Švédsko
7:3 (2:1, 3:1, 2:1)
Česko
Pátek 24.04.2015, 19:00Euro Floorball Tour (muži)

Třetí část vyhráli také domácí florbalisté a celkově se radují z vítězství 7:3. Svěřencům Radima Cepka nevyšla letošní premiéra na EFT ve Švédsku, kde česká reprezentace podlehla té švédské 3:7. (20:56:34)

60:00

54:10
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Na rozdíl od hostů Švédsko početní převahu využívá. Přesnou ranou se prezentoval KASPER HEDLUND. Asistence: Robin Nilsberth.

52:57
    Vylučovat se bude také na druhé straně. Na dvě minuty si jde odpočinout Tomáš Sýkora.

52:57
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Švédsko. Alexander Rudd ovšem nevyzrál na Bindera v české brance.

52:42
    Švédsko je opět kompletní.

50:42
    Je tu šance pro Českou republiky ke snížení. Na dvě minuty na trestnou lavici putuje domácí Kim Nilsson.

46:40
    Česko právě vstřelilo branku!
    PATRIK SUCHÁNEK ukázal domácím, že se reprezentační výběr České republiky nevzdává a snižuje na 6:3. Asistence: Lukáš Veltšmíd.

42:06
    Binder musí lovit míček pošesté ze své branky. Šestý gól domácího výběru přidává JONAS SVAHN. Asistence: Andre Andersson.

40:01

Druhá třetina je již historií. Švédská reprezentace navýšila své vedení a udělala si pohodlný náskok do třetí třetiny, ve které budou mít náskok tří branek.

40:00

37:55
    Je to opět o tři branky. Švédský ROBIN NILSBERTH našel odpověď na předchozí branku Sladkého. Asistence: Rasmus Enstrom.

36:49
    České reprezentaci se podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Úspěšným střelcem Cepkova výběru byl TOMÁŠ SLADKÝ. Asistence: Lukáš Veltšmíd.

31:22
    Je tu další gól v české brance. Opět se dokázal prosadit švédský KIM NILSSON. Asistence: Tobias Gustafsson.

27:15
    Domácí přidali na otáčkách a jejich útočná akce skončila brankou. Na rozdíl dvou branek zvyšuje přesnou střelou KIM NILSSON. Asistence: Rasmus Enstrom.

20:01

Skončila první třetina, ve které se dostali do vedení Švédové již ve čtvrté vteřině utkání, když se prosadil Nilsberth. Česká reprezentace rychle odpověděla brankou Bagina, který vyrovnával na 1:1. V páté minutě si ovšem domácí celek vzal své ztracené vedení zpět. To mířil přesně za Binderova záda Entrom.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 1. Samuelsson, 5. Enstrom (Nilsberth), 28. Nilsson (Enstrom), 32. Nilsson (Gustafsson), 38. Nilsberth (Enstrom), 43. Svahn (Andersson), 55. Hedlund (Nilsberth) – 2. Bagin (Šimek), 37. Sladký (Veltšmíd), 47. Suchánek (Veltšmíd)

Švédsko: Rehn (Paulsson) – Nilsberth, Gustafsson, Wallgren, Roos, Hedlund, Fernqvist, Holmgren – Enstrom, Samuelsson, Nilsson – Andersson, Rudd, Stenberg – Larsson, Svahn, Nordgren – Adriansson, Johansson
    Česko: Binder (Bauer) – Suchánek, Veltšmíd, Sesulka, Podhráský, Sýkora, Ullman, Jelínek – Tokoš, Tomašík, Sladký – Dóža Mikeš, Šebek – Chroust, Bagin, Šimek – Valeš, Jendrišák