Skalica – Nitra 1:2 (kon.) | Bratislava – Pruské 3:4 (kon.)
HbK HOKEJMARKET Skalica
1:2 (1:0, 0:2, 0:0) Stav série: 0:2
HBK Nitrianski Rytieri Nitra
sk Neděle 26.04.2015, 13:00Play-off Extraligy (SK) • Semifinále

Skončilo sa nám druhé semifinálové stretnutie medzi Skalicou a Nitrou. Boli sme svedkami kvalitného a tvrdého hokejbalu. Víťazom sa ale stáva Nitra, ktorá si prináša domov vedenie na série 2:0. Ďakujem za pozornosť. Pekný zvyšok dňa. Dovidenia. (15:19:16)

45:00

44:46
    Špatná rozohrávka domácich, rozhodca píska icing, Komenda smeruje späť do brány.

44:27
    Oddychový čas hostí.

44:24
    Mikéskova delovka od modrej, no Petrík chladnokrvne chytá do svojej lapačky.

44:11
    Domáci to skúšajú v šestici! Čaká nás dramatický záver stretnutia!

43:40
    Oddychový čas domácich.

42:31
    Chovan dostal perfektnú prihrávku od svojho spoluhráča, jeho zakončenie ale letelo priamo do náruče domáceho gólmana.

41:45
    Domáci opäť v tlaku, Nitra sa oslobodzuje len za cenu zakázaného uvoľnenia.

40:17
    Krajsa našiel zadovkou úplne voľného Váleka, ktorému skĺzla loptička z čepele, a tak pri puku opäť hostia.

38:10
    Toto nie je možné. Množstvo nepremenených šancí domácich, ktorí si už nevedia rady. Petrík zatiaľ hrdinom dnešného stretnutia. Martinusík a aj Kajba zlyhali v koncovke.

37:19
    Hrá sa poriadne tvrdý a vyrovnaný hokejbal na oboch stranách. Rozhodcovia majú plné ruky práce.

36:56
    Tlak domácich sa z minúty na minútu zvyšuje. Uvidíme, či sa skaličanom podarí zdramatizovať dnešné stretnutie.

35:37
    Za údery inkasujú dve minúty Káčer a Janáč.

35:37
    Veľký tlak domácich! Mikéska a ani Patinka nedokázali prestreliť modrú barikádu.

34:25
    Filip Titka vidí dve minúty za seknutie. Obrovská šanca domácich na vyrovnanie.

34:04
    Hrá sa tvrdý hokejbal na oboch stranách. Dnes to bude ešte napínavé.

33:48
    Rampáček to skúsil zo stredu ihriska, jeho strela bola ale tečovaná mimo hracej plochy.

32:33
    Domáci natlačený pred Petríkom, vypracovali si sériu šancí, no ani Mikéska spolu so Salajkom nedokázali nájsť recept na dnes dobre chytajúceho gólmana hostí.

Michal Štetina

Branky a nahrávky: 15. Kolínek (Rampáček, Patinka) – 20. Beniač (Slovák, Chovan), 29. Kollár (Bacovský, Ecker)

HbK HOKEJMARKET Skalica: Komenda (R. Petrovič I) – Sobol, Daniel, Zelenka, Salajka, P. Janáč, Mikéska, P. Smetana, Šedivý – Kolínek, Rampáček, Patinka, Vadík, Škadra, Válek, Černek, Martinusík, Kajba,Krajsa, R. Petrovič II
    HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrík (Thron) – Titka,P. König, Káčer, Martiška, Bujdák,Tary, Maxin – Beniač, Slovák, Chovan, Ecker, Hrivnák, Kollár, Bacovský, J. König, Cajchan, Myjavec, Thron, Cebo, Ščasný