Guimarães – Estoril 2:0 (kon.)
Vitória SC Guimarães
2:0 (1:0)
GD Estoril Praia
Pátek 01.05.2015, 21:30 • Estádio Dom Afonso Henriques (Kapacita: 30 165) • Portugalská Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (23:28:46)

Dnešní zápas je za námi. Domácí dnes zcela zaslouženě vítězí a připisují si důležité tři body do tabulky. Na první branku jsme příliš dlouho nečekali, už v 15.minutě se prosadil Valente. Hosté se v dnešním zápase nedostávali příliš do šancí a tak druhou branku v zápase vstřelil v 82.minutě opět Valente a bylo rozhodnuto.

Držení míče: 52% – 48%
    Střely celkem: 8 – 7
    Střely na branku: 5 – 3

90+3

90+3
    Nepřesný pas jednoho z hostujících hráčů končí v zámezí a následně rozhodčí ukončuje utkání.

90+2
    Domácí už příliš nikam nepospíchají a spíše drží míč na svých kopačkách.

90+1
    Rozhodčí nastavuje stejně jako v prvním poločase 3 minuty.

90
    Hostující obrana však tento rohový kop odvrátila do bezpečí.

90
    Domácí budou ještě zahrávat rohový kop.

89
    Hosté střídají. Hřiště opouští Amado a místo něj nastupuje Taira.

88
    Blíží se nám konec utkání a dle mého názoru je o dnešním vítězi rozhodnuto.

87
    Tómané hledal z pravé strany přízemním centrem ve vápně Valenteho, ten byl však mimo směr přihrávky a míč tak končí na opačné straně v zámezí.

85
    Fernandinho se nyní dostal s míčem skvěle až do vápna, poté se však netrefil do míče a ten mu utíká k jednomu z obránců.

84
    Domácí střídají. Hřiště opouští Sagar a místo něj nastupuje Tómané.
    Ricardo VALENTE - 2:0

82
    Guimarães právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Sagar našel skvělým centrem z levé strany ve vápně úplně volného RICARDA VALENTEHO a ten svou druhou brankou v zápase mění stav utkání na 2:0.

82
    Fernandinho nyní dostal skvělý pas za obranu, následně však ještě hledal ve vápně své spoluhráče, tam však nikdo nebyl a jeden z domácích obránců míč odkopává daleko od své branky.

80
    Hosté se momentálně nemohou dostat za polovinu a domácí tak napadají velmi dobře.