběhu zápasu, zejména Kagawa, Okazaki a Honda. Ten na první gól přihrál, ten druhý sám dal.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Ali Maâloul, přichází Hamza Mathloutchi.

90
    Usami proniká z levé strany, jeho střela končí na tyči, od které se míč odráží mimo!

89
    Daleký odkop Gondy od branky Japonska, které ve druhém poločase, zejména pro vystřídání a příchodu hvězd na hřiště, nedává soupeři téměř žádnou šanci.

88
    Míč ve středu hřiště, Tunisané se snaží o založení útočné akce, ale nedaří se.

86
    Skvělá střela Kagawy, kterou Ben Cherifia s velkou námahou vytěsnil mimo!

84
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Hiroki Sakaj, přichází Acuto Učida.
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Hetaru Jamaguči, přichází Jasuzuki Konno.
    Kejsuke HONDA - 2:0

83
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    Po výtečném pasu Kagawy z levé strany zakončuje na pravé KEJSUKE HONDA, kvalita nyní jednoznačně na straně Japonska.

82
    Tunisané nyní těžko udrží míč, domácím doslova narostla křídla po vedoucím gólu.

81
    Fudžiharu vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.

80
    Posledních deset minut před námi, domácí se dočkali gólu, jak zareaguje soupeř?
    Šindži OKAZAKI - 1:0

78
    Milimetrově přesný pas Kejsuke Hondy z levé strany, na malém vápně, na pravé straně, hlavičkuje ŠINDŽI OKAZAKI, který překonává Ben Cherifiu v brance Tuniska.

76
    Další akce Japonska, centr z pravé strany míří před branku Tunisanů, Ben Cherifia chytá.

75
    Míč směřuje na bližší tyč, kde hlavičkuje Jošida, ten ale branku soupeře přestřelil.

73
    Rohový kop pro Japonsko, domácí rozehrají z pravé strany.

72
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Jošinori Mutō, přichází Takaši Usami.

72
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Kengo Kawamata, přichází Šindži Okazaki.

69
    Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Anis Ben-Hatira, přichází Mohamed Gouaida.

68
    Kagawa pálí uvnitř pokutového území soupeře, střela z voleje však míří vedle branky.

67
    Domácí rozehráli rohový kop z pravé strany, dokonce dopravili i míč do branky, ale gól neplatí pro odpískaný ofsajd!

65
    Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Ahmed Akaïchi, přichází Saber Khalifa.
    Střídání v týmu Tunisko: ze hřiště odchází Ferjani Sassi, přichází Mohamed Wael Larbi.

64
    Japonsko se drží na polovině soupeře, ale chybí tom moment překvapení.

63
    Změnu v sestavě chystají také Tunisané, do hry se dostane Larbi.

61
    Na trávníku tak můžeme sledovat dvě hvězdy – Hondu z milánského AC a Kagawu z Dortmundu.

60
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Kensuke Nagaj, přichází Kejsuke Honda.
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Hiroši Kijotake, přichází Šindži Kagawa.

58
    Tak nakonec to bude dvojí střídání.

57
    Jako první připravují změnu v sestavě domácí, do hry se chystá Kejsuke Honda.

55
    Míč létá na polovině Tuniska vzduchem, to Japoncům příliš nesvědčí.

54
    Žlutou kartu dostává Mohamed Ali Manser (Tunisko) za ostrý skluz proti Mutō.

53
    Volný kop Tuniska, z pravé strany, na polovině soupeře, rozehraje Ben-Hatira.

52
    Mutō se provinil útočným faulem, míč získávají hosté.

51
    Japonsko s míčem na polovině soupeře.

50
    Náhradníci tuniského výběru se rozcvičují podél postranní čáry.

49
    Tak nakonec pouze autové vhazování, Mutō se k míči nedostal, hrají hosté.

48
    Rohový kop pro Japonsko, domácí rozehrají z levé strany.

46

Druhý poločas začne přibližně v 12.39.

A je konec, první poločas končí bezbrankovým výsledkem. Jedinou vážnější šanci si vytvořili domácí, ale ani jim se nepodařila proměnit.

45+1

45+1
    Nastavuje se jedna minuta, hraje se ve středu hřiště.

45
    Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, domácí se snaží vybojovat míč na polovině soupeře.

44
    Mutō se ocitl za obranou Tunisanů, ve velmi dobré pozici, ale byl v ofsajdu, navíc jeho střelu dokázal ještě zablokovat obránce Tuniska.

43
    H. Sakaj vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře.

41
    Ve finální fázi se Japonsku zatím tolik nedaří, spousta zbytečně ztracených míčů.

40
    Poslední pětiminutovka první půle, Tunisané na polovině domácího týmu.

39
    Z pravé strany pálí Manser, ale Jošida parádně zablokoval, míč se odráží do autu.

38
    Od bránícího Jamagučiho se míč odráží na roh, Tunisané rozehrají z pravé strany.

37
    Útočným faulem Mutō končí akce Japonska na polovině Tuniska.

