Štěchovice – Čáslav 1:1 (3:5 po pen.) | Chomutov – Benešov 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Admira Praha 2:1 (kon.)
Písek – Zápy 1:0 (kon.) | Bohem. Pr. – Domažlice 2:1 (kon.) | Louňovice – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
Meteor – Vltavín 3:1 (kon.) | Převýšov – Jirny 1:2 (kon.) | Union 2013 – Chrudim 2:1 (kon.)

90+1
    Vlkanova se hnal do zakončení, za pět minut dvanáct mu ale íč ustřelil na rohový kop Parys.

90
    Jirny se bezpečně drží v útoku a hájí tak svůj jednobrankový náskok.

90
    Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Petrus, přichází Bodlák.

89
    Pozor, Ottmar se dostal k míči a málem i k zakončení. Stá ovšem zády k bráně a tak o míč nakonec přišel.

88
    Rohový kop pro domácí, do vápna míří Ottmar.

87
    Labík nasimuloval pád před vápnem hostů a vidí za to druhou žlutou kartu v dnešním zápasu. Pro Labíka tak dnešní zápas končí červenou kartou.

85
    Zajímavá koncovka zápasu pokračuje, na míči je skoro stále Převýšov, jenž se mocně dožaduje vyrovnávajícího gólu.

83
    Obrovská šance domácích. Veselka nejdříve osamocený na malém vápně hlavou nedokázal usměrnit míč přesně, na pomoct se ale přihnal jeho spoluhráč. Tím byl Labík, jenž v tíživé situace ale branku přestřeluje!

82
    Nebezpečná situace ve vápně Jirn po standardní situaci Převýšova. Bude z toho pouze rohový kop.

81
    Žlutou kartu dostává Šimek (SK Viktorie Jirny).

78
    Korba mohl jít sám na brankáře Duchečka, pomezní rozhodčí ale mává ofsajd.

78
    Vlkanova vedle dobrou šanci domácích, míč na nabíhajícího Veselku se ale díky povedenému obrannému zákroku nedostal.

77
    Převýšov se snaží vyvinou na hosty tlak a pokusit se o vyrovnání zápasu.

75
    Hostující hráč už je na nohou, hraje se dále.

74
    Na zemi zůstává ležet hostující Dubský, kterému se na nohy moc nechce.

71
    Necelých dvacet minut do konce základní hrací doby, ve hře se i viditelně přiostřilo.

69
    Žlutou kartu dostává Kejha (SK Viktorie Jirny).

68
    Kejha vyslal z hranice vápna přízemní střelu, která sice překonala Ottmara, nakonec to ale všechno zachránil odkopem Urbanec.