USA – Rusko 6:1 (kon.) | Česko – Japonsko 2:1 (kon.) | Kanada – Norsko 5:0 (kon.)

Montreal právě vstřelil branku!
    A je to jasné. Ottawa v letošní sezóně končí v prvním kole. Pojistku postupu Montrealu střelou do prázdné branky zajistil MAX PACIORETTY. Bez asistence.

56:46
    Obrovská šance pro domácí, na trestnou jde za zbytečný faul Jacob De La Rose.

43:42
    Vyloučen domácí Clarke MacArthur na dvě minuty za hru vysokou holí. Přesilovka pro hostující celek.

35:52
    Domácí měli dlouhou dobu ponechanou výhodu. Na trestnou odchází hostující PK Subban na dvě minuty za podražení.
    Brendan GALLAGHER - 0:1

13:26
    Poprvé v této sérii skóruje Montreal jako první. Plekanec přenechal kotouč Paterynovi, který vystřelil, rána se mu úplně nepovedla. Trefil BRENDANA GALLAGHERA, od kterého se puk odrazil za brankovou čáru, brankář Anderson nedosáhl na puk. Hosté měli notnou dávku štěstí, ale ta k tomu prostě a jednoduše patří. Asistence: Greg Pateryn, Tomáš Plekanec.

09:41
    Vyloučen hostující Torrey Mitchell na dvě minuty za hákování. Další přesilovka pro domácí. Tu první sehráli mizerně, jak si povedou nyní?

02:34
    Andrej Markov neuhlídal svůj nástroj, a tak odchází na trestnou lavici na dvě minuty za hru vysokou holí. Přesilová hra pro Senátory, které budou hnát fanoušci.