Česko
Pátek 24.04.2015, 19:00Euro Floorball Tour (muži)

54:10
    Švédsko právě vstřelilo branku!
    Na rozdíl od hostů Švédsko početní převahu využívá. Přesnou ranou se prezentoval KASPER HEDLUND. Asistence: Robin Nilsberth.

52:57
    Vylučovat se bude také na druhé straně. Na dvě minuty si jde odpočinout Tomáš Sýkora.

52:57
    Bylo nařízeno trestné střílení pro Švédsko. Alexander Rudd ovšem nevyzrál na Bindera v české brance.

50:42
    Je tu šance pro Českou republiky ke snížení. Na dvě minuty na trestnou lavici putuje domácí Kim Nilsson.

46:40
    Česko právě vstřelilo branku!
    PATRIK SUCHÁNEK ukázal domácím, že se reprezentační výběr České republiky nevzdává a snižuje na 6:3. Asistence: Lukáš Veltšmíd.

42:06
    Binder musí lovit míček pošesté ze své branky. Šestý gól domácího výběru přidává JONAS SVAHN. Asistence: Andre Andersson.

37:55
    Je to opět o tři branky. Švédský ROBIN NILSBERTH našel odpověď na předchozí branku Sladkého. Asistence: Rasmus Enstrom.

36:49
    České reprezentaci se podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Úspěšným střelcem Cepkova výběru byl TOMÁŠ SLADKÝ. Asistence: Lukáš Veltšmíd.

31:22
    Je tu další gól v české brance. Opět se dokázal prosadit švédský KIM NILSSON. Asistence: Tobias Gustafsson.

27:15
    Domácí přidali na otáčkách a jejich útočná akce skončila brankou. Na rozdíl dvou branek zvyšuje přesnou střelou KIM NILSSON. Asistence: Rasmus Enstrom.

11:27
    Český výběr si zkusí hru v přesile. Na trestnou lavici putuje Johan Roos (SWE), který tak oslabuje své mužstvo.

04:11
    RASMUS ENSTROM se zapisuje také mezi střelce a posílá v páté minutě Švédsko opět do vedení. Asistence: Robin Nilsberth

01:15
    Češi rychle odpovídají. Svou přesnou ranou se prosadil VOJTĚCH BAGIN. Asistence: Martin Šimek.

00:04
    Tak to je hororový začátek pro české florbalisty. Po čtyřech vteřinách otevírá skóre utkání ROBIN NILSBERTH. Asistence: Johan Samuelsson.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 1. Samuelsson, 5. Enstrom (Nilsberth), 28. Nilsson (Enstrom), 32. Nilsson (Gustafsson), 38. Nilsberth (Enstrom), 43. Svahn (Andersson), 55. Hedlund (Nilsberth) – 2. Bagin (Šimek), 37. Sladký (Veltšmíd), 47. Suchánek (Veltšmíd)

Švédsko: Rehn (Paulsson) – Nilsberth, Gustafsson, Wallgren, Roos, Hedlund, Fernqvist, Holmgren – Enstrom, Samuelsson, Nilsson – Andersson, Rudd, Stenberg – Larsson, Svahn, Nordgren – Adriansson, Johansson
    Česko: Binder (Bauer) – Suchánek, Veltšmíd, Sesulka, Podhráský, Sýkora, Ullman, Jelínek – Tokoš, Tomašík, Sladký – Dóža Mikeš, Šebek – Chroust, Bagin, Šimek – Valeš, Jendrišák