Arouca – FC Ferreira 1:3 (kon.) | Nacional – Penafiel 2:0 (kon.) | Benfica – Porto 0:0 (kon.)
Boavista – Setúbal 0:0 (kon.)
Benfica Lisabon
0:0 (0:0)
FC Porto
Neděle 26.04.2015, 18:00 • Estádio da Luz • Portugalská Primeira Liga

Je dobojováno! Benfica udělala další velký krok k titulu, se svým nejbližším pronásledovatelem z Porta uhrála bezbrankovou remízu a udržela tříbodový náskok. Lisabonští mohli klidně zvítězit, ale Fejsa deset minut před koncem nevyužil skvělou šanci. Z mé strany je to vše, příště na počtenou! (19:55:56)

90+4

90+2
    Domácí naposledy střídají, Jonase nahrazuje Ola John.

90+2
    Hernâni se dostal do zakončení z ostrého úhlu, v pádu však mířil vysoko nad.

90+1
    Přidal tři. To je poslední šance pro oba celky strhnout vítězství na svou stranu!

90
    Běží poslední minuta základní hrací doby, kolik minut de Sousa přidá nad základní rámec?

88
    Oliver Torres obral o míč chybujícího Jardela, ale zakončit se mu nepodařilo.

87
    Pět minut do konce, dočkáme se konečně gólu? Domácí si vyměňují přihrávky na vlastní polovině.

86
    Žluté napomenutí dostává i domácí gólman Júlio César.

86
    Jackson Martínez neudržel nervy na uzdě a rozehrávajícím hostům ukopl míč kamsi na tribunu.

84
    Fejsa mohl být hrdinou, ale z hranice malého vápna přestřelil branku!

83
    Hostující Casemiro fauloval Gaitána, domácí dostanou šanci zahrávat přímý kop z výhodné pozice.

81
    Benfica střídá, André Almeida nahrazuje Pizziho.

80
    Nedovolený zákrok i na druhé straně, Gaitán byl evidentně faulován Maiconem.

79
    Fejsa ostře zajel do Danila, ten se svíjí v bolestech na trávníku.

77
    Čtvrthodinka do konce, fanoušci na Estádio da Luz si zápas náležitě užívají, ale žádné ofenzivní hody to nejsou. Fejsa dostává žlutou kartu.