Lomnice n/P – Písek 5:7 (kon.)
HC Lomnice nad Popelkou
5:7 (3:2, 1:1, 1:4)
IHC Králové Písek
Pátek 03.04.2015, 18:30 • zimní stadion v Lomnici nad Popelkou • Kvalifikace o 2. ligu

60:00
    Konec zápasu. (21:00:24)

59:22

58:54
    Hráčské lavici Písku udělen 2 minutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Duchoň.

58:06

57:22
    Hráčské lavici Lomnice udělen 2 minutový trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává David Kuch.

56:06
    Ondřej Gába (PIS) vyloučen na 2 minuty za krosček.

54:49
    Dnešní utkání sleduje 521 diváků.

53:41

53:14
    Jan Řehoř (PIS) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
    Jan Kinčl (LNP) vyloučen na 2 minuty za hrubost.

51:41
    Radek Lemfeld (LNP) vyloučen na 2 minuty za hákování.

50:27
    Písek právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JOSEF SLAVÍK. Asistence Daniel Jungbauer a Filip Procházka.

49:45
    Jan Kinčl (LNP) vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

47:55
    Lomnice právě vstřelila branku!
    Autorem branky je po samostatné akci DAREK RUDIŠ.

47:06
    Autorem branky je JOSEF SLAVÍK. Asistence Jan Sýbek.

43:41
    Hosté se poprvé v utkání dostávají do vedení. Autorem branky je DAVID CIBOCH. Asistence Jan Řehoř.

42:27

41:42
    Autorem branky při vlastním oslabení je JOSEF SLAVÍK. Asistence Pavel Procházka.

40:27
    David Ciboch (PIS) vyloučen na 2 minuty za hrubost.

40:01

Vladimír Mařan

Branky a nahrávky: 2. Vašek (Kedršt), 4. Knap (Vašek), 16. Kedršt (Martinec, Vašek), 35. Vašek (Kedršt), 48. Rudiš – 19. Gába (Řehoř, Mazanec), 19. Slavík (Procházka P.), 33. Sýbek (Kudrna), 42. Slavík (Procházka P.), 44. Ciboch (Řehoř), 48. Slavík (Sýbek), 51. Slavík (Jungbauer, Procházka F.)

HC Lomnice nad Popelkou: Mrázek – Syrovátka J. Kinčl, Martinec, Lemfeld, Karásek, Vala, Kocourek – Rutkovský, Rudiš, Bláha – Knap, Kedršt, Vašek – Kuch, Junek, Drahoňovský
    IHC Králové Písek: Pipek – Mazanec, Jirků, Hřebíček, Kudrna, Procházka P., Procházka F. – Ciboch, Řehoř, Mošovský – Slavík, Uungbauer, Sýbek – Novák, Gába, Vlk – Duchoň

Rozhodčí: Battěk – Beránek, Střelka