Granada – Celta Vigo 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Valencia 1:1 (kon.) | Elche – Getafe 0:1 (kon.)
Villarreal – Espanyol 0:3 (kon.)
Elche CF
0:1 (0:0)
Getafe CF
Čtvrtek 09.04.2015, 22:00 • Estadio Manuel Martínez Valero, Elche • Španělská LaLiga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:55:06)

Statistiky

Držení míče: 59 % : 41 %
    Střely celkem: 19:9
    Střely na branku: 3:4
    Rohy: 10:4
    Fauly: 13:19

Utkání je u konce a z výhry se rahují hosté. O všem rozhodl jediný okamžik, když v 84. minutě skóroval po rohovém kopu Hinestroza. Pro domácí to byla studená sprcha, neboť do té chvíle bylo Elche aktivnější a snažilo se i o ohrožení Guaitovy branky. Getafe po této výhře zůstává na 13. místě, domácí jsou na místě šestnáctém.

90+4

90+4
    Domáći už nemají na velké vymýšlení čas, proto posílají do šestnáctky centry naslepo.

90+2
    A znovu Pedro León. Nyní šel na gólmana z levé strany, chtěl jej prostřelit, ale ani nyní na Tytońe nevyzrál!

90
    Budou se nastavovat čtyři minuty.

90
    Definitivně rozhodnout mohl León, postupoval sám na gólmana, kterého chtěl přehodit měkkým obloučkem, jenže netrefil branku!

89
    Po jeho rozehrání pálil z dálky Rodrigues, zamířil však poměrně vysoko nad.

89
    Jedna z posledních šancí na vyrovnání, domácí mají roh.

88
    Ofsajd a v něm hostující hrdina, Fredy Hinestroza.

86
    A o pár okamžiků později dohrál Faycal Fajr a do hry vstoupil Coro.

85
    Domácí vystřídali, Mario Pašalić šel dolů, poslední minuty si zahraje Aarón Ñíguez.

84
    Žlutou kartu dostal hostující Álvaro Vázquez.
    Fredy HINESTROZA - 0:1

84
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Tohle je pro domácí šok. León poslal centr na první tyč, kde si naskočil FREDY HINESTROZA a hlavou poslal míč do šibenice. Tytoń se natahoval marně.