Gruzie – Bosna a Hercegovina 4:1 (kon.) | Turecko – Hongkong 10:1 (kon.) | KLDR – Lucembursko 5:2 (kon.)
KLDR
5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
Lucembursko
Čtvrtek 09.04.2015, 18:30 • İzmir BB Buz Sporları Salonu • Mistrovství světa - III. A Divize

Ode mě je to vše, u dalších onlajnů se na vás bude těšit Lukáš Podleśny. (20:38:03)

Dnešní utkání je u konce a KLDR slaví důležité vítězství 5:2. Lucembursko se prohrou prakticky odepsalo ze souboj o postup do II.divize, naopak KLDR zůstává spolu s Tureckem dosud neporaženým celkem.

60:00

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:40
    Přesilová hra Lucemburska předčasně končí. Za úder do oblasti hlavy či krku dostává trest na 2+10 minut Ronny Scheier (LUX).

57:26
    Za držení protihráče ještě na trestnou lavici míří Chol Hyok Kim (PRK), který je potrestán za držení protihráče. Na vítězství KLDR však ani případná branka Lucemburska nic nezmění.

55:00
    Pár minut před koncem třetí třetiny a také zápasu vede KLDR na střely 32:19 a dnešní vítězství tak bude zcela zasloužené.

52:35
    KLDR právě vstřelila branku!
    Troufnu si říct, že je hotovo! Pátou branku KLDR přidává HYOK CHOL RI a Lucembursko již ztrácí tři góly. Asistence: Pong Il Ri, Chol Hyok Kim

49:49
    Jenže vše je jinak! V oslabení se prosazuje KLDR, přesněji řečeno IN HYOK KANG, který svému celku vrací dvougólové vedení. Asistence: Kwang Ho Kim, Song Jin Pak

49:38
    Pong Il Ri (PRK) je vyloučen za vysokou hůl a Lucembursko tak má šanci na vyrovnání!

48:31
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Ale pozor! Přichází snížení! Naturalizovaný Švéd MARCUS ERIKSSON dostává pěknou kontaktní brankou Lucembursko zpět do hry. Asistence: Serge Milano

46:25
    Ve stejném čase dostává Kai Linster (LUX) desetiminutový trest za nesportovní chování.

46:25
    Korejská lidově demokratická republika si vypracovává zřejmě nejdůležitější náskok zápasu. CHOL MIN RI přidává branku na 3:1 a Lucemburčané jsou v těžké pozici. Bez asistence.

43:52
    KLDR je i na začátku třetí třetiny střelecky aktivnější. Po pár minutách již Severní Korea přestřílela Lucembursko 3:0.

40:01

Čtyřicet minut utkání je fuč a KLDR po zásluze vede 2:1. Počet střel je momentálně 22:14 ve prospěch Severní Koree a Lucembursko tak bude muset přidat, aby se mu podařilo vyrovnat.

40:00

39:27
    KLDR využívá přesilovou hru a jde do vedení! 33 sekund před koncem druhé třetiny se prosazuje SONG JIN PAK a Lucembursko tak inkasuje nepříjemný gól do kabiny. Asistence: Kwang Ho Kim

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 1. Ch.R.Hong (Ch.M.Ri), 40. S.J.Pak (K.H.Kim), 47. Ch.M.Ri, 50. I.H.Kang (K.H.Kim, S.J.Pak), 53. H.Ch.Ri (P.I.Ri, Ch.H.Kim) – 2. Cannon (Backes), 49. Eriksson (Milano)

KLDR: K.Ch.Pak (I.Pak) – Ch.H.An, P.I.Ri, N.H.Kim, S.G.Kim, Ch.H.Kim, M.Ch.Kim, S.J.Pak, S.Ch.Jon – H.J.Kim, Ch.R.Hong (A), Ch.M.Ri – S.H.Ju, I.H.Kang, K.H.Kim (C) – S.G.Ri, J.H.Kim, H.Ch.Ri (A) – K.H.Pak
    Lucembursko: M.Welter (Mangen) – Thiry, Linster, Milano, Scheier (C), Gronlund, Siner, Biver . B.Welter (A), R.Beran, T.Beran – Cannon, Schon (A), Backes – Eriksson, Wambach, Mosr – Biver

Rozhodčí: Gergely Kincses (HUN) – Murat Aygun (TUR), Anton Gladčenko (UKR)