Montreal – Tampa 3:5 (kon.) | St. Louis – Vancouver 1:4 (kon.) | Chicago – Los Angeles 4:1 (kon.)
Dallas – Calgary 3:5 (kon.) | Colorado – Edmonton 1:4 (kon.) | Arizona – Buffalo 1:4 (kon.)
Piráti Chomutov
4:3 (1:3, 2:0, 0:0 - 1:0)
Banes Motor České Budějovice
Úterý 31.03.2015, 17:30 • SD ARÉNA • Baráž o extraligu

63:32
    Nikola Gajovský byl podražený a je tu další přesilová hra Chomutova! Na trestnou lavici již odjíždí Martin Semrád.

53:48
    Další trest pro České Budějovice, za podražení dostává dvě minuty Petr Punčochář.

50:37
    Po komerční přestávce bude hrát Chomutov další přesilovou hru! Na trestnou lavici usedne Roman Vráblík, jenž úmyslně vyhodil puk mimo hrací plochu.

46:22
    Za sekání odchází na trestnou lavici Jan Rutta, který se po odpískání ohnal po brankáři.

44:36
    Za hru vysokou holí putuje na trestnou lavici Adam Přibyl Chomutov si zahraje 48 sekund dvojnásobnou početní přesilovou hru.

36:49
    Za hru vysokou holí dostává dvě minuty Adam Přibyl, jenž dává domácím další šanci ke skórování.

30:48
    Jakub Suchánek vyhodil puk mimo led, Chomutov bude hrát dvě minuty přesilovku pěti proti třem.

29:49
    Za zásah do oblasti hlavu a krku je vyloučen Václav Pašek na pět minut plus do konce utkání. Pětiminutový trest odsedí Emil Švec

26:56
    Je tu šance na vyrovnání! Dvě minuty dostává Adam Přibyl, který se provinil sekáním.

24:37
    Dvě minuty za podražení dostává Martin Semrád, jenž Chomutovu nabízí šanci na snížení.

18:51
    Za vražení na hrazení dostává dvě minuty Marek Račuk a domácí se tedy budou opět bránit nebezpečné přesilové hře Motoru.

16:51
    Dalším domácím vyloučeným hráčem je David Květoň, jenž vrazil na hrazení soupeře.

16:01
    Dalším vyloučeným je Štěpán Hřebejk, jenž si pomohl podražením.

14:40
    Milan Toman podrazil pronikajícího hráče hostů. Přesilovka pro Motor.

09:53
    Bude se hrát ve čtyřech! Po dalším vhazování si pomohl podražením Josef Straka, jenž již sedí na trestné lavici.

09:43
    Následně se provinil stejný hráč podražením, a proto uvidíme první přesilovou hru Motoru.

04:27
    Za hru vysokou holí putuje na trestnou lavici Ján Mucha, jenž nabízí pirátům první početní výhodu.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 8. Hřebejk (Gajovský, Rutta), 26. Růžička (O. Kaše), 33. David Květoň (Růžička), 65. Toman (Hovorka) – 15. Kuchejda (Pajič, Punčochář), 18. Nouza (Straka, Rob), 20. Vráblík (Nouza, Mucha)

Piráti Chomutov: Kopřiva (21. Hanuljak) – Skinner, Rutta, Drtina (C), Rýgl, Šulák, Toman, Koma, Bartejs – Hovorka (A), Gajovský, Hřebejk (A) – D. Květoň, Růžička, O. Kaše – Račuk, Kämpf, Sinisalo – McGregor, Dušek, L. Květoň.
    Banes Motor České Budějovice: Gába (Bláha) – Punčochář, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Mucha, Semrád, Škopek – Marek, Pajič (A), Švihálek – Nouza (A), Straka (C), Kuchejda – Vaniš, Rob, Přibyl – Pašek, Trummer, Boháč – Švec.

Rozhodčí: Úlehla, Fraňo – Komárek, Ondráček