KRC Genk
1:0 (0:0)
YR KV Mechelen
Pátek 24.04.2015, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas mezi KRC GENK a YR KV MECHELEN dospěl do konečného hvizdu a domácí vítězí nad hosty 1:0. Začátek druhé půle byl pomalý a nezáživný, ale to se brzy změnilo. V 57. minutě poslal Genk do vedení Milinkovič-Savič, který trefil krásnou šibenici. Od té doby začal být domácí tým aktivnější a Mechelen přehrával. Soupeř se ale s výsledkem nechtěl smířit a zapnul také. Stopkou pro něj byla, když byl v 73. minutě vyloučen Cocalič. Domácí si pak už v pohodě výhru pohlídali. Ode mě je to dneska všechno, užijte si zbytek večer a na shledanou. (22:31:12)

90+3

90+3
    Schrijvers dneska nemá svůj den, ani nyní neproměnuje velkou šanci, kdy byl sám proti vybíhajícímu gólmanovi, opět netrefuje branku.

90
    Ani Paulussenova nepřesná střela Mechelenu remízu nepřinese.

88
    Schrijvers v další ložené šanci. Balón stihl před vybíhajícím Biebauwem, ale lobem bránu přehodil.

86
    Obradovič dostává žlutou kartu a s tímto verdiktem je hodně nespokojen.

82
    Schrijvers napřáhl kousek za vápnem a Biebauw měl plné rukavice práce.

82
    Poslední střídání Genku je tady, Cissé přepouští své místo Okriašvilimu.

81
    Tempo hry se v závěru utkání zvedá a jsou vidět pěkné šance na obou stranách.

77
    Velká příležitost na straně Mechelenu, Naessens nehlídaný na pravé straně dostal přihrávku, dobře vystřelil, ale balón se zastavil před bránou, kde dobíhající útočník se snažil balón dostat do sítě, ale nepodařilo se mu to.

75
    Mechelen dělá svou poslední změnu, Veselinoviče střídá Verdier.

74
    Výborně rozehraný přímý kop od Milinkoviče vyrazil gólman hostí.
    Červená karta

73
    Joseph-Monrose běžel skoro sám na gólmana, Cocalič ho zezadu podkosil a sudí Boucaut mu ukázal bez váhání červenou kartu.