Villarreal – Atlético 0:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Valencia 1:1 (kon.) | Granada – Espanyol 1:2 (kon.)
Rayo Vallecano
1:1 (1:0)
Valencia CF
Čtvrtek 30.04.2015, 20:00Španělská LaLiga

89
    Odchází střelec jediné branky domácích. Tribuny aplaudují. Adrián Embarba má odpracováno, Javier Aquino se pokusí zabetonovat střed pole.

82
    André Gomes utíká z trávníku. Ne že by se vlka bál, ale přenechává své místo čerstvému Rodrigu de Paulovi.

68
    Hosté střídají. Vypadá to, že Shkodran Mustafi má něco s kotníkem. Střídá ho Paco Alcácer.

67
    Marin Ruz Quini stihl v rychlosti vystrídat Alberta Buena.

53
    Domácí střídají. Nacho Martínez už toho má plné brýle. Hlídat levý kraj domácí obrany přichází Emiliano Insúa.

46
    A je to skutečně tak, jak jsem předestíral. Ve druhém poločase už se divákům neukáže Pablo Piatti. On se ostatně příliš neukazoval ani v poločase prvním. Nicméně na trávníku ho nahrazuje Sofiane Feghouli.