Plzeň – Karviná 35:17 (kon.) | Královo Pole – Lovosice 30:28 (kon.) | Frýdek-M. – Zubří 30:26 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
35:17 (18:13)
HC Baník Karviná
Neděle 12.04.2015, 10:25 • Městská sportovní hala Lokomotiva, Plzeň • Chance Extraliga mužů

Z Plzně se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a u házené opět na shledanou. (11:55:43)

Plzeň vítězí i ve druhém semifinále nad Karvinou a vede 2: v sérii. Talent dnes jasně ovládl hlavně druhou půli, ve které dali hosté pouhé čtyři branky.

60
    Konec zápasu. (35:17)

60
    Poslední minuta v plném proudu, celá hala teď ve stoje tleská domácímu týmu. (35:17)

60
    Na začátku poslední minuty dává další trefu Jakub Škvařil. (35:17)

59
    Karel Šmíd si připisuje důležitý zákrok a zatím má čisté konto. (34:17)

58
    Rozdíl mezi oběma týmy už je opravdu propastný a domácí si teď dovolili předvést nádhernou akci zakončenou gólem. (34:17)

57
    Jan Blecha se dostal k odraženému míči a přes celé hřiště trefuje prázdnou branku. (33:17)

57
    Hosté zkouší hru bez brankáře. (32:17)

56
    Domácí už jasně vládnou a dávají další gól. (32:17)

55
    Hosté se trápí v koncovce, domácí už hodně ubrali na tempu. (31:17)

54
    Do domácí branky se místo Motlíka staví Šmíd. (31:17)

53
    Dvě minuty dostává hostující Radim Chudoba. (31:17)

53
    Další brejk pro domácí talent a Jan Blecha neomylně zavěšuje. (31:17)

52
    Karviná v útoku ztroskotává na obraně Plzně i výborném Motlíkovi. (30:17)

51
    Další útočná akce tentokráte v podání Leoše Petrovského a je z toho jubilejní třicátý gól. (30:17)

51
    Martin Kavka se dostal mezi dva hráče a přesně zakončuje. (29:17)

50
    karvinští v útoku teď také neúspěšní. (28:17)

50
    Plzni teď v zakončení chybí možná více klidu, další akce a znovu míč končí jen na tyči. (28:17)