Admira Praha – Vltavín 0:2 (kon.) | Vyšehrad – Převýšov 1:1 (4:3 po pen.) | Čáslav – Domažlice 1:0 (kon.)
Zápy – Králův Dvůr 4:2 (kon.) | Benešov – Jirny 3:1 (kon.) | Štěchovice – Chrudim 0:0 (4:3 po pen.)
FK Benešov
3:1 (1:1)
SK Viktorie Jirny
Neděle 19.04.2015, 17:00 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

SK Benešov: Tetour – Preisler, Vorel, Večera, Jeřábek – Jíša, Žák, Čapek, Zákostelský – Dergachev, Svoboda
    Náhradníci: Peroutka, Turek, Horváth, Skopec, Hrubý, Vrňák, Stareček

SK Viktorie Jirny: Ducheček – Parys, Šimek, Stehlík, Havierník, Dubský, Dvořák, Nečas, Pávek, Kejha, Pokorný
    Náhradníci: Besta, Nevařil, Pešina, Poráčanin

Rozhodčí: Vít – Novák, Novotný.

-1
    Oba týmy už vstupují na hrací plochu a utkání bude brzy zahájeno.

-1
    Domácí klasicky ve žluto-modrých dresech, hosté mají červeno- bílou kombinaci dresů.

1

1
    Večera hned v úvodu poslal pěkný centr před bránu, který však nikoho ze spoluhráčů nenašel.

3
    Patrik Svoboda svým dobrým presinkem dostal hosty pod tlak.

5
    Čapek hledal spoluhráče nadýchaným centrem, avšak bez úspěchu.

7
    Dominik Preisler se odhodlal k individuální akci, kterou zakončil střelou levačkou do připraveného gólmana hostů.

9
    Jíša fauloval protihráče a Jirny budou zahrávat trestný kop.

10
    Hosté se dostali do zakončení, které bylo nepřesné.

11
    Žák se dopustil hloupé chyby v obraně a ztratil balón. Hostující celek však s nabídnutou příležitostí nic neprovedl.

14
    Benešov se dostal do možnosti brejku, který však pokazila špatná přihrávka.

17
    Dlouhý centr našel domácího útočníka Dergacheva, který však v akrobatické pozici míč netrefil.

19
    Benešov bude zahrávat trestný kop, avšak z poměrně dlouhé vzdálenosti.

19
    Dlouhý centr na zadní tyč nakonec sebral brankář Ducheček.

22
    Pávek se ocitl v dobré šanci. Tetour vytáhl pěkný zákrok.

24
    Jirny právě vstřelily branku!
    Z následného rohového kopu se však hosté už radují! Centr prošel na MICHALA PÁVKA, který balón do sítě dorazil.
    PÁVEK - 0:1

27
    Pokorný si navedl balón z levé strany na střelu, jeho zakončení bylo nepřesné.

28
    Benešov právě vstřelil branku!
    Domácí rychle odpovídají! Svoboda utekl po pravé straně a nacentroval do vápna, kde se střelou z první prosadil JAN ZÁKOSTELSKÝ.
    Jan ZÁKOSTELSKÝ - 1:1

31
    Svoboda byl zastaven Kejhou, který za svůj zákrok vidí navíc žlutou kartu.

33
    Čapek byl teď povalen v pokutovém území, nicméně rozhodčí se i přes protesty domácích hráčů rozhodl penaltu neodpískat.

36
    Michal Parys fauloval a dostává žlutou kartu.

37
    A další faul hostů, tentokrát kousek před vápnem.

38
    Nabídnutou šanci Benešov nevyužil a Jirny budou odkopávat.

40
    Benešov teď hezky kombinoval na půlce hostů, žádnou příležitost si však nepřipravil.

44
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, avšak bez šancí.

45

První poločas nabídl branky na obou stranách a stanovil tak poločasové skóre 1:1. Vyrovnaný průběh se pak odehrál i na hřišti, kde zatím žádný tým nevyčnívá.

Druhý poločas začne přibližně v 18:00

46

47
    Svoboda bojoval jako lev ve vápně a nakonec dokázal i vystřelit, branku však netrefil.

49
    Na zemi zůstává ležet jeden z hráčů Jiren.

50
    Už se však zvedá a Benešov jde do útoku.

51
    Domácí jdou do vedení! DOMINIK PREISLER si navedl balón na svoji pravačku a vypálil náramnou střelu, kterou zakroutil přesně k tyči.

52
    Josef Šimek dostal žlutou kartu za ostrý faul.

54
    Jirny mohli teď odpovědět, ale střelu Pokorného na bližší tyč zlikvidoval brankář Tetour.

55
    Rohový kop pro Jirny.

56
    Obrana Benešova roh ubránila, ale hosté zůstávají u míče.

58
    Trestný kop pro Benešov.

59
    Domácí nacentrovali do vápna, kde se v závaru prosadil nejlépe JAN VOREL a prudkou střelou dostal balón do branky.
    Jan VOREL - 3:1

63
    I Benešov dostává první kartu. Žlutý trest dostal Jan Zákostelský.

65
    Střídání domácích. Odešel Dergachev, přišel Skopec.

67
    Jirny se pokusily o střelu, nicméně jejich pokus byl nepřesný.

68
    Střídání hostujícího týmu. Odešel Havierník, přišel Besta.

70
    Besta ztratil míč a zatáhl za záchranou brzdu, která znamenala žlutou kartu. Ačkoliv vypadalo, že k situaci došlo ve vápně, rozhodčí nařídil kopat přímý kop těsně před vápnem.

70
    Přímý kop skončil mimo branku.

73
    Ondřej Kejha předvedl velice ostrý faul, kterým pravděpodobně zranil domácího hráče a vidí po zásluze červenou kartu!

74
    Je to tak. Martin Jíša je odnášen na nosítkách a Benešov bude muset střídat.

74
    Zraněného Jíšu nahrazuje Zdeněk Vrňák.

76
    Vrňák teď zahodil tísíciprocentní šanci, když ve skluzu minul branku.

78
    Na hřišti to teď opravdu vře, což dokazuje série ostrých faulů.

80
    Jirny se pokoušejí ještě odpovědět, ale v deseti lidech jim to půjde těžko.

82
    Benešov zase pohrozil v krátkém sledu dvěma protiútoky. V obou případech je však nevyřešil dobře.

83
    Ruka ve vápně. Avšak byla hostujícího útočníka, takže míč pro domácí.

86
    Domácí drží balón a kontrolují hru. Vítěství mají nadosah

88
    Střídání Benešova. Odešel Patrik Svoboda, přišel Martin Turek.

89
    Útočný faul a domácí budou odkopávat.

90
    Střídání domácích. Odchází Večera, přišel Peroutka.

90

Benešov nakonec vítězí. Ve druhém poločase dal poměrně brzo druhý gól, kterým se dostal do pohody a o pár minut později navíc přidal ještě jeden, což soupeře zlomilo. V 73. minutě jsme pak měli ještě možnost vidět červenou kartu po ošklivém faulu Kejhy, který se tak pakoval do šaten. Nicméně výsledek skončil 3:1 pro domácí tým.

Z dnešního utkání je to všechno, děkuji za pozornost a nashledanou. (18:52:23)