MFK Zvolen – Šaľa 1:0 (kon.) | Dolný Kubín – Bodva Moldava 3:0 (kon.) | Michalovce – Senec 2:0 (kon.)
Nitra – Prešov 1:1 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
3:0 (1:0)
FK Bodva Moldava nad Bodvou
sk Sobota 16.05.2015, 17:00 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka Dolný Kubín (Dolný Kubín) • MONACObet liga

Skončilo sa nám stretnutie DOXXbet ligy medzi MFK Dolný Kubín – FK Bodva Moldava nad Bodvou, ktoré jednoznačne vyhralo domáce mužstvo 3:0 a získava tak veľmi cenné tri body do boja o záchranu! Domáci tím bol po celý zápas lepším tímom a tak nie je o výsledku žiadnych pochýb!

To je už z toho on-line textového prenosu všetko, ďakujeme Vám, za vašu priazeň!

Z Dolného Kubína Vám prajeme pekný zvyšok Soboty, dovedenia a dočítania pri ďalších prenosoch na športovom portáli onlajny.eu!

Dnes pre Vás majú onlajny.eu pripravených ešte veľa športových prenosov, ostaňte nám tak verní aj naďalej! (18:53:44)

90

87
    Už sme v samotnom závere tohto zápasu, nič nenaznačuje tomu, že by sme ešte boli svedkami niečoho zaujímavého, zápas sa už prakticky len dohráva!

83
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Otruba, prichádza Santaguida.

82
    Do konca zápasu ostáva už len pár minút, domáci tím kráča sa jasným víťazstvom a zisku veľmi dôležitých troch bodov! Uvidíme, či sa ešte niečoho zaujímavého do konca zápasu dočkáme.

81
    Žltú kartu dostáva Jurky (MFK Dolný Kubín).

80
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Laura, prichádza Kotatis.

75
    Žltú kartu dostáva Dzvonka (FK Bodva Moldava nad Bodvou).

74
    Striedanie v tíme FK Bodva Moldava nad Bodvou: z ihriska odchádza Czingely, prichádza Porvaz.

73
    Žltú kartu dostáva náhradný brankár domácich Carlino, pretože ihneď po góle domácich vbehol na ihrisko za svojimi spoluhráčmi a spoločne s nimi sa radoval z gólu!

73
    Dolný Kubín dal gól!

Tak toto striedanie domácemu trénerovi vyšlo na výbornú! MARCO PANTONE bol na ihrisku asi minútu a hneď jeho prvé zapojenie do útočnej akcie končí gólom na 3:0! Domáci nakopli loptu smerom dopredu, tú si výborne Pantone spracoval a svoj samostatný únik na brankára zakončil gólom!

72
    Striedanie v tíme MFK Dolný Kubín: z ihriska odchádza Sani, prichádza Pantone.

70

Ku penalte sa postavil domáci kapitán MICHAL DRENGUBIAK, ktorý presnou strelou zvýšil vedenie domáceho tímu na 2:0!

69
    Žltú kartu dostáva Kalugin (FK Bodva Moldava nad Bodvou).

69
    Bola nariadená penalta pre domáci tím!

65
    Do konca tohto zápasu už moc času veru neostáva, v tesnom vedení o jeden gól je stále domáce mužstvo. Uvidíme, či sa ešte nejakého gólu v tomto zápase dočkáme, alebo domáci tím zvíťazí 1:0.

60
    Striedanie v tíme FK Bodva Moldava nad Bodvou: z ihriska odchádza Keresteš, prichádza Dzurik.

46
    Druhý polčas sa nám už naplno rozbehol, výkop mali hostia, ktorí musia doháňať jedno-gólovú stratu!