Dolný Kubín – MFK Košice B 0:0 (kon.) | R. Sobota – Trebišov 6:1 (kon.) | Pohronie – Nové Mesto n/V 2:0 (kon.)
MŠK Rimavská Sobota
6:1 (1:1)
Slavoj Trebišov
sk Středa 15.04.2015, 16:00 • Futbalový štadión Rimavská sobota • MONACObet liga

90
    Koniec zápasu. (17:50:35)

82
    Prvá žltá karta pre domácich v tomto stretnutí, vidí ju Hladík.

80
    Rimavská Sobota dala gól!
    Šiesty klinec do rakvy Slavoja pribitý v 80.minúte mladý FILIP KOLORÉDY. Bol to jeho druhý gól v zápase.

77
    Tretia žltá karta pre hostí v tomto stretnutí, tentoraz pre Lechmana.

66
    Gólostroj domácich sa nezastavil ani na čísle 4. A je to 5:1 pre Rimavskú Sobotu zásluhou ráča menom JOZEF ČERTÍK, ktorý namieril z bieleho bodu presne.

66
    Žltá karta pre hosťujúceho hráča, kapitána Olaha.

63
    Zrejme je o víťazovi stretnutia už rozhodnuté. Rimavskosobotčania vedú už o 3 góly. Gól vsietil BRANISLAV POREMBA.

56
    Domáci zvyšujú svoje vedenie zásluhou FILIPA KOLORÉDYHO.

51
    Rimavská Sobota sa v 50.minúte ujíma vedenia. Do listiny strelcov sa zapisuje IVAN HLADÍK.

50
    Žltá karta pre hráča Slavoj Trebišov Levického.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil.

22
    Trebišov dal gól! Rimavská Sobota sa tešila z vedenia iba štyri minúty. Je vyrovnané, zo štandardnej situácie skóroval ANDRELY KOUESSABIO MAKELA.

18
    Domáci idú do vedenia vďaka úspešnej exekúcii pokutového kopu JÁNA BAJZU.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

MŠK Rimavská Sobota: Glintič- Krchňák, Poremba, Bajza, Čertík (K), Štrbák, Hladík, Sivčevič, Petrán, Kolorédy, Trabalík

Tréner: Geri Gergely
    Náhradníci: Luptán, Kobol, Gazda, Bial, Prošovský, Milojevič

Slavoj Trebišov: Macej- Levický, Lechman, Sarik, Makela, Shekel, Mujkovič, Vaňo, Dimič, Olah (C), Sropkay

Tréner: Martin Uporský
    Náhradníci: Pačuta, Bushaj-Esso, Bandoľa, Gracer, OBrin, Tomko, Perháč

Rozhodca: Špaček- Borsányi, Vician.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu.

Marek Hudák

Branky: 18. Bajza, 51. Hladík, 56. Kolorédy, 63. Poremba, 66. Čertík (pen.), 80. Kolorédy – 22. Makela

Karty:   82. Hladík (RSO) – 50. Levický (SLT), 66. Olah (SLT), 77. Lechman (SLT)

Rozhodčí: Špaček- Borsányi, Vician