Swansea – Everton 1:1 (kon.) | Southampton – Hull City 2:0 (kon.) | Sunderland – Crystal Palace 1:4 (kon.)
Tottenham – Aston Villa 0:1 (kon.) | West Brom – Leicester 2:3 (kon.) | West Ham – Stoke 1:1 (kon.)
Burnley – Arsenal 0:1 (kon.)
Sunderland AFC
1:4 (0:0)
Crystal Palace FC
Sobota 11.04.2015, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League

Pro dnešek je to ode mne vše, budu se s vámi těšit na shledanou u dalších napínavých bitev. (18:06:18)

Nakonec jsme mohli vidět parádní podívanou, ve které navzdory prvnímu poločasu padlo mnoho gólů. Po prvním bezgólovém poločase se vedoucí role ujali hosté, které ve 48.minutě poslal do vedení Murray. Hřebíkem do rakve byl však pro domácí hattrick Yannicka Bolasieho, jenž dokonal hattrick v průběhu 12 minut! Za poloprázdných ochozů dokázal vstřelit pro domácí alespoň čestnou branku Connor Wickham. Díky heroickému výkonu si dnes hosté odvážejí do Londýna po právu 3 body.

90+3

90+2
    Po další slibné šanci je tu roh pro Sunderland.

90
    Rozhodčí bude nastavovat 3 minuty.
    Connor WICKHAM - 1:4

89
    Sunderland právě vstřelil branku!
    Tak nakonec se Sunderland dočkal čestného gólu, který má na svědomí CONNOR WICKHAM! Obrana hostů již byla nekoncentrovaná a pro Wickhama nebyl problém dorazit míč do brány.

86
    Další snaha domácích vedla jen k výkopu od brány.

84
    Skrz velké vápno se zkusil prokličkovat opět Wilfried Zaha, ale i tentokrát mu to nevyšlo.

83
    Balón však ihned putuje na polovinu hřiště.

82
    Z částečného nátlaku domácích vybojovali černé kočky alespoň rohový kop.

80
    Zahův rychlý průchod po pravé straně hřiště byl neúspěšný.

79
    Sunderlandští hráči teď alespoň projevují nějakou snahu, určitě by si zasloužili vstřelit aspoň čestný gól.

77
    Hra je již opět v plném proudu, domácí se konečně ujímají na delší dobu balónu.

74
    Na hřišti se teď ocitá domácí brankář Pantilimon a Liam Bridcutt, kteří se nechtěně srazili a jsou na trávníku ošetřování.

73
    A nápor hostů vyústil v další zajímavou akci, jež zablokoval Delaney.

72
    Domácí jsou neustále pod náporem Londýňanů.

71
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Yannick Bolasie, přichází Yaya Sanogo.

69
    Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McArthur, přichází Joe Ledley.

Petr Hluchý

Branky: 89. Wickham (van Aanholt) – 48. Murray (Bolasie), 51. Bolasie (Murray), 53. Bolasie (Jedinak), 62. Bolasie (Murray)

Karty:   16. Rodwell (SUN), 24. Cattermole (SUN) – 18. Dann (CRP), 67. McArthur (CRP)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 2:1.
    Sunderland AFC: Pantilimon – Jones, Vergini, O'Shea (C), van Aanholt – Rodwell, Cattermole (65. Bridcutt), Gómez (59. Johnson) – Defoe, S. Fletcher, Wickham.
    Náhradníci: Mannone – Bridcutt, Buckley, Coates, Graham, Réveillére, Johnson.

Crystal Palace FC: Speroni – Ward, Dann, Delaney, Souaré (35. Kelly) – McArthur (69. Ledley), Jedinak (C) – Zaha, Puncheon, Bolasie (71. Sanogo) – Murray.
    Náhradníci: Hennessey – Sh. Ameobi, Gayle, Hangeland, Kelly, Ledley, Sanogo.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Bryan