Feyenoord – GA Eagles 0:1 (kon.) | Heracles – Zwolle 2:0 (kon.) | Ajax – Breda 0:0 (kon.)
Utrecht – Twente 1:0 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
0:1 (0:0)
Go Ahead Eagles
Neděle 19.04.2015, 12:30 • Stadion Feijenoord, Rotterdam • Nizozemská Eredivisie

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (14:28:27)
    Senzace v Rotterdamu, domácí Feyenoord prohrává s Go Ahead Eagles 0:1!

Dnešní zápas končí senzačním vítězstvím Go Ahead Eagles, které dokonale zaskočilo favorizovaný Feyenoord. Ten se dnes neskutečně trápil, hra dopředu domácí vůbec nešla, nakopávané míče také k úspěchu nevedly a když se hostům povedla snad jediná vážnější akce zápasu, byl z toho rozhodující gól.

90+4

90+4
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Glynor Plet, přichází Marnix Kolder.

90+3
    Poslední vteřiny nastaveného času, skeptičtí diváci již opouští hlediště.

90+2
    Kazim-Richards míjí míč před odkrytou brankou, to se jen tak nevidí, jako by domácí nechtěli dát gól. Pravda ale je, že mu nevyšel krok.

90+1
    Nastavují se tři minuty, čas alespoň na vyrovnání domácí ještě mají.

90+1
    Nedaří se, jako celý zápas, ani při tomto rohu se domácí prosadit nedokázali.

90
    Feyenoord má k dispozici rohový kop z levé strany.

89
    Van der Hart má míč ve své moci a rozhodně nebude spěchat s rozehrávkou.

87
    Další nákop fotbalistů Go Ahead, hlavně daleko od své branky.

86
    Hosté drží míč na polovině soupeře, ideální stav z jejich pohledu.

83
    Van der Hart si musí pospíšit s odkopem od branky, stihl to.

81
    Van der Hart má míč ve své moci, diváci pískají, další útočná akce Feyenoordu končí neúspěšně.

80
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Terence Kongolo, přichází Mitchell Te Vrede.

79
    Kazri-Richards se sice dostal k míči na bližší tyči, po přihrávce z levé strany, ale míč mu spíše pod nohama překážel.

77
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Peter van Ooijen, přichází Sander Duits.

77
    Rohový kop Go Ahead z pravé strany, na bližší tyči hlavičkuje Plet, ale míč letí těsně nad branku Feyenoordu.

76
    Tak to čekal málokdo! Necelou čtvrthodinu před koncem zápasu domácí prohrávají a jsou pod tlakem!

75
    Hosté mají k dispozici rohový kop, který rozehrají z levé strany.

73
    A další útočná akce hostů, znovu po pravé straně.
    Jules REIMERINK - 0:1

71
    Go Ahead Eagles právě vstřelili branku!
    A o tohle si domácí svým tragickým výkonem již dlouho koledovali! Hosté vybojovali míč na pravé straně, JULES REIMERINK si to namířil neohroženě do vápna domácího týmu a přesnou střelou překonává Vermeera, dokonalé zděšení na tribunách!

70
    Boëtius se dostal k zakončení ve vápně, po centru z pravé strany, ale míč nasměroval pouze mimo branku.

69
    Další faul Kazima-Richardse, hosté rozehrávají ve středovém kruhu.

68
    Kazim-Richards se na útočné polovině provinil faulem.

66
    Vermer posílá míč na polovinu soupeře, kde ho ale odkopávají zpět obránci Go Ahead a takto je to celý zápas, nakopávané míče na nikoho, spousta odevzdaných míčů...

64
    Lesley de Sa pálí z levé strany, míč míří nad branku.

62
    Centr Richardse ale odvrací van der Linden.

62
    Domácí rozehrávají, míč na levé straně.

61
    Van der Hart odkopává od své branky, míč letí až na polovinu Feyenoordu.

60
    Hodina hry za námi, na první gól stále čekáme, na nizozemskou ligu málo vídané.

58
    Deniz Türüç se "zastřeluje" z levé strany, míč končí vysoko nad brankou Feyenoordu.

56
    V útočné fázi je to velké trápení obou týmů, hosté jsou ale ve druhém poločase o poznání aktivnější.

54
    Žádné nebezpečí pro branku Go Ahead, míč míří na polovinu Feyenoordu.

53
    Žlutou kartu dostává Sjoerd Overgoor (Go Ahead Eagles).

52
    Také domácí v pohodě odvrací a jdou do brejku.

51
    Hosté se ubránili a sami z brejku vybojovali rohový kop z pravé strany.

50
    Nepřesný pas na Boëtiuse, ale díky obrannému zákroku Wijnalduma mají domácí k dispozici rohový kop.

48
    Hraje se ve středu hřiště, také druhý poločas začal tak, jak skončil ten první.

46
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Anass Achahbar, přichází Jean Paul Boëtius.

46
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Jens Toornstra, přichází Tonny Trindade de Vilhena.

46

Druhý poločas začne přibližně v 13:34.
    Statistika prvního poločasu

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+2
    Poslední minuta nastaveného času, domácí zkouší něco vymyslet na polovině soupeře.

45+1
    Nastavují se dvě minuty, Sjoerd Overgoor pálí z voleje, z levé strany, ale branku Feyenoordu vysoko přestřeluje.

