Líšeň – Hlučín 4:2 (kon.) | Orlová – Olomouc B 2:3 (kon.)
SK Líšeň 2019
4:2 (1:0)
FC Hlučín
Sobota 16.05.2015, 16:30 • Stadion SK Líšeň • Moravskoslezská fotbalová liga

Pohledné utkání plné šancí dopadlo vítězstvím domácího celku v poměru 4:2. Domácí vyhráli zaslouženě, byli o něco lepší, přesto je třeba udělit pochvalu soupeři z Hlučína, který byl velice kvalitním soupeřem. (18:31:05)

90

89
    Střídají také domácí. Brněnského útočníka Miroslava Markoviče nahradil na pár minut Marek Walla.

88
    Hlučín podruhé mění hráče. Badalyana nahrazuje Lukáš Foitzik.

80
    Dnešní utkání sleduje 151 diváků. Slabší návštěvu ovlivnilo semifinále hokejového šampionátu.

73
    Hlučín právě vstřelil branku!
    Hlučínský JAROSLAV MÁLEK snižuje svým druhým gólem na 4:2.

70
    I domácí vystřídali. Moukanzu nahradil Ondřej Kubík.

69
    Líšeň právě vstřelila branku!
    A nejspíš je rozhodnuto. Domácí fotbalisté již vedou o tři góly. MILAN HALAŠKA se dnes raduje už podruhé.

65
    Trenér Hlučína sáhl k první změně. Jan Mucha nahradil kapitána Martina Hanuse.

61
    Líšeň odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek. Autorem třetí branky je MILAN HALAŠKA.

50
    Tak to je rychlá odpověď! ROMAN FISCHER posílá Líšeň zpátky do vedení.

49
    Hlučín v úvodu druhé půle vyrovnává. Trefil se záložník JAROSLAV MÁLEK.

46

První poločas nabídl svižný fotbal nahoru dolů se šancemi na obou stranách. Zvláště Hlučín měl v závěru možnost vyrovnat, když jeho hráč šel sám na bránu, ale brankář Veselý ho vychytal. Těšme se na druhý poločas.