Detroit – Washington 1:2 (kon.) | Florida – Montreal 1:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:2 (2:1 po s.n.)
Chicago – St. Louis 1:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
St. Louis Blues
Pondělí 06.04.2015, 01:30 • United Center, Chicago • NHL

37:21
    Šance na vyrovnání pro Hawks. Bouwmeester si odsedí dvě minuty za hákování.

25:35
    Další šance na vyrovnání. Michal Rozsíval si v souboji s Pietrangelem počínal nedovoleně a odsedí si dvě minuty za naražení na hrazení.

22:16
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Za katr usedá po zákroku na Jackmana Andrew Shaw. Dvě minuty – napadení.

21:14
    Toews se řítil sám na Allena, Pietrangelo ho sekl přes hůl a právem odchází na trestnou lavici.

10:00
    První vyloučení utkání. Corey Crawford poslal puk bez teče do ochranné sítě, jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 15. Versteeg (Hossa) – 27. Backes (Schwartz, Shattenkirk), 36. Jokinen (Rattie, Pietrangelo)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Timonen, Seabrook, Keith, Rozsíval, Oduya, Hjalmarsson – Versteeg, Toews, Hossa – Sharp, Richards, Vermette – Bickell, Shaw, Saad – Desjardins, Kruger, Teravainen
    St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Shattenkirk, Pietrangelo, Michálek, Bouwmeester, Jackman, Bortuzzo – Schwartz, Stastny, Oshie – Jaškin, Backes, Berglund – Jokinen, Lehterä, Rattie – Ott, Goc, Reaves

Rozhodčí: Chris Lee, Tom Kowal – Ryan Galloway, Scott Driscoll

Diváci: 22017 (vyprodáno)