Granada – Celta Vigo 1:1 (kon.) | Ath. Bilbao – Valencia 1:1 (kon.) | Elche – Getafe 0:1 (kon.)
Villarreal – Espanyol 0:3 (kon.)
Villarreal CF
0:3 (0:1)
RCD Espanyol Barcelona
Čtvrtek 09.04.2015, 22:00 • El Madrigal • Španělská LaLiga

To je z mé strany vše, přeji dobrou noc. (23:56:10)

ŽK: 1 – 1

Villarreal sice oproti mizernému prvnímu poločasu vstoupil do druhého dějství mnohem aktivněji, z gólu se ale přibližně 20 minut před koncem zápasu radovali domácí, když se podruhé v zápase prosadil Caicedo. Definitivní ortel pak o přibližně deset minut později vyřkl Víctor Sánchez, jenž měl pozici pro střelu značně usnadněnou. Villarreal zkrátka nedokázal se soupeřem držet krok a jeho krize se dále prohlubuje. V závěru sezony ještě bude mít dost práce s odrážením tlaku Málagy na poslední příčce zaručující účast v Evropské lize. Naopak Espanyol si v nabitém středu tabulky třemi body znatelně polepšil a vystoupal na 9. pozici.

90+3

90+2
    Ještě jeden roh pro Villarreal.

90+1
    Villarreal se ještě snaží o čestný gól, dále než za půlku to ale touto akcí nedotáhl.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty nad rámec základních devadesáti.

87
    Čerstvý Stuani vybojoval ve sprinterském souboji alespoň rohový kop. Rozehraje ho Lucas Vázquez.

87
    Espanyol už zápas jen dohrává, o jeho vítězi nemůže být sebemenších pochyb. To si uvědomují také domácí, jejichž aktivita byla i po druhém gólu ještě značná, ne tak už nyní.

85
    Sprinterský souboj vyzněl lépe pro obránce Villarrealu, takže bude v končící 85. minutě vykopávat Asenjo.

85
    José Caňas se po střetu se soupeřem jen těžce zvedá z hrací plochy.

83
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Víctor Sánchez, přichází Abraham González.

81
    Nyní už o vítězství Espanyolu nemůže být nejmenších pochyb. Villarreal je v troskách.
    Víctor SÁNCHEZ - 0:3

79
    Espanyol právě vstřelil branku!
    Centr Víctora Álvareze z levé strany brankář Villarrealu Sergio Asenjo sice vyrazil, avšak ledabyle jen do prostoru před brankou, kde už na hranici malého vápna dobíhal VÍCTOR SÁNCHEZ a střelou do poloodkryté branky nerušeně zvyšoval na 3:0.

77
    Znovu kolmá přihrávka našla pouze hostující beky.

76
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází střelec dvou gólů Felipe Caicedo, přichází Christian Stuani.