Plzeň – Ústí n/L 2:1 (po pr.) | Vlašim – Letohrad 6:1 (kon.) | Kladno – Kert Park Praha 3:1 (kon.)
Pardubice – Most 3:0 (kon.)
HBC Pardubice
3:0 (2:0, 1:0, 0:0) Stav série: 2:0
HBC Most
Neděle 26.04.2015, 11:00 • Autosklo HAK Aréna • Coalsoft play-off Extraligy • Čtvrtfinále

42:20
    Nejprve vytahoval Brém míček téměř z brankové čáry a poté se hosté řítili ve třech na jediného domácího zadáka, nicméně obě příležitosti brankou nekončí!

41:57
    Jan Valenta (MST) dostává dvě minuty za sekání.

40:55
    Smékal předvádí pohotový semafor a vystavuje další stopku hostujícím útočníkům.

39:29
    Matouš Ingršt (PCE) dostává dvě plus dvě minuty za hru vysokou holí.

33:45
    Miloš Kamaryt (PCE) dostává dvě minuty za podražení. Obě mužstva hrají ve čtyřech.

33:35
    Filip pálí nepřesně, Brém se jen ohlédl za míčkem!

31:55
    Ondřej Černý (MST) dostává dvě plus dvě plus desetiminutový osobní trest za pokus o úder loktem. Trest odpyká Pavel Krajíček.

30:35
    Matouš Ingršt (PCE) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

26:24
    Duo Bruštík-Málek teď uhánělo nikým neatakováno na Smékala, ten se ale opět vyznamenal, když nadvakrát zlikvidoval hostující šanci!

25:32
    Radek Mašík (PCE) odchází na trestnou na dvě minuty za nedovolené bránění. Šance na úpravu skóre pro Most.

24:53
    Smékal se dnes překonává, nyní vychytal Richtera ve vyložené šanci.

23:53
    Pardubice právě vstřelily branku!
    OTTO URBANEC navyšuje vedení svého celku, a to přesně umístěnou střelou k tyči. Domácím jdou dnes přesilovky náramně. Asistence: Jakub Merta, Matouš Ingršt. 3:0

22:08
    Jan Valenta (MST) si jde odsedět další trest, a to dvě minuty za podražení.

18:59
    Teď se ale budou bránit. Aleš Kypet (MST) dostává dvě minuty za podražení.

15:54
    Jakub Merta vyslal zápěstím nebezpečnou střelu a Brém instinktivně ramenem vyráží! Velká šance domácích.

13:18
    Obléhání se vyplatilo! RADEK MAŠÍK po krásné střele po obtočení kolem hostující klece. Asistence: Petr Filip, Matouš Ingršt. 2:0

12:17
    Další přesilovka pro Pardubice. Ondřej Málek (MST) si odchází na dvě minuty odpočinout za držení hole.

08:12
    Jakub Mokříž nebezpečně vystřelil na Bréma, ten se štěstím vyráží.

03:06
    Domácí bleskově využívají početní převahu! OTTO URBANEC se vůbec nerozpakoval a od modré napálil míček za bezmocného Bréma. Asistence: Radek Mašík. 1:0

03:03
    Roman Abrahám (MST) dostává dvě minuty za hákování.

02:49
    Kasal nádherně našel do druhé vlny Matouše Ingršta, ten však ztroskotal na betonech hostujícího Bréma.

00:50
    Obrovský závar před Brémem, ten však odolává.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 4. Urbanec (Mašík), 14. Mašík (Filip, Ingršt), 24. Urbanec (Merta, Ingršt)

HBC Pardubice: Smékal (Stárek) – Filip, Mokříž, Kamaryt, Mašík, Pecina, Ryba – Merta, Bílý, Urbanec, Ingršt, Kubeš, Česák, Skřivánek, Urban, Kasal, Förstl, Kunc, Petrick.
    HBC Most: Brém (Soukup) – Čížek, Málek, Prokš, Valenta, Faltín, Abrahám, Fiala – Kypet, Bruštík, Černý, Jarkovský, Plachý, Kopýtko, Šnajdr, Krajíček.

Rozhodčí: P. Škrobák, M. Škrobák