Orenburg – Lok. Moskva 1:1 (3:4 po pen.) | Kubaň Krasnodar – CSKA Moskva 1:0 (kon.)
po penal. (3:4)
FK Orenburg
1:1 (0:0)
FK Lokomotiv Moskva
Středa 29.04.2015, 15:30 • Stadion Gazovik, Rostoši, kapacita 4.800 diváků • Ruský pohár

Pro tuto chvíli je to ode mne již vše, přeji Vám krásný zbytek středečního večera. (07:19:49)

Soupeřem Lokomotivu ve finále ruského poháru bude Kubaň Krasnodatr, který v druhém dnešním utkání zdolal na svém hřišti další moskevský celek, slavné CSKA a to výsledkem 1:0.

Hosté nakonec vítězí v penaltovém rozstřelu a postupují do finále ruského poháru. Dlouho to však vypadalo, že se finálové účasti bude radovat outsider tohoto duelu, který vedl zásluhou přesné trefy Vasijeva z 50. minuty. Lokomotiv dlouho tlačil, ale kýžený gól stále nepřicházel. Když už se zdálo, že utkání nadobro ztratí, vysvobodil moskevský klub střídající Škuletič, jenž tři minuty před koncem základní hrací doby vystřelil hostům alespoň prodloužení. V tom byli hosté už jasně dominantní, leč úspěchu se dočkali až v závěrečných penaltách.