Domažlice – Chrudim 2:2 (4:2 po pen.) | Admira Praha – Převýšov 0:4 (kon.) | Vyšehrad – Písek 2:0 (kon.)
Čáslav – Vltavín 2:1 (kon.) | Zápy – Union 2013 3:1 (kon.) | Benešov – Meteor 3:0 (kon.)
Štěchovice – Louňovice 4:0 (kon.)
SK Zápy
3:1 (3:0)
Union 2013
Neděle 17.05.2015, 17:00 • SK Zápy • Česká fotbalová liga

Ze stadionu v Zápech je to vše. U některého z dalších on-line přenosů na viděnou. (19:13:55)

Viktor Pařízek, trenér SK Union 2013: "Zápas jsme prohráli vlastními chybami. Nebýt jich, byli jsme Zápám podle mého rovnocenným soupeřem. Ale udělali jsme chyby, které děláme, a které ale prostě dělat nemůžeme. Druhá půle byla už jen o dohrání, takže škoda těch prvních pětačtyřiceti minut."

Michal Mašek, trenér SK Zápy: "Z mého pohledu vyrovnaný zápas, který jsem rozhodli v prvním poločase díky dvěma dobře zahraným standardním situacím a jednomu brejku. Naštěstí jsme byli dostatečně produktivní a v druhé půli se soustředili na ubránění výsledku. Jakkoliv druhý poločas nebyl z naší strany úplně ideální."

Zdeněk Havlíček, delegát FAČR: "Hrál se celkem pohledný fotbal, nahoru dolu, jak to má být. Myslím, že se to divákům mohlo líbit. Škoda, že jich přišlo tak málo. Za větší nasazení si domácí tři body zaslouží."

Druhá půle velkou změnu nepřinesla. Zápy dovolily Unionu vstřelit jen jedinou branku (80. min., Macháček) , která nemohla výrazněji promluvit do výsledku střetnutí. Po třech brankách Dubna, Kalivody a Jelínka z prvního poločasu tak domácí vítězí 3:1.

91

90
    Roh hostí vyboxoval Doležal a zmařil tak možná poslední šanci na vstřelení gólu.

88
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Jemelík.

86
    Rychlou akci Unionu zakončoval Vodička. Zbrklá střela ale mířila příliš vysoko, než aby její autor mohl pomýšlet na úspěch.

84
    Žlutou kartu dostává Janouch (Union 2013).

82
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází Glasnovič.

81
    Union vstřelená branka nakopla a bílé dresy začali hrát sebevědoměji. Uvidíme, jestli jim deset minut bude stačit na zvrat utkání.
    Jiří MACHÁČEK - 3:1

80
    Union 2013 právě vstřelil branku!
    Tak přece se Union dokázal prosadit. Po zákroku na Balouna přestali domácí hrát. Vyběhnuvšího Doležala vysokým lobbem přehodil JIŘÍ MACHÁČEK a snižuje tak na 1:3.

75
    Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Jelínek, přichází Lukashov.

74
    Střídání v týmu Union 2013: ze hřiště odchází Janda, přichází Janouch.

70
    Po dlouhé době alespoň náznak ohrožení, tentokrát z kopaček hostů díky šanci přímého kopu. U míče stojící Petr Janda balón posunul za sebe a dal tak Janu Věchetovi šanci obstřelit červeno-bílou zeď. Jeho pumelice ale mířila metr vedle Doležalovy brány.