Swansea – Everton 1:1 (kon.) | Southampton – Hull City 2:0 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 1:4 (kon.)
Tottenham – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Brom – Leicester 2:3 (kon.) | West Ham – Stoke 1:1 (kon.)
Burnley – Arsenal 0:1 (kon.)
Burnley FC
0:1 (0:1)
Arsenal FC
Sobota 11.04.2015, 18:30 • Turf Moor • Anglická Premier League

Utkání skončilo výhrou Arsenalu, brankou z prvního poločasu z kopačky Ramseyho. Kanonýři tak snížili náskok Chelsea na čtyři body, londýnský rival má však zítřejší zápas k dobru. Druhý poločas byl již vyrovnanější, obě dvě mužstva měla v něm po jedné slibné šanci. Střílející Ings pálil jen do připraveného Ospiny a na druhé straně Welbeck mířil mimo branku. (20:29:59)

45+4

90+4
    Jenže situaci vyřešili zbrklou přihrávkou v útočné fázi.

90+4
    Domácí fotbalisté mají jednu z mála příležitostí ohrozit branku Arsenalu.

90+3
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Calum Chambers.

90+3
    Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází David Jones, přichází Matthew Taylor.

90+1
    Welbeck se snažil obejít protihráče a dostal do pokutového území, balon byl však sražen na rohový kop, který hosté zahráli na krátko a spíše šetří vzácné sekundy.

90
    Sudí Dean nastaví nad rámec druhého poločasu tři minuty.

90
    Mee centroval z levé strany do pokutového území, balon však proletěl napříč vápnem, domácí však pokračují ve zteči hostující branky.

88
    Další útočnou akci Arsenalu zastavil rozhodčí Dean, který viděl faul Sáncheze.

86
    Özil zahrál rohový kop, jeho spoluhráči se k míči nedostali, Arsenal poté kombinoval před brankou Heatona. Střela Welbecka byla však zblokována.

85
    Özil poslal míč do pokutovému území novému muži v barvách Arsenalu Welbeckovi, který nejprve zasekl a poté vystřelil, rána mířila na zadní tyč, balon ještě tečoval skluzem dobíhající hráč Burnley.

84
    Krajní obránce Arsenalu Bellerín přihrával do pokutového území, ale kromě inkasované jedné branky pracuje obrana Burnley výborně.

82
    Arsene Wenger se rozhodl pro první střídání svého celku. Oliviera Girouda vyměnil Danny Welbeck.

81
    Měl k tomu výhodu rohového kopu, ale o hráči Arsenalu se o zruch před brankou Heatona nepostarali.

80
    Do konce zápasu zbývá dvanáct minut a Arsenal nechce nic ponechat v náhodě a snaží se vstřelit uklidňující druhou branku.

77
    Özil rozehrál standardní situaci tentokrát do pokutového území, obrana domácího celku balon odvrátila, ten se dostal k Cazorlovi, jemuž se střela z hranice nepovedla a skončila nad brankou.

77
    Další útočná snaha Kanonýru vygradovala rohovým kopem.

75
    Sánchez narazil míč před vápnem Özilovi, který se dostal s balon na úroveň penalty, na poslední chvíli zasáhla obrana Burnley.