MFK Zvolen – Šaľa 1:0 (kon.) | Dolný Kubín – Bodva Moldava 3:0 (kon.) | Michalovce – Senec 2:0 (kon.)
Nitra – Prešov 1:1 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
3:0 (1:0)
FK Bodva Moldava nad Bodvou
sk Sobota 16.05.2015, 17:00 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka Dolný Kubín (Dolný Kubín) • MONACObet liga

73
    Dolný Kubín dal gól!

Tak toto striedanie domácemu trénerovi vyšlo na výbornú! MARCO PANTONE bol na ihrisku asi minútu a hneď jeho prvé zapojenie do útočnej akcie končí gólom na 3:0! Domáci nakopli loptu smerom dopredu, tú si výborne Pantone spracoval a svoj samostatný únik na brankára zakončil gólom!

70

Ku penalte sa postavil domáci kapitán MICHAL DRENGUBIAK, ktorý presnou strelou zvýšil vedenie domáceho tímu na 2:0!

18

Na prvý gól v tomto zápase sme nemuseli dlho čakať, už v 18.minúte ho strieľa domáci tím! Laura potiahol loptu po krídle, poslal loptu do 16-tky hostí kde našiel úplne voľného RICHARD BARTOŠ, ktorý aj za pomocou tyčky dáva prvý gól zápasu – 1:0!