Přerov – Vítkovice 5:2 (kon.) | Hr. Králové – Sparta 1:5 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 27.03.2015, 09:00 • FORTUNA aréna, Hradec Králové • Mistrovství ČR - 8. třída

48:51
    Šafránek nabral dobrou rychlost a prokličkovával se útočnou třetinou, za záchranou brzdu ale zatáhl vítkovický Filip Zapletal (hákování).

40:57
    Z Přerova je vyloučen Petr Antoníček za sekání.

29:30
    Přerovský Lukačka je vyloučen na dvě minuty za hákování. Dobrá šance pro celek Radoslava Kuřidýma, aby vyrovnal!

22:35
    Jiří Tvrdý (VIT) je na dvě minuty za hákování vyloučen.

18:32
    A teď navíc budou mít přesilovku. Jan Barveníček (PRE) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

13:09
    První vyloučení zápasu. Potrestaným hráčem je Adam Beránek (VIT), který se provinil podražením.

Lukáš Štěrovský

Branky a nahrávky: 26. Šafránek (Antoníček), 27. Šafránek (Antoníček, Popelka), 48. Indrák (Barveníček), 52. Popelka (Antoníček), 52. Dobša (Indrák) – 4. Kylnár (Plánka), 56. Vojtovič (Bieniek)

HC ZUBR Přerov: Rachůnek (Postava) – Zeman, Lukačka, Mlčák, Svozil, Vohrabal – Popelka, Šimanský, Dobša, Indrák "C", Mohapl, Barveníček, Krupa, Šafránek, Antoníček. Trenér: Petr Školoud.
    HC Vítkovice Ridera: Dobeš – Kočí, Popelář, Řehák, Becher, Bieniek, Zapletal "C" – Šánek, Zajíc, Kylnár, Tvrdý, Vojtovič, Pastor, Moškoř, Plánka, Beránek, Vjačka. Trenér: Radoslav Kuřidým.

Rozhodčí: Král – Kuřítko, Lainka