45
    Jop van der Linden si tak volný kop z pravé srany zopakoval, ale ani tentokrát nemusel Vermeer vůbec zasahovat.

45
    Žlutou kartu dostává Elvis Manu (Feyenoord Rotterdam) za hraní rukou při bránění volného kopu..

44
    Volný kop pro Go Ahead, po faulu na Petera van Ooijena, z pravé strany rozehrává Jop van der Linden.

43
    Mickey van der Hart poslal míč na polovinu Feyenoordu, hosté se dostívají do šance, ale je pískán ofsajd a v něm Glynor Plet.

42
    Nepřesný centr domácích z levé strany, navíc se Manu provinil proti pravidlům.

41
    Poslední pětiminutovka prvního poločasu, dočkáme se gólu do poločasové přestávky?

39
    Domácí zahrozili, Kazim-Richards se dostal k odraženému míči, ale branku Go Ahead přestřeluje.

37
    Van Ooijen se odhodlal ke střele z velké dálky, v podstatě jen odevzdal míč do náruče Vermeera.

36
    Překopávaná přes půlící čáru, hodně slabou úroveň má tento zápas.

35
    Střela Clasieho z pravé strany, míč míří vysoko nad.

34
    Odkop obránce Feyenoordu, Clasie postupuje po pravé straně směrem k vápnu Go Ahead.

33
    Ofsajdem končí útočné snažení Go Ahead Eagles.

32
    Bart Vriends faulován na polovině Feyenoordu, hosté rozehrají v blízkosti půlící čáry.

30
    Je za námi první půl hodina hry, stav zápasu stále bezbrankový, více ze hry mají sice domácí, ale těm se v útočné fázi vůbec nedaří.

29
    Centr z pravé strany míří do rukavic van der Harta.

28
    Opět se hraje ve středu hřiště, domácí překonávají střed pole nakopávanými míči.

26
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Wesley Verhoek, přichází Jules Reimerink.

23
    Uspěchaný pas El Ahamdiho, který mířil do míst, kde nebyl nikdo v červenobílém.

22
    Van der Hart nespěchá s rozehrávkou, diváci pískají.

21
    Colin Kazim-Richards pálí z pravé strany, to byla povedená střela, kterou ale van der Hart chytá.

19
    Zatím hodně nepřesností sráží úroveň utkání.

17
    Další akce domácích, nákop na levé křídlo je nepřesný.

16
    Jenže to by nesměl být centr z levé strany tak "nadýchaný", van der Hart v pohodě chytá.

15
    Možná nyní se domácím podaří ohrozit branku Go Ahead, a to z rohového kopu.

13
    Zatím se ale Feyenoordu příliš nedaří překonat zformovaný blok hráčů Go Ahead.

11
    Domácí rozehrávají od své branky, Feyenoord má zatím převahu.

9
    Lehce zasažené může být i levé oko, které si Wesley Verhoek při odchodu drží.

8
    Wesley Verhoek musí být ošetřován poté, co dostal bolestivě míčem do tváře.

6
    A je tu první povedená akce zápasu, Sven Van Beek pálí z voleje, téměř z hranice vápna, ale branku přestřelil zhruba o metr.

6
    Achahbar faulován Wijnaldumem, domácí zůstanou před pokutovým územím soupeře.

5
    Rychlý protiútok domácích, kteří se drží v blízkosti šestnáctky hostů.

4
    Toornstra to zkusil z levé strany přímo na branku, kterou ale vůbec netrefil.

3
    Vzápětí fauluje Nieuwpoort a domácím se tak nabízí volný kop v blízkosti pokutového území Go Ahead.

3
    Glynor Plet faulován na své polovině, míč mají hosté.
    Pohled z hlediště

2
    Malá domů v podání domácího Neloma, Vermeer vykopává.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Feyenoord Rotterdam: Vermeer – Karsdorp, Van Beek, Kongolo, Nelom – El Ahmadi, Toornstra, Clasie – Achahbar, Kazim-Richards, Manu.
    Náhradníci: Mulder – Wilkshire, Mathijsen, Boëtius, Te Vrede, Trindade de Vilhena, Woudenberg.

Go Ahead Eagles: van der Hart – Nieuwpoort, Vriends, van der Linden, Wijnaldum – Overgoor, van Ooijen, Türüç – Verhoek, Plet, de Sa.
    Náhradníci: Cummins – Kolder, Kodjo Amevor, Duits, Lambooij, de Bondt, Reimerink.

Rozhodčí: Blom – Langkamp, van Dongen.

Nizozemská liga již zná svého vítěze, stal se jím s předstihem PSV Eindhoven. Aktuálně třetí Feyenoord může v dnešním souboji s outsiderem pomýšlet na tři body, které v bitvě za evropskými poháry potřebuje jako sůl. Hosté jsou až po krk namočeni v záchranářských problémech, navíc mají za sebou nepříjemnou sérii porážek a dá se velmi těžko předpokládat, že by na tom něco změnil dnešní souboj v Rotterdamu.

Vítejte u onlajn přenosu utkání jedenatřicátého kola nizozemské Eredivisie, v němž domácí FEYENOORD ROTTERDAM přivítá GO AHEAD EAGLES.
    Utkání se odehraje na stadionu Feijenoord v Rotterdamu a provede jím trojice sudích, jako hlavní Blom, na čarách pak asistenti Langkamp a van Dongen.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.