36
    Ben-Hatira to z nějakých pětatřiceti metrů zkusil přímo na branku, ale Gonda si míč pohlídal a v klidu chytá.

35
    Následuje nákop na polovinu domácího týmu, Jošida fauluje v hlavičkovém souboji, volný kop Tunisanů rozehraje Ben-Hatira.

34
    Tunisané rozehrávají, ale domácí nepříjemně napadají jejich rozehrávku.

33
    Je za námi první půl hodina zajímavého utkání, rozhodně se nedá říci, že by Tunisané plnili roli otloukánka, naopak, jejich výkon je velmi dobrý a jsou favorizovanému Japonsku vyrovnaným soupeřem.

32
    Po střele Hasebeho musí zasahovat Ben Cherifia, který posléze rozehrává.

30
    Jamaguči fauluje na své polovině, což trochu rozlítilo kouče domácí reprezentace Valida Halilhodžiće.
    Snaha Kawamaty o odpískání pokutového kopu byla až příliš přehraná

29
    Parádní pas Nagaje za obranu soupeře, ve vápně Tunisanů padá Kawamata, ale není to faul, pokračuje se ve hře.

28
    A nakonec znovu pálí zpoza vápna Fudžiharu, ovšem míč míří opět pouze vysoko nad branku.

27
    Z pravé strany znovu rozehrál Kijotake, akce Japonska stále trvá.

26
    Japonsko na polovině soupeře, Nagaj vybojoval rohový kop.

25
    Kijotake rozehrál z pravé strany, míč propadl ve vápně, poté se dostal před pokutové území, odkud z voleje pálí vysoko nad branku Fudžiharu.

24
    Žlutou kartu dostává Aymen Abdennour (Tunisko) za faul na Jamagučiho u vlastní šestnáctky.

23
    Hasebe bojuje o míč na pravém křídle, míč končí v autu, Tunisané vhazují.

21
    Kijotake rozehrává z levé strany a byla z toho velká šance, po hlavičce Kawamaty míří míč do branky, ovšem tam skvěle zasáhl obránce na brankové čáře!

20
    Rohový kop pro Japonsko, dobrá práce Mutō ve vápně soupeře.

19
    Odkop od vápna Tuniska, navíc tam útočící Fudžiharu fauluje.

17
    Od H. Sakaje se míč odráží do autu, Japonsku se v kombinaci příliš nedaří.

16
    Tunisané nyní přehrávají svého hostitele, další míč letí do vápna Japonska, bránící Makino odvrací do autu.

14
    Po faulu ve středu hřiště mají míč Tunisané.

13
    Tunisané s míčem na polovině Japonska.

10
    Hasebe zachytil střelu soupeře, mířící na branku Gondy, Japonsko rozehrává.

9
    Míč končí mimo branku Japonska, ale nebyla to špatná akce Tuniska!

8
    Tunisané vybojovali první rohový kop, který rozehrají z pravé strany.

6

4
    Tunisané s míčem na polovině Japonska, útočí po pravé straně.

3
    Abdennour odehrál před útočícím Kawamatou, Ben Cherifa vykopává.

2
    Ofsajdem končí útočná akce Japonska, v nedovoleném postavení se ocitl Fudžiharu.

1

Oba týmy nastoupené na hrací ploše.

Japonsko: Gonda – Makino, Jošida, Fudžiharu, H. Sakaj – Hasebe, Kijotake, Jamaguči – Nagaj, Kawamata, Mutō
    Náhradníci: Učida, Kawašima, G. Sakaj, Šibasaki, Shōji, Mizumoto, Ōta, Higašiguči, Morišige, Kagawa, Nišikawa, Aojama, Konno, Honda, Okazaki, Inuj, Usami, Ōsako

Tunisko: Ben Cherifia – Ben Youssef, Abdennour, Maâloul – Ragued, Hannachi, Chikhaoui, Ben-Hatira, Manser – Sassi, Akaïchi
    Náhradníci: Krir, Dhaouadi, Ben Mustapha, Mathlouthi, Nater, Larbi, Yacoubi, Khalifa, Omrani, Gouaida, Khenissi.

Oba týmy se spolu naposledy utkaly v roce 2002, kdy se na MS, v rámci základní skupiny H, radovali z vítězství 2:0 fotbalisté tehdy domácího Japonska. Mezinárodní zápas odehrálo Japonsko naposledy na konci ledna, kdy nestačilo ve čtvrtfinále Asijského poháru na SAE, kterému podlehlo 1:2 po prodloužení. Ve stejné fázi, tedy ve čtvrtfinále, skončila i pouť Tuniska Africkým pohárem národů 2015. Poslední lednový den prohrálo Tunisko, překvapivě, s Rovníkovou Guineou také 1:2, jako Japonsko, ovšem až po penaltách.

Vítejte u dnešního on-line přenosu přátelského fotbalového utkání mezi JAPONSKEM a TUNISKEM, které se odehraje v Oitě na Oita stadium.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.