Leicester – Chelsea 1:3 (kon.)
Leicester City
1:3 (1:0)
Chelsea FC
Středa 29.04.2015, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:45:01)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 6:7.
    Rohy: 2:6. Fauly: 10:1.

Utkání sledovalo 32 021 diváků.

Utkání je u konce a Chelsea je zase blíže titulu. Po první půli sice prohrávala, ale po přestávce jsme viděli úplně jiný tým, který dokázal soupeře přimáčknout a hlavně zvládl otočit skóre. Vyrovnání přišlo už ve 48. minutě, kdy se střelou po zemi prosadil Drogba a obrat byl dokonán v 79. minutě. To se po rohu zblízka trefil Terry. Definitivní tečku dal na výsledek výstavní bombou Ramires. Situace je teď taková, že v neděli už může Chelsea slavit mistrovský triumf!

90+3

90+3
    Obránci si přihrávají s Čechem, už se čeká na závěrečný hvizd.

90+2
    Cuadrado se zleva do střelecké pozice neprodral, domácí jej dokonale ubránili.

90
    Sudí přidá tři minuty.

90
    Poslední střídání Chelsea. Za potlesku fanoušků hostů odchází Cesc Fàbregas, poslední okamžiky si zahraje John Obi Mikel.

90
    Hostující hráči se nemají kam hnát, přichází tak i velká domů na Čecha.

89
    Fàbregasova prostrkávačka na vápno nevyšla, míč skončil u Schmeichela. Ten okamžitě rozehrál dopředu.

88
    Další změna hostů, Eden Hazard má odehráno, na poslední minuty nastupuje Juan Cuadrado.

87
    Drogba vyslal do akce Ramirese, ten sice zvládl rychle zasprintovat, přes obranu Leicesteru ovšem nepronikl.

86
    Hosté drží míč na svých kopačkách a už jen šetří čas.

84
    Přichází zmíněné střídání, dolů jde Willian, do zápasu se zapojuje Kurt Zouma.
    RAMIRES - 1:3

83
    Chelsea právě vstřelila branku!
    Parádní trefa a už je to 1:3! Po autovém vhazování se k míči dostal Fàbregas, prohlédl si situaci, poslal zpětnou přihrávku na hranici vápna, odkud RAMIRES poslal pod břevno nechytatelnou bombu!

82
    Chelsea chystá střídání, do hry půjde Zouma.

81
    Poslední desetiminutovka utkání.

Aleš Pur

Branky: 45+3. Albrighton (Vardy) – 48. Drogba (Ivanović), 79. Terry (Cahill), 83. Ramires (Fàbregas)

Karty:   36. Konchesky (LEC)

Leicester City: Schmeichel – Albrighton, Wasilewski, Huth (24. De Laet), Morgan (C), Konchesky – Drinkwater, Cambiasso, King (19. James) – Ulloa, Vardy (77. Mahrez).
    Náhradníci: Schwarzer – De Laet, Hammond, James, Mahrez, Wood, Kramarić.

Chelsea FC: Čech – Ivanović, Cahill, Terry (C), Azpilicueta – Fàbregas (90. Mikel), Matić – Ramires, Willian (84. K. Zouma), E. Hazard (88. Cuadrado) – Drogba.
    Náhradníci: Courtois – Luís, K. Zouma, Aké, Oscar, Mikel, Cuadrado.

Rozhodčí: Mark Clattenburg – Simon Beck, Jake Collin

Diváci: 32